pytajnik8
26.11.18, 20:18
Mam pytanie odnośnie gabinetu RehaControl z okolicy ul.Skarbowców.
W internecie znalazłam mało informacji na ich temat. I niestety, niepochlebne opinie.
Szczególnie o panu, który tam przyjmuje/
Czy ktoś korzystał z usług tego gabinetu? Jakie są Wasze odczucia?