Dodaj do ulubionych

Przedszkole państwowe

09.11.09, 20:48
Jakie są kryteria naboru do państwowego przedszola? za co dosaje się
punkty, a co dyskwalifikuje lub zmniejsza szanse? Czy dziecko z
opinią o potrzebie wczesnego wspomagania z Por. Psych.-Pedagogicznej
ma mniejsze szanse na dostanie się do takiego przedszkola? Czy
bierze się pod uwagę wysokość zarobków rodziców? I wreszcie: kiedy
jest nabór? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • ryb-a72 Re: Przedszkole państwowe 09.11.09, 21:11
      Wyszukaj w googlach rekrutacja do przedszkoli wrocław to będziesz
      mieć wszyskie informacje nt. rekrutacji, punktacji. Terminy zapisów
      to marzec-kwiecień, mam nadzieję że się coś zmieni w zasadach
      rekrutacji bo te które były to dyskryminacja dzieci urodzonych w
      związku małżenskim...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka