Dodaj do ulubionych

Sala weselna

23.11.18, 13:22
Szukam sali weselnej z dobrym zapleczem w okolicach Wrocławia. Znajomi polecają Hotel Brochów. Znacie to miejsce?
Obserwuj wątek
    • mirkinia Re: Sala weselna 31.12.19, 15:56
      Mnie się bardzo podobało wesele w tej restauracji www.restauracjaorbita.pl/. Sala obszerna ładnie zaaranżowana. Jedzenie - pychota. Obsługa sprawna i elegancka. Jednym słowem zabawa była przednia. Polecam
    • niki_85 Re: Sala weselna 17.01.20, 17:30
      Ok. 100 km od Wrocławia, w Stroniu Śląskim, tuż pod Masywem Śnieżnika znajduje się pensjonat Willa Diana - doskonałe miejsce na organizację wesela, naprawdę szczerze polecam. Przepiękna willa, z dużym ogrodem, latem wygląda wręcz bajkowo. Bardzo dobre jedzenie, atrakcyjne ceny, niezwykle mili i pomocni właściciele. Pensjonat ma ok. 50 miejsc noclegowych, jestem pewna, że zauroczy każdego. diananoclegi.pl/sala-weselna-stronie-slaskie.
    • foodwroclover Re: Sala weselna 06.02.20, 11:12
      Ja ciągle jestem zauroczona salą, gdzie sama wyprawiłam wesele rok temu… Chyba przeżyliśmy z mężem dzień z bajki. Szok, ale w zasadzie wszystko poszło z planem, sala wyglądała cudownie, DJ rewelacja, a na zewnątrz cisza i spokój. Pierwszy raz zdarzyło mi się być na weselu, na którym dania były podane w tak ładny sposób. Wszyscy byli zadowoleni i dania wegetariańskie też na duży plus. www.browarprost.pl/sala-weselna-wroclaw

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka