Dodaj do ulubionych

Złe parkowanie aut

    • Gość: benek Jak parkować legalnie na ścieżce ? IP: *.e-wro.net.pl 07.07.12, 19:37
      link
    • Gość: benek Ulicami IP: *.e-wro.net.pl 23.07.12, 14:38
      Złe parkowanie ułożone ulicami
      • Gość: benek "U"-ulice na literę U IP: *.e-wro.net.pl 23.07.12, 14:39
        • Gość: benek ustronie (koło Jednosci Narodowej) IP: *.e-wro.net.pl 23.07.12, 14:40
          parkowanie na ddrip i przejeździe rowerowym

          link
      • Gość: benek Ł--ulice na literę Ł IP: *.e-wro.net.pl 28.07.12, 07:54
        • Gość: benek ul.Ładna IP: *.e-wro.net.pl 28.07.12, 08:06

          przejeżdżanie ciągłej kontrapasa i zasłanianie wjazdu na skrzyszowianie z ul.Grunwaldzką

          StretView

          Z helikoptera Strażnika texasu

          nalot pózniej

          widok od strony komisariatu policji
      • Gość: benek C - ulice na literę C IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:15
        ...
        • Gość: benek Conrada-Korzeniowskiego Wybrzeże IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 19:20
          Super ddrip szeroka na 30 cm wyznaczona na trawniku
          link

          DDRIP nie może być wyznaczona na chodniku bo jest tam parking
          link


          Ze zdjęcia satelitarnego wynika ze jest tam szeroki ukośny wjazd .
          Na początku ulicy jest zakaz zatrzymywania, ale na chodniku nie ma wyznaczonej ddrip.
          Zatem trzeba jechać jezdnią i wskakiwać na krawężnik
      • Gość: benek A - ulice na literę A IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:17
      • Gość: benek B - ulice na literę B IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:18
      • Gość: benek E - ulice na literę E IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:19
      • Gość: benek D - ulice na literę D IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:21
      • Gość: benek F - ulice na literę F IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:22
        ulice na literę F
      • Gość: benek G - ulice na literę G IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:24
      • Gość: benek H - ulice na literę H IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:26
      • Gość: benek I - ulice na literę I IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:28
      • Gość: benek J - ulice na literę J IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:30
      • Gość: benek K - ulice na literę K IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:32
        • Gość: benek Krupnicza IP: *.e-wro.net.pl 20.12.12, 04:27
          Krupnicza

          Czyżby znak B36 nie obowiązywał na środku jezdni ?
          Czy wolno już parkować przy zebrze?
          Czy wolno parkować tak aby kierowcy byli zmuszeni przekraczać podwójną ciągłą ?
          Czy wolno parkować w poprzek drogi jak na Sądowej zdjęcie nr 5 ?
          Czy wolno przekraczać podwójną ciągłą w celu zaparkowania
          Czy wolno parkować w obrębie skrzyżowania ?
      • Gość: benek L - ulice na literę L IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:35
      • Gość: benek M - ulice na literę M IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:39
        • Gość: benek Malarska IP: *.e-wro.net.pl 23.01.13, 07:36
          Malarska i okolice
          Osiedle w centrum Wrocławia jest zastawione samochodami. Kto się tym zajmie?
          link
      • Gość: benek N - ulice na literę N IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:44
      • Gość: benek O - ulice na literę O IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:52
      • Gość: benek P - ulice na literę P IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 19:05
        • Gość: cyklisty ul.Podwale IP: *.e-wro.net.pl 30.12.12, 06:23


          Wątek o parkowaniu na Podwalu pod linkiem
      • Gość: benek R - ulice na literę R IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 19:06
      • Gość: benek S - ulice na literę S IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 19:09
      • Gość: benek T - ulice na literę T IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 19:10
      • Gość: benek W - ulice na literę W IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 19:12
      • Gość: benek Z - ulice na literę Z IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 19:14
    • Gość: benek Jak parkować jak droga za wąska ? IP: *.e-wro.net.pl 05.08.12, 19:50
      Przynajmniej się starał zaparkować na poboczu.

      link

    • Gość: cyklisty Taksówkarze parkują wszędzie, mieszkańcy mają dość IP: *.e-wro.net.pl 10.08.12, 13:31
      Wrocław: Taksówkarze parkują wszędzie, mieszkańcy mają dość

      link
    • Gość: benek W NY policja się nie patyczkuje z kierowcami IP: *.e-wro.net.pl 13.08.12, 14:05


      filmik
    • Gość: cyklisty Ale ten inwalida ma długi wózek IP: *.e-wro.net.pl 13.10.12, 12:57
      Ale ten inwalida ma długi wózek


      link
    • Gość: benek Gleba i kajdany-w Łodzi się nie patyczkują IP: *.e-wro.net.pl 14.10.12, 21:13


      Gleba i kajdany-w Łodzi się nie patyczkują

      link
    • Gość: benek Pokaż nam jak parkuje twój sąsiad IP: *.e-wro.net.pl 02.11.12, 14:47


      link
    • Gość: benek Pobili policjana za zwrócenie uwagi IP: *.e-wro.net.pl 04.12.12, 06:46


      link
    • Gość: Neverhood Re: Złe parkowanie aut IP: *.internetia.net.pl 19.12.12, 22:06
      www.gazetawroclawska.pl/artykul/722833,wroclaw-z-centrum-zniknely-darmowe-parkingi-wiec-kierowcy,id,t.html
      Kierowcy masowo parkują na ulicach Krupniczej i Sądowej, na pasie w kierunku ulicy Kazimierza Wielkiego. Z powodu remontu Podwala nie jeżdżą tędy samochody. Na razie strażnicy miejscy przekonują, że oznakowanie tego nie zabrania i mandatów nie wystawią właścicielom tak zaparkowanych aut.
    • Gość: benek Sępolno -koniec parkowania w ogródkach IP: *.e-wro.net.pl 03.01.13, 15:49
      -koniec-balaganu-na-sepolnie-nielegalne-parkingi


      Teraz trzeba będzie wjechać autem do domu.
    • Gość: benek Zakonnice wzięły się za źle parkujące auta IP: *.e-wro.net.pl 05.01.13, 06:03
      Trójmiasto - dowalą zakonnicy wymierzającej sprawiedliwość

      link

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka