Dodaj do ulubionych

czat ze Schetyna

IP: *.wroc.gazeta.pl 03.06.01, 16:13
We wtorek o 14.00 bedzie czat ze Grzegorzem Schetyna, szefem Zeptera Śląska
Wrocław, największego polskiego klubu koszykarskiego. Zapraszamy!
Obserwuj wątek
    • Gość: hrabia Re: czat ze Schetyna IP: *.dtvk.tpnet.pl 03.06.01, 16:14
      Będzie z piłką ?
      • Gość: Pafik Re: czat ze Schetyna IP: *.kom-net.pl 03.06.01, 16:53
        Gość portalu: hrabia napisał(a):

        > Będzie z piłką ?

        Lepiej nie. A nuż przepiłuje klawiaturę.
        • Gość: wrocadi Re: czat ze Schetyna IP: 192.168.1.* / *.wroclaw.top.pl 03.06.01, 17:56
          Po co mu pilka? On bedzie lepszy i przyniesie kosz...do ktorego bedzie zbieral
          kase na przyszly sezon
          • Gość: redaktor Re: czat ze Schetyna IP: *.wroc.gazeta.pl 05.06.01, 10:19
            Juz dzis o 14.00. Goraco zapraszamy!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka