Gość: wystraszony trochę IP: *.wroclaw.mm.pl 05.05.04, 09:56 Matura z polaka za 6 dni. Pora obstawiać tematy. Kto coś wie?Help! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aks Re: Matura IP: *.provider.pl / 81.219.229.* 05.05.04, 11:26 hmm może coś o literaturze polskiej w kontekście europejskim? a ja chciałabym coś o cierpieniu oby tylko nie było nic z rolą poety i poezji w literaturze :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wystraszony trochę Re: Matura IP: *.wroclaw.mm.pl 05.05.04, 18:54 Może absolwenci renomowanych wrocławskich liceów zdradziliby, co typowali ich poloniści.W mojej szkole( technikum) nie mieli żadnych pomysłów, a przecież ktoś coś musi wiedzieć, chociaż w przybliżeniu. Odezwijcie się.Help! Odpowiedz Link Zgłoś
rw.wro Re: Matura (pisałem... 7 lat temu) 05.05.04, 19:04 e, spoko, maturka to buła z masełkiem... Odpowiedz Link Zgłoś
evrin Re: Matura 06.05.04, 01:16 weźcie koniecznie mini ściągi! moze teraz myslicie, ze strach bedzie sciagac ale zobaczycie ze atmosfera sie rozluzni i spokojnie skorzystacie z pomocy naukowych:) ja nie wzielami zalowalam ale na szczescie w najblizszym otoczeniu mieli:) Belfrom tez zalezy zebyscie wszyscy pozdawali wiec nie beda nad wami stac:) Powodzenia! ps.polecam doszycie kieszeni wewnatrz marynarek;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maturzystka:) Re: Matura IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.05.04, 19:24 poswiecenie jednostki dl awiekszosci albo dla ogolu albo bedzie cos o milosci-dawno tego nie bylo:)) powodzenia w kazdym razie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś