Dodaj do ulubionych

Plac Powstańców Śląskich - "Rondo"

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.04, 00:26
Ze trzy lata temu głośno było o wyburzeniu budynku "Ronda" na pl. Powst. Śl.
Likwidowano wtedy istniejące tam na 1. pietrze zakłady usługowe a i sklepy na
dole także przymierzały się do wyprowadzki. Minął czas a budynek stoi tak jak
stał. Może tę strone placu należałoby wypełnić budynkiem stylizowanym na
okalające rondo stare kamienice - w zasadzie w większości zachowały sie stare
budynki na odcinkach - Kamienna-Sudecka-Powstańców i po przekątnej Pretficza
(?)-Zaporoska no i oczywiście jeden budynek przy galeriowcu w sumie mogło by
być w tym miejscu coś ładniejszego niż supersam.
Zdrów
Koyot
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafis Re: Plac Powstańców Śląskich - "Rondo" IP: *.wro.vectranet.pl / 62.29.254.* 14.02.04, 00:30
      Budynek jest nadal przeznaczony do wyburzenia a na jego miejscu ma stanąć
      budynek centrotwórczy. Teren jest na liście w Giełdzie Nieruchomości UM ale
      jeszcze nie ma terminu przetargu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka