IP: *.wroclaw.mm.pl 05.05.04, 09:56
Matura z polaka za 6 dni. Pora obstawiać tematy. Kto coś wie?Help!
Obserwuj wątek
    • Gość: aks Re: Matura IP: *.provider.pl / 81.219.229.* 05.05.04, 11:26
      hmm może coś o literaturze polskiej w kontekście europejskim?
      a ja chciałabym coś o cierpieniu
      oby tylko nie było nic z rolą poety i poezji w literaturze :/
      • Gość: wystraszony trochę Re: Matura IP: *.wroclaw.mm.pl 05.05.04, 18:54
        Może absolwenci renomowanych wrocławskich liceów zdradziliby, co typowali ich
        poloniści.W mojej szkole( technikum) nie mieli żadnych pomysłów, a przecież
        ktoś coś musi wiedzieć, chociaż w przybliżeniu. Odezwijcie się.Help!
    • rw.wro Re: Matura (pisałem... 7 lat temu) 05.05.04, 19:04
      e, spoko, maturka to buła z masełkiem...
    • evrin Re: Matura 06.05.04, 01:16
      weźcie koniecznie mini ściągi! moze teraz myslicie, ze strach bedzie sciagac
      ale zobaczycie ze atmosfera sie rozluzni i spokojnie skorzystacie z pomocy
      naukowych:) ja nie wzielami zalowalam ale na szczescie w najblizszym otoczeniu
      mieli:)

      Belfrom tez zalezy zebyscie wszyscy pozdawali wiec nie beda nad wami stac:)

      Powodzenia!

      ps.polecam doszycie kieszeni wewnatrz marynarek;)
    • Gość: maturzystka:) Re: Matura IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.05.04, 19:24
      poswiecenie jednostki dl awiekszosci
      albo dla ogolu

      albo bedzie cos o milosci-dawno tego nie bylo:))
      powodzenia w kazdym razie!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka