obywatel_swiata 17.12.09, 09:36 Jak żyję nie widziałem, żeby 10-letni płot się przewrócił sam z siebie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lumpenproletariackimalkontent Takie wydawanie pieniędzy na siłę to norma.. 17.12.09, 09:40 ..w budzetowce. Bierze sie to z niezrozumialego dla mnie leku, ze jesli nie wyda sie pieniedzy z budzetu co do zlotowki to na przyszly rok dostanie sie ich mniej. Abswurdem tej sytuacji jest wlasnie wydawane na sile. Zwykle w grudniu okazuje sie ze cos z pieniedzy zostalo,mimo zwykle ogromnych potrzeb nie ma juz czasu na organizacje przetargu wiec kupuje sie byle co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bubu Re: Takie wydawanie pieniędzy na siłę to norma.. IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.12.09, 13:18 To chyba nie tylko w budzetówce. Z mojego doświadczenia wiem, ze większość firm tak kończy rok i na hura bezsensownie wydaje pieniądze. Tylko to akurat nikogo nie dziwi ... Odpowiedz Link Zgłoś
lord_viadro Prąd podłączyć i drut kolczasty do płotków.. 17.12.09, 16:08 i żadna babcia ani małolat fikać nie będzie :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosze Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 09:42 Pan stękający i fotograf stoją na ścieżce rowerowej. Co na to straż wiejska? A płotki ok, od przybytku głowa nie boli. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fotoman Re: Mają rozmach skur.... IP: *.aof.su 17.12.09, 09:56 Nie narzekajcie. A co to wasze pieniądze ?? Pieniądze są po to, aby je wydawać i dbać o koniunkturę gospodarczą. Brak wydatków, brak zakupów, brak konsumpcji to główna przyczyna ŚWIATOWEGO KRYZYSU GOSPODARCZEGO. Wrocław walczy z kryzysem i dlatego stawia i ten płot, i może postawić kilka następnych. W innych miastach działają podobnie. Tak jest chociażby w Skierniewicach : Tak stanął trzeci betonowy płot, najdłuższy, który mieszkańców dwóch osiedli odgrodził od siebie całkowicie. Ale to nie koniec. Rokicki zapowiada już kolejne. - Gdy tylko będziemy mieli pieniądze, zamierzamy odgrodzić się całkowicie. Na wiosnę zabudujemy drugą furtkę, którą prezes Rudzik wybudował w płocie i przez którą skraca sobie drogę do przedszkola. Czuję, że znów rozdzwonią się telefony - przewiduje prezes Rokicki. lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,7311051,Zwasnieni_sasiedzi_odgrodzili_sie_trzema_plotami.html Wrocław jest trendy i dwa płoty są dobrym dowodem na walkę z kryzysem. No i na deser, WROCŁAW BEZ PATOSU. www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=895248&page=8 www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=895248&page=2 Odpowiedz Link Zgłoś
obywatel_swiata Re: Mają rozmach skur.... 17.12.09, 12:03 W sumie tak. To są nasze pieniądze. Niezależnie od tego przez ile łapek przeszły. A jeśli chodzi o przyczyny kryzysu to chyba brak konsumpcji jest następstwem prawdziwych przyczyn. Tak przynajmniej czuję. Odpowiedz Link Zgłoś
luni8 Re: Mają rozmach skur.... 17.12.09, 15:43 > Nie narzekajcie. > A co to wasze pieniądze ?? Już nie moje ale m.in. mi je zabrali. > Brak wydatków, brak zakupów, brak konsumpcji to główna przyczyna ŚWIATOWEGO KRY > ZYSU GOSPODARCZEGO. Mylisz skutek z przyczyną. Zmniejszenie konsumpcji wynikło z tego że ludzie ( i firmy ) nadle zauważyli że nie mają pieniędzy. A pieniędzy nie mają właśnie z powodu nadmiernej konsumpcji. Odpowiedz Link Zgłoś
wedry Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gospo... 17.12.09, 09:59 Niestety takie sa realia w budzetowce - takie rozporzadzenia rzadu i zasady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poster Dziesięć tysięcy? he he! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 10:42 Jeśli ten płot kosztuje dziesięć tysięcy z dowozem i montażem to niech gazeta napisze gdzie się taki kupuje bo też chcę. Odpowiedz Link Zgłoś
lukasz-wroc Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gospo... 17.12.09, 10:53 To już mogli tej Krzywdzie koło Stadionu dorzucić tej kasy... Grosz do grosza i by się uzbierało, a tak zajezdnie zrobią gdzieś w lesie, parkingi dla autobusów będą koło Astry albo w jeszcze lepszej lokalizacji... Odpowiedz Link Zgłoś
zzbyszekz Sprawa nadaje sie do CBA !! Daje głowe ze ktos dos 17.12.09, 11:16 dostał w łape za mozliwosc wykonania takiego zlecenia ! To jest qur...wa skandal na popowickiej nie ma tygodnia aby pieszy nie został potracony na przejsciu dla pieszych , tam nikt nie zadba o ich bezpieczenstwo a wydaja bezsensownie pieniadze na cos co juz jest !!! Odpowiedz Link Zgłoś
mikamoi Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gospo... 17.12.09, 11:38 a ja uważam ze przesadzacie ... niby tym płotkom nic nie brakuje? a moze trzeba by otworzyć się na świat i zobaczyć, że w innych państwach takich dziadowskich płotków nie ma ... dlaczego mamy się hamować? pewnie i tak przepłacili za te płotki ale ludzie, juz i tak jest duzo syfu wokoło ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.12.09, 12:03 E jakiś pociotek ma firmę płotek i korzysta z okazji a to ich tłumaczenie to taki bełkot dla zamydlenia oczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.12.09, 14:20 E jakiś pociotek ma firmę płotek i korzysta z okazji a to ich tłumaczenie to taki bełkot dla zamydlenia oczu. ; Dokładnie jest tak jak piszesz Zresztą to norma we Wrocławiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andew Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.171.91.3.static.crowley.pl 17.12.09, 12:38 Pan Zbigniew Kubacki jest miłośnikiem reliktów z PRL, których koszt utrzymania jest co najmniej dotkliwy.(co roczne czyszczenie malowanie to praca która w PRL nic nie kosztowała, a farby był u nas dostatek), ale zajmowanie się tą sprawą przez "dzienkarza" to już koszmar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozi vajres Re: Przy demontażu starego uszkodza nowy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 13:05 Jeśli słupki sa solidnie zabetonowane to z pewnością demontaż starego naruszy konstrukcję nowego lub odrapie z farby. Tak myślę sobie że trzeba chyba przwyrócić chłostę (publiczną!) bo kretynizm niektórych jest gorszy niż szatańskie herezje i A1NH1 kozi wirus razem wzięte!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rusty fence 2020 - Rdza już odlicza Cyk-Cyk-Chrup-Siup IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:02 Pyknie 11 lat i nowoczesny płotek tez będzie się trzymł na farbie. Skądinąd gratuluje idiotyzmu urzędnikom którym ktoś wmówił że metalowe ogrodzenie wymalowane farbą bo 10 latach się rozsypuje. Miliardy pójda na dublowanie płotków w całym mieście. Co 10 lat nowe miliardy Odpowiedz Link Zgłoś
p4trykx Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gospo... 17.12.09, 14:21 Racjonalny przedsiębiorca zainwestowałby te pieniądze i wymienił płotek dopiero jak ten stary rzeczywiście się zużyje. Ciekawe z czego ten płotek jest, że 10 lat tylko wytrzymał. Ja mam płot przed domem co ma 30 lat i nie rdzewieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajco Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: 79.110.192.* 17.12.09, 15:32 żeby było ciekawiej na ulicy Nowy Świat jest tak samo też są podwójne barierki;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: momus Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.12.09, 15:37 Chcieliśmy to mamy te słynne trzy D: R.D. - Dynaminizm - Dno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ann Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.12.09, 00:18 Brawo dla tego Pana. A tych od płotków to ukarać karą. Przecież niedawno ( w wakacje) malowali ten płot co to teraz ledwo stoi. Swoją drogą jak ostatnio przez niego przełaziłam to był całkiem porządny. Albo maja super farby albo znajomego który płoty sprzedaje. Dwója dla urzędników i to z wykrzykniem. Odpowiedz Link Zgłoś
stemp10 Szkoda że Bareja już nie żyje 18.12.09, 08:38 A wydawało się ze tematy się wyczerpały wraz z upadkiem komunizmu Odpowiedz Link Zgłoś