zenonx4 18.01.13, 09:38 przysłowiowe pieprzenie w bambus list tej czytelniczki, patrole policyjne w Rynku w godzinach nocnych wręcz są non stop, wielokrotnie je widuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luznylori Na wrocławskim Rynku brakuje kultury i brakuje ... 18.01.13, 09:40 Przede wszystkim to w samej policji brakuje policjantów - dopóki emeryturka będzie przysługiwać po 15 latach dopóty służbę pełnić będą Ci, co przez te 15 lat nie kiwną palcem jeśli będzie cień szansy że interwencja przebiegnie inaczej niż "wylegitymuj-wystaw mandat-pogroź palcem". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szym Re: Na wrocławskim Rynku brakuje kultury i brakuj IP: *.play-internet.pl 18.01.13, 10:33 Fakt ,milicja jest ciągle obecna w okolicach rynku, ale nie reagują na nic. Lenie śmierdzące . a tak na marginesie jeszcze pare miesiecy i wyborcza samymi listami bedzie stała:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szmatan Re: Na wrocławskim Rynku brakuje kultury i brakuj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.13, 12:24 gimnazjaliści zaczęli się cenić? bo te listy są w sumie lepsze niż "artykuły"... Odpowiedz Link Zgłoś
puzonik48 Na wrocławskim Rynku brakuje kultury i brakuje ... 18.01.13, 10:48 Od 20 lat nie spotkałam w swoim mieście policjanta na ulicy .Mieszkam 100 m od komisariatu ,jeżeli widzę to śmigające radiowozy :(:( Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofczyz Na wrocławskim Rynku brakuje kultury i brakuje ... 18.01.13, 12:48 Rynek jest monitorowany, policja też jest, Straż Miejska ponoć czuwa nad tym monitoringiem. Faktem jest powstawanie czynów zabronionych w tym miejscu ale i trzeba mieć proporcje. Czy Rynek to miejsce gdzie policjant ma ocierać się o policjanta? I tak jesteśmy już szpiegowani w sposób wręcz nagminny. Jak będziemy się czuli w miejscu, gdzie ciągle nas ktoś obserwuje i czeka na potknięcie ( faktyczne lub nie). To jest tak jak z zającem uciekajacym z Rosji przed kastracją wielbłądów. Odpowiedz Link Zgłoś
pleple.pl A jak policja agresywnego rzuci na glebę-będzie 18.01.13, 12:55 larum, że prawa obywatelskie gwałci... Jak policja kogoś na izbę odwiezie, będzie larum, że prawa obywatelskie gwałci... Jak policja nie przyjedzie na inne wezwanie, to będzie larum po co i na co podatki idą... A może, po prostu, bydło nie potrafi kulturalnie się bawić i czasu wolnego spędzać? I nawet jeśli patrol będzie się potykał o inny patrol, to zawsze się znajdą ćwoki i malkontenci... Odpowiedz Link Zgłoś
mckwack sprawa jest prosta 18.01.13, 13:07 sprawa jest prosta. rynek to specyficzne miejsce i takim pozostanie. Jeśli komuś to nie odpowiada, to wcale nie musi tam mieszkać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soup Re: sprawa jest prosta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.13, 15:13 prosty to Ty jesteś. Mieszkańcy tych lokali są ich prawnymi właścicielami i mają bewględne prawo pobierania z nich pożytków jak i żądania powstrzymania się przez osoby korzystające z nieruchomości sąsiednich od zakłócania spokoju i ciszy (korzystania z nich ponad przeciętną miarę) Odpowiedz Link Zgłoś
labeo Na wrocławskim Rynku brakuje kultury i brakuje ... 18.01.13, 17:30 Ja tam policji w ogóle nie widzę we Wrocławiu, przynajmniej tej poruszającej się na piechotę. Odpowiedz Link Zgłoś
quwerty1 Re: Na wrocławskim Rynku brakuje kultury i brakuj 18.01.13, 19:07 to Ty moze problem ze wzrokiem masz??? Odpowiedz Link Zgłoś
labeo Re: Na wrocławskim Rynku brakuje kultury i brakuj 18.01.13, 21:54 quwerty1 napisał: > to Ty moze problem ze wzrokiem masz??? Nie aż taki, ale sprawdź swój wzrok, bo może Ci się dwoi i troi :P Odpowiedz Link Zgłoś