Dodaj do ulubionych

APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE

03.04.05, 17:59
Apeluję po raz kolejny do wszystkich Polaków aby poparli ideę którą chcę
nazwać " Pamięć o Wielkim Polaku ". Chodzi o to aby w każdą sobotę Ku Czci
Pamięci po Ojcu Świętym Janie Pawle II o godz. 21,37 zabiły wszystkie dzwony
we wszystkich kościołach w Polsce. Niech to będzie nasza pamięć i cześć
oddana Papieżowi jakiego już nie będzie. Jeżeli nasze wnuki zapytają się
dlaczego w każdą sobotę o godz.21,37 biją dzwony we wszystkich kościołach w
Polsce odpowiemy im, że o tej właśnie godz. Odszedł Największy z Polaków Jan
Paweł II- Papież.
Obserwuj wątek
    • Gość: ann Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 18:04
      popieram.na onecie mnóstwo popierajacych te sama idee wpisów!
      • rita78 Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE 03.04.05, 18:05

        to i ja sie dopisuje
        • Gość: Cudak Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 19:22
          a ja kasuję
      • Gość: Bart Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 20:49
        Ja tez popieram
    • rita78 Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE 03.04.05, 18:09
      Dzisiaj (niedziela) o 21.00 na wrocławskim rynku światełko dla Ojca Świętego.
      Nie ważne czy był On dla Ciebie duchowym przywódcą, Pasterzem, autorytetem
      czy Wielkim Rodakiem - jeśli chcesz uczcić Jego pamięć - przyjdź i weź ze
      sobą świeczkę. Powiedz o tym znajomym. Dzisiaj o 21.00.


    • jahreshka Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE 03.04.05, 18:17
      A nie wystarczy raz w roku w rocznicę?
    • szarykot Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE 03.04.05, 18:49
      a może od razu codziennie?
    • Gość: rs Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 20:16
      dobrze, ze nie zmarl o 3:25......
      • Gość: Rafis Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 03.04.05, 20:51
        juz nie przesadzajcie...
        • paulula Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE 03.04.05, 20:59
          to dobry pomysł
    • Gość: twoj stary nie czytajcie tego, tylko pomyslcie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.04.05, 22:05
      moze zamiast wymyslac coraz to nowsze i bardziej efektowne sposoby oddania czci Jano Pawlowi II, poswieccie ten czas na chwile refleksji, o czym do Was mowil Papiez, a moze zamiast go sluchac zawsze tylko wydzieraliscie sie na niego, zeby sie pokazal jeszcze jeden raz w oknie? nie mysleliscie, ze go najnormalniej w swiecie meczycie? On chcial wam cos przekazac, a wiekszosc z Was potraktowala go jak gwiazde showbusinessu

      jesli macie ochote, to poczytajcie sobie wiecej:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=22313557
    • Gość: piotrek22 Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.04.05, 00:28
      Twoim motywem jest fakt ze chcesz w ten sposob naprawde zlozyc hold papiezowi
      czy to ze chcesz odpowiedziec Twojemu wnukowi ze to wyszlo z Twojej inicjatywy?
      O to wnusio na pewno bylby dumny z dziadka...Sory, ale tak to odebralem...

      Papiezowi nalezy sie szacunek i pamiec, ale czy Ty aby nie przesadzasz? Gdyby
      to byla jeszcze dokladna data np wybrania Go na papieza a nie data kojarzona z
      Jego smiercia...
      Ale my Polacy chyba lubimy kojarzyc daty kojarzace sie z tym najgorszym
      wygarzeniem...
      • Gość: Swiat go kocha BEZGRANICZNA STRATA DLA POLAKOW IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.04.05, 05:29
        Blednie oceniasz jego intencje. On odczuwa wielki zal i poczucie bezgranicznej
        straty, podobnie zreszta jak wiekszosc swiata. To szczegolna strata dla nas
        Polakow. Nigdy juz wiecej ktos tak wielki nam sie nie trafi. Napewno nie za
        naszego zycia. Wedlug mnie bardziej odpowiednie bylyby dzwony w rocznice.
      • bruner Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE 04.04.05, 10:44
        Gość portalu: piotrek22 napisał(a):

        > Twoim motywem jest fakt ze chcesz w ten sposob naprawde zlozyc hold papiezowi
        > czy to ze chcesz odpowiedziec Twojemu wnukowi ze to wyszlo z Twojej inicjatywy?
        >
        > O to wnusio na pewno bylby dumny z dziadka...Sory, ale tak to odebralem...
        >
        > Papiezowi nalezy sie szacunek i pamiec, ale czy Ty aby nie przesadzasz? Gdyby
        > to byla jeszcze dokladna data np wybrania Go na papieza a nie data kojarzona z
        > Jego smiercia...
        > Ale my Polacy chyba lubimy kojarzyc daty kojarzace sie z tym najgorszym
        > wygarzeniem...


        Sorry ale to nie jest moj pomysl przeczytalem go na jakims forum bo mi sie
        spodobal tresc jest oryginalna i po niektorych uwagach stwierdzam ze faktycznie
        kazda sobota to stanowczo za czesto za szybko to by spowszednialo ale uwazam ze
        ten jeden dzień 2 kwietnia powninien bc specjalni ochodzony w godzine smierci
        Papieża powinny przez minutę(lub wiecej) bić dzwony
    • wredna2 Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE 04.04.05, 10:51
      Dzwony co tydzien to chyba przesada, myslę że wystarczy w Rocznicę Jego
      odejścia, a Ty i tak możesz codziennie o 21,37 "być" razem z Karolem Wojtyłą!

      PS. A papieskie poczucie humoru znów by zatriumfowało gdyby się dowiedział, że
      tak nieoczekiwanie Polacy stali sie najpunktualniejszym Narodem Świata;)
      • Gość: Beavis Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.04.05, 11:25
        Ja proponuję żeby codziennie przez miesiąc napie.dalać w co sie da minimum
        godzinę non stop. Bedzie git a szacunek i boleść jaka:)))
    • mopka Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE 04.04.05, 11:13
      popieram w 100%
    • Gość: gość Re: APEL W SPRAWIE PAPIEŻA WAŻNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 11:24
      POPIERAM. TO BYŁ JEDYNY NAJWIEKSZY PO ŚW PIOTRZE CZŁOWIEK.
      • jazzgirl a co z Jezusem przepraszam? 04.04.05, 11:28
        • Gość: Beavis Re: a co z Jezusem przepraszam? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.04.05, 11:29
          Podobno nadal bez zmian.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka