Gość: Koyot
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
14.02.04, 00:26
Ze trzy lata temu głośno było o wyburzeniu budynku "Ronda" na pl. Powst. Śl.
Likwidowano wtedy istniejące tam na 1. pietrze zakłady usługowe a i sklepy na
dole także przymierzały się do wyprowadzki. Minął czas a budynek stoi tak jak
stał. Może tę strone placu należałoby wypełnić budynkiem stylizowanym na
okalające rondo stare kamienice - w zasadzie w większości zachowały sie stare
budynki na odcinkach - Kamienna-Sudecka-Powstańców i po przekątnej Pretficza
(?)-Zaporoska no i oczywiście jeden budynek przy galeriowcu w sumie mogło by
być w tym miejscu coś ładniejszego niż supersam.
Zdrów
Koyot