guest077
31.03.11, 19:03
Eh, ręce opadają. A przy okazji, liczycie może od kiedy nasi zajebiści urzędnicy robią _____PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH______ przez Kazimierza Wielkiego ? Już chyba z półtorej roku. Rozumiecie ? Przejście dla pieszych, nie parking, nie przystanek, nie kładkę, nie most: PRZEJŚCIE KU*WA DLA PIESZYCH robią prawie dwa lata. Ale to chyba standard w tym kraju, że jeśli tylko jesteś wystarczająco głupi, zamknięty w sobie i ogólnie jesteś urodzonym nieudacznikiem - to na pewno znajdziesz jakąś robotę jako urzędnik państwowy/miejski.