Gość: redaktor IP: *.wroc.gazeta.pl 03.06.01, 16:13 We wtorek o 14.00 bedzie czat ze Grzegorzem Schetyna, szefem Zeptera Śląska Wrocław, największego polskiego klubu koszykarskiego. Zapraszamy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hrabia Re: czat ze Schetyna IP: *.dtvk.tpnet.pl 03.06.01, 16:14 Będzie z piłką ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pafik Re: czat ze Schetyna IP: *.kom-net.pl 03.06.01, 16:53 Gość portalu: hrabia napisał(a): > Będzie z piłką ? Lepiej nie. A nuż przepiłuje klawiaturę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrocadi Re: czat ze Schetyna IP: 192.168.1.* / *.wroclaw.top.pl 03.06.01, 17:56 Po co mu pilka? On bedzie lepszy i przyniesie kosz...do ktorego bedzie zbieral kase na przyszly sezon Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: redaktor Re: czat ze Schetyna IP: *.wroc.gazeta.pl 05.06.01, 10:19 Juz dzis o 14.00. Goraco zapraszamy!!! Odpowiedz Link Zgłoś