wielki_czarownik 02.07.10, 16:34 No. To jeśli to się potwierdzi, to będzie wiadomo już kto powinien zapłacić (i to sporo, oj sporo) i kto powinien dożywotnio utracić uprawnienia do wykonywania zawodu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bob_budowniczy_pl Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono b... 02.07.10, 20:10 "kilkumetrowe odwierty pod bale", "budynek został zabezpieczony za pomocą kilkunastu plomb" - oto język dyletantów cytowany i redagowany przez autora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ep Re: Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono IP: *.chello.pl 03.07.10, 01:16 a czego wymagać od zarządu zasobu komunalnego? wszak to urzędasy z tego czy innego rozdania. Odpowiedz Link Zgłoś
rafal.duk Re: Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono 03.07.10, 11:27 a jak powinno być? pytam bom dyletant budowlany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;-0 Re: Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.07.10, 12:06 niezdecydowanie urzedasków jest bardziej niszczace niz takie epizody! przypomne: miała tam przebiegac po prostej dwupasmówka do mostów! kretaczenie wydz.architektury powoduje ze mamy takie drogi pokoslawione i takie budowle wznoszone w wielkim miescie gzie max berg przewraca sie w grobie... jak na razie sukcesem jest lanie wody w fontannach Odpowiedz Link Zgłoś
domek53 a z drugiej strony jest fajnie 03.07.10, 00:51 mieszkamy w hotelu, żarcie darmowe a potem jeszcze i to się należy remont kamienicy Odpowiedz Link Zgłoś
jarek340_pl Re: a z drugiej strony jest fajnie 03.07.10, 08:22 tez chcialbym darmowe zarcie i za darmo mieszkac w hotelu ile oni oszczedzom na tym Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Re: a z drugiej strony jest fajnie 03.07.10, 11:02 Zapewne "oszczędzom" na tym tyle, że starczy im na słownik ortograficzny i jakiś podręcznik do nauki interpunkcji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nasty Re: a z drugiej strony jest fajnie IP: *.wroclaw.mm.pl 03.07.10, 18:23 Oszczędzom :D lol Droższego hotelu nie było? Jedzenie za darmo, nocleg za darmo - pewnie z czynszu też zwolnieni zostaną;/ Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono 03.07.10, 12:42 wielki_czarownik napisał: > No. To jeśli to się potwierdzi, to będzie wiadomo już kto powinien zapłacić (i > to sporo, oj sporo) i kto powinien dożywotnio utracić uprawnienia do wykonywani > a zawodu. Wyciągnięcie konsekwencji spowoduje jedynie, że wroclove straci na atrakcyjności w oczach inwestorów. Przecież nie po to koperty kursują pod stołem, żeby dodatkowe miliony topić w jakieś zabezpieczenia starych sąsiednich ruder. Zobaczysz, że smród rozejdzie się po kościach. W mieście, w którym rondo rozpada się po trzech miesiącach po oddaniu do użytku pękające ściany nieruchomości muszą być standardem. Na budowie przy Drobnera nie popełniono żadnych błędów ! Wszystko poszło według planu. I tylko przypadkowe społeczeństwo ma jakieś dziwne resentymenty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3k odwierty IP: *.finemedia.pl 07.07.10, 23:00 a ja wspolczuje ekipie ktora wziela zlecenie na badania wytrzymalosciowe gruntu. pewnie mieli na to pol dnia, trafili jak zwykle w miescie na nasypy, poniszczyli sprzet az sie wk... i wyniki ponizej 1,5 m dopisali :) teraz maja bube. Odpowiedz Link Zgłoś