Dodaj do ulubionych

Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono b...

02.07.10, 16:34
No. To jeśli to się potwierdzi, to będzie wiadomo już kto powinien zapłacić (i to sporo, oj sporo) i kto powinien dożywotnio utracić uprawnienia do wykonywania zawodu.
Obserwuj wątek
    • bob_budowniczy_pl Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono b... 02.07.10, 20:10
      "kilkumetrowe odwierty pod bale", "budynek został zabezpieczony za
      pomocą kilkunastu plomb" - oto język dyletantów cytowany i
      redagowany przez autora.
      • Gość: ep Re: Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono IP: *.chello.pl 03.07.10, 01:16
        a czego wymagać od zarządu zasobu komunalnego? wszak to urzędasy z tego czy
        innego rozdania.
      • rafal.duk Re: Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono 03.07.10, 11:27
        a jak powinno być? pytam bom dyletant budowlany
      • Gość: ;-0 Re: Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.07.10, 12:06
        niezdecydowanie urzedasków jest bardziej niszczace niz takie epizody! przypomne:
        miała tam przebiegac po prostej dwupasmówka do mostów! kretaczenie
        wydz.architektury powoduje ze mamy takie drogi pokoslawione i takie budowle
        wznoszone w wielkim miescie gzie max berg przewraca sie w grobie... jak na razie
        sukcesem jest lanie wody w fontannach
    • domek53 a z drugiej strony jest fajnie 03.07.10, 00:51
      mieszkamy w hotelu, żarcie darmowe a potem jeszcze i to się należy
      remont kamienicy
      • jarek340_pl Re: a z drugiej strony jest fajnie 03.07.10, 08:22
        tez chcialbym darmowe zarcie i za darmo mieszkac w hotelu ile oni
        oszczedzom na tym
        • wielki_czarownik Re: a z drugiej strony jest fajnie 03.07.10, 11:02
          Zapewne "oszczędzom" na tym tyle, że starczy im na słownik ortograficzny i jakiś podręcznik do nauki interpunkcji.
        • Gość: nasty Re: a z drugiej strony jest fajnie IP: *.wroclaw.mm.pl 03.07.10, 18:23
          Oszczędzom :D lol

          Droższego hotelu nie było? Jedzenie za darmo, nocleg za darmo - pewnie z czynszu
          też zwolnieni zostaną;/
    • map4 Re: Czy na budowie przy ulicy Drobnera popełniono 03.07.10, 12:42
      wielki_czarownik napisał:

      > No. To jeśli to się potwierdzi, to będzie wiadomo już kto powinien zapłacić (i
      > to sporo, oj sporo) i kto powinien dożywotnio utracić uprawnienia do wykonywani
      > a zawodu.

      Wyciągnięcie konsekwencji spowoduje jedynie, że wroclove straci na atrakcyjności
      w oczach inwestorów. Przecież nie po to koperty kursują pod stołem, żeby
      dodatkowe miliony topić w jakieś zabezpieczenia starych sąsiednich ruder.
      Zobaczysz, że smród rozejdzie się po kościach. W mieście, w którym rondo rozpada
      się po trzech miesiącach po oddaniu do użytku pękające ściany nieruchomości
      muszą być standardem.

      Na budowie przy Drobnera nie popełniono żadnych błędów ! Wszystko poszło według
      planu. I tylko przypadkowe społeczeństwo ma jakieś dziwne resentymenty.
    • Gość: 3k odwierty IP: *.finemedia.pl 07.07.10, 23:00
      a ja wspolczuje ekipie ktora wziela zlecenie na badania wytrzymalosciowe gruntu. pewnie mieli na to pol dnia, trafili jak zwykle w miescie na nasypy, poniszczyli sprzet az sie wk... i wyniki ponizej 1,5 m dopisali :) teraz maja bube.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka