Dodaj do ulubionych

Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gospo...

17.12.09, 09:36
Jak żyję nie widziałem, żeby 10-letni płot się przewrócił sam z
siebie.
Obserwuj wątek
    • lumpenproletariackimalkontent Takie wydawanie pieniędzy na siłę to norma.. 17.12.09, 09:40
      ..w budzetowce. Bierze sie to z niezrozumialego dla mnie leku, ze
      jesli nie wyda sie pieniedzy z budzetu co do zlotowki to na przyszly
      rok dostanie sie ich mniej.
      Abswurdem tej sytuacji jest wlasnie wydawane na sile. Zwykle w
      grudniu okazuje sie ze cos z pieniedzy zostalo,mimo zwykle ogromnych
      potrzeb nie ma juz czasu na organizacje przetargu wiec kupuje sie
      byle co.
      • Gość: bubu Re: Takie wydawanie pieniędzy na siłę to norma.. IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.12.09, 13:18
        To chyba nie tylko w budzetówce. Z mojego doświadczenia wiem, ze większość firm
        tak kończy rok i na hura bezsensownie wydaje pieniądze.
        Tylko to akurat nikogo nie dziwi ...
        • lord_viadro Prąd podłączyć i drut kolczasty do płotków.. 17.12.09, 16:08
          i żadna babcia ani małolat fikać nie będzie :D
    • Gość: bosze Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 09:42
      Pan stękający i fotograf stoją na ścieżce rowerowej. Co na to straż wiejska?

      A płotki ok, od przybytku głowa nie boli. :)
    • Gość: as Mają rozmach skur.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 09:49
      • Gość: fotoman Re: Mają rozmach skur.... IP: *.aof.su 17.12.09, 09:56

        Nie narzekajcie.
        A co to wasze pieniądze ??
        Pieniądze są po to, aby je wydawać i dbać o koniunkturę gospodarczą.
        Brak wydatków, brak zakupów, brak konsumpcji to główna przyczyna ŚWIATOWEGO KRYZYSU GOSPODARCZEGO.
        Wrocław walczy z kryzysem i dlatego stawia i ten płot, i może postawić kilka następnych.

        W innych miastach działają podobnie. Tak jest chociażby w Skierniewicach :

        Tak stanął trzeci betonowy płot, najdłuższy, który mieszkańców dwóch osiedli odgrodził od siebie całkowicie. Ale to nie koniec. Rokicki zapowiada już kolejne. - Gdy tylko będziemy mieli pieniądze, zamierzamy odgrodzić się całkowicie. Na wiosnę zabudujemy drugą furtkę, którą prezes Rudzik wybudował w płocie i przez którą skraca sobie drogę do przedszkola. Czuję, że znów rozdzwonią się telefony - przewiduje prezes Rokicki.


        lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,7311051,Zwasnieni_sasiedzi_odgrodzili_sie_trzema_plotami.html
        Wrocław jest trendy i dwa płoty są dobrym dowodem na walkę z kryzysem.



        No i na deser, WROCŁAW BEZ PATOSU.

        www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=895248&page=8

        www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=895248&page=2

        • obywatel_swiata Re: Mają rozmach skur.... 17.12.09, 12:03
          W sumie tak. To są nasze pieniądze. Niezależnie od tego przez ile
          łapek przeszły.
          A jeśli chodzi o przyczyny kryzysu to chyba brak konsumpcji jest
          następstwem prawdziwych przyczyn. Tak przynajmniej czuję.
        • luni8 Re: Mają rozmach skur.... 17.12.09, 15:43
          > Nie narzekajcie.
          > A co to wasze pieniądze ??
          Już nie moje ale m.in. mi je zabrali.

          > Brak wydatków, brak zakupów, brak konsumpcji to główna przyczyna ŚWIATOWEGO KRY
          > ZYSU GOSPODARCZEGO.

          Mylisz skutek z przyczyną.
          Zmniejszenie konsumpcji wynikło z tego że ludzie ( i firmy ) nadle zauważyli że nie mają pieniędzy. A pieniędzy nie mają właśnie z powodu nadmiernej konsumpcji.
    • wedry Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gospo... 17.12.09, 09:59
      Niestety takie sa realia w budzetowce - takie rozporzadzenia rzadu i zasady.
      • Gość: Poster Dziesięć tysięcy? he he! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 10:42

        Jeśli ten płot kosztuje dziesięć tysięcy z dowozem i montażem to
        niech gazeta napisze gdzie się taki kupuje bo też chcę.
    • lukasz-wroc Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gospo... 17.12.09, 10:53
      To już mogli tej Krzywdzie koło Stadionu dorzucić tej kasy... Grosz do grosza
      i by się uzbierało, a tak zajezdnie zrobią gdzieś w lesie, parkingi dla
      autobusów będą koło Astry albo w jeszcze lepszej lokalizacji...
    • zzbyszekz Sprawa nadaje sie do CBA !! Daje głowe ze ktos dos 17.12.09, 11:16
      dostał w łape za mozliwosc wykonania takiego zlecenia !
      To jest qur...wa skandal na popowickiej nie ma tygodnia aby pieszy
      nie został potracony na przejsciu dla pieszych , tam nikt nie zadba
      o ich bezpieczenstwo a wydaja bezsensownie pieniadze na cos co juz
      jest !!!
    • mikamoi Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gospo... 17.12.09, 11:38
      a ja uważam ze przesadzacie ... niby tym płotkom nic nie brakuje? a moze
      trzeba by otworzyć się na świat i zobaczyć, że w innych państwach takich
      dziadowskich płotków nie ma ...
      dlaczego mamy się hamować? pewnie i tak przepłacili za te płotki ale ludzie,
      juz i tak jest duzo syfu wokoło ...
      • Gość: Gość Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.12.09, 12:03
        E jakiś pociotek ma firmę płotek i korzysta z okazji a to ich tłumaczenie to
        taki bełkot dla zamydlenia oczu.
        • Gość: p Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.12.09, 14:20
          E jakiś pociotek ma firmę płotek i korzysta z okazji a to ich tłumaczenie to
          taki bełkot dla zamydlenia oczu.

          ;

          Dokładnie jest tak jak piszesz
          Zresztą to norma we Wrocławiu
      • Gość: Andew Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.171.91.3.static.crowley.pl 17.12.09, 12:38
        Pan Zbigniew Kubacki jest miłośnikiem reliktów z PRL, których koszt utrzymania
        jest co najmniej dotkliwy.(co roczne czyszczenie malowanie to praca która w PRL
        nic nie kosztowała, a farby był u nas dostatek), ale zajmowanie się tą sprawą
        przez "dzienkarza" to już koszmar.
        • Gość: kozi vajres Re: Przy demontażu starego uszkodza nowy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 13:05
          Jeśli słupki sa solidnie zabetonowane to z pewnością demontaż starego naruszy
          konstrukcję nowego lub odrapie z farby. Tak myślę sobie że trzeba chyba
          przwyrócić chłostę (publiczną!) bo kretynizm niektórych jest gorszy niż
          szatańskie herezje i A1NH1 kozi wirus razem wzięte!!!
    • Gość: rusty fence 2020 - Rdza już odlicza Cyk-Cyk-Chrup-Siup IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:02
      Pyknie 11 lat i nowoczesny płotek tez będzie się trzymł na farbie.

      Skądinąd gratuluje idiotyzmu urzędnikom którym ktoś wmówił że metalowe
      ogrodzenie wymalowane farbą bo 10 latach się rozsypuje. Miliardy pójda na
      dublowanie płotków w całym mieście. Co 10 lat nowe miliardy
    • p4trykx Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gospo... 17.12.09, 14:21
      Racjonalny przedsiębiorca zainwestowałby te pieniądze i wymienił płotek dopiero jak ten stary rzeczywiście się zużyje. Ciekawe z czego ten płotek jest, że 10 lat tylko wytrzymał. Ja mam płot przed domem co ma 30 lat i nie rdzewieje.
      • Gość: jajco Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: 79.110.192.* 17.12.09, 15:32
        żeby było ciekawiej na ulicy Nowy Świat jest tak samo też są podwójne barierki;p
    • Gość: momus Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.12.09, 15:37
      Chcieliśmy to mamy te słynne trzy D: R.D. - Dynaminizm - Dno
      • Gość: Ann Re: Były sobie płotki dwa: miejski absurd czy gos IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.12.09, 00:18
        Brawo dla tego Pana. A tych od płotków to ukarać karą. Przecież niedawno ( w
        wakacje) malowali ten płot co to teraz ledwo stoi. Swoją drogą jak ostatnio
        przez niego przełaziłam to był całkiem porządny. Albo maja super farby albo
        znajomego który płoty sprzedaje. Dwója dla urzędników i to z wykrzykniem.
    • stemp10 Szkoda że Bareja już nie żyje 18.12.09, 08:38
      A wydawało się ze tematy się wyczerpały wraz z upadkiem komunizmu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka