Gość: Pacjent
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.01.05, 02:33
Nie jestem w stanie pojąć, jakim prawem Dolnośląska Izba Lekarska uważa nas,
pacjentów, za swoich niewolników, którzy nie mają prawa się pytać lekarzy, czy
biorą łapówki? Czy jesteśmy aż tak głupi w opinii Wojnara?
Jestem po prostu oszołomiony, ta korporacja przypomina legalnie działającą
organizację mafijną! Kiedy do akcji wkroczy prokuratura, zamykając towarzystwo
trzymające władzę nad pacjentami?