Gość: benek Jak parkować legalnie na ścieżce ? IP: *.e-wro.net.pl 07.07.12, 19:37 link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Ulicami IP: *.e-wro.net.pl 23.07.12, 14:38 Złe parkowanie ułożone ulicami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek ustronie (koło Jednosci Narodowej) IP: *.e-wro.net.pl 23.07.12, 14:40 parkowanie na ddrip i przejeździe rowerowym link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek ul.Ładna IP: *.e-wro.net.pl 28.07.12, 08:06 przejeżdżanie ciągłej kontrapasa i zasłanianie wjazdu na skrzyszowianie z ul.Grunwaldzką StretView Z helikoptera Strażnika texasu nalot pózniej widok od strony komisariatu policji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Conrada-Korzeniowskiego Wybrzeże IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 19:20 Super ddrip szeroka na 30 cm wyznaczona na trawniku link DDRIP nie może być wyznaczona na chodniku bo jest tam parking link Ze zdjęcia satelitarnego wynika ze jest tam szeroki ukośny wjazd . Na początku ulicy jest zakaz zatrzymywania, ale na chodniku nie ma wyznaczonej ddrip. Zatem trzeba jechać jezdnią i wskakiwać na krawężnik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek F - ulice na literę F IP: *.e-wro.net.pl 11.08.12, 18:22 ulice na literę F Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Krupnicza IP: *.e-wro.net.pl 20.12.12, 04:27 Krupnicza Czyżby znak B36 nie obowiązywał na środku jezdni ? Czy wolno już parkować przy zebrze? Czy wolno parkować tak aby kierowcy byli zmuszeni przekraczać podwójną ciągłą ? Czy wolno parkować w poprzek drogi jak na Sądowej zdjęcie nr 5 ? Czy wolno przekraczać podwójną ciągłą w celu zaparkowania Czy wolno parkować w obrębie skrzyżowania ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Malarska IP: *.e-wro.net.pl 23.01.13, 07:36 Malarska i okolice Osiedle w centrum Wrocławia jest zastawione samochodami. Kto się tym zajmie? link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyklisty ul.Podwale IP: *.e-wro.net.pl 30.12.12, 06:23 Wątek o parkowaniu na Podwalu pod linkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Jak parkować jak droga za wąska ? IP: *.e-wro.net.pl 05.08.12, 19:50 Przynajmniej się starał zaparkować na poboczu. link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyklisty Taksówkarze parkują wszędzie, mieszkańcy mają dość IP: *.e-wro.net.pl 10.08.12, 13:31 Wrocław: Taksówkarze parkują wszędzie, mieszkańcy mają dość link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek W NY policja się nie patyczkuje z kierowcami IP: *.e-wro.net.pl 13.08.12, 14:05 filmik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyklisty Ale ten inwalida ma długi wózek IP: *.e-wro.net.pl 13.10.12, 12:57 Ale ten inwalida ma długi wózek link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Gleba i kajdany-w Łodzi się nie patyczkują IP: *.e-wro.net.pl 14.10.12, 21:13 Gleba i kajdany-w Łodzi się nie patyczkują link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Pokaż nam jak parkuje twój sąsiad IP: *.e-wro.net.pl 02.11.12, 14:47 link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Pobili policjana za zwrócenie uwagi IP: *.e-wro.net.pl 04.12.12, 06:46 link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neverhood Re: Złe parkowanie aut IP: *.internetia.net.pl 19.12.12, 22:06 www.gazetawroclawska.pl/artykul/722833,wroclaw-z-centrum-zniknely-darmowe-parkingi-wiec-kierowcy,id,t.html Kierowcy masowo parkują na ulicach Krupniczej i Sądowej, na pasie w kierunku ulicy Kazimierza Wielkiego. Z powodu remontu Podwala nie jeżdżą tędy samochody. Na razie strażnicy miejscy przekonują, że oznakowanie tego nie zabrania i mandatów nie wystawią właścicielom tak zaparkowanych aut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Sępolno -koniec parkowania w ogródkach IP: *.e-wro.net.pl 03.01.13, 15:49 -koniec-balaganu-na-sepolnie-nielegalne-parkingi Teraz trzeba będzie wjechać autem do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benek Zakonnice wzięły się za źle parkujące auta IP: *.e-wro.net.pl 05.01.13, 06:03 Trójmiasto - dowalą zakonnicy wymierzającej sprawiedliwość link Odpowiedz Link Zgłoś