Dodaj do ulubionych

RehaControl-opinie

26.11.18, 20:18


Mam pytanie odnośnie gabinetu RehaControl z okolicy ul.Skarbowców.
W internecie znalazłam mało informacji na ich temat. I niestety, niepochlebne opinie.
Szczególnie o panu, który tam przyjmuje/
Czy ktoś korzystał z usług tego gabinetu? Jakie są Wasze odczucia?
Obserwuj wątek
    • dimitrowka Re: RehaControl-opinie 13.01.19, 21:56
      Osobiście odradzam!
      Pan Paweł, który tam przyjmuje jest wulgarny, przeklina, ma problemy z wystawianiem rachunków na odpowiednią kwotę. A ponad to to kiepski rehabilitant.
      Niestety, podobnie jak mnie traktuje też innych(polecam 2 ostatnie posty:
      forum.interia.pl/dobry-rehabilitant-we-wroclawiu-pilne-tematy,dId,1194091,strona,4

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka