Dodaj do ulubionych

Może ktos ma ...bo zwariuje

IP: *.swidnica.mm.pl 15.04.05, 10:57
Hej

Ma może ktoś z Was do oddanie królika,klatkę i wszystko to co potrzebne jest
do jego hodowli.Mój 3 - letni synek oszalał na tym punkcie wrrr

Jestem ze Świdnicy ale moge podjechać alby odebrać zwierzątko :-)))

POZDRAWIAM CIEPLUTKO OLA
Obserwuj wątek
    • joannaand Re: Może ktos ma ...bo zwariuje 15.04.05, 11:12
      przedzwoń do Wrocławskiego schroniska dla zwierząt,tam czasami mają króliki do
      adopcji!!!!!
    • Gość: Lena Re: Może ktos ma ...bo zwariuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 11:47
      Mój szwagier kupił 2-letniej córeczce miniaturkę króliczka z klatką, itp. Mała
      bardzo się nim cieszyła, ale tylko na początku. Obecnie króliczek stoi w
      komóreczce nikomu nie potrzebny, tzn. jest karmiony, ale już nikogo nie cieszy
      i nie bawi... Jak nikt się do Ciebie nie zgłosi z propozycją, zapytam szwagra,
      czy nie oddałby maleństwa. Pozdrawiam
      • Gość: Olka Re: Może ktos ma ...bo zwariuje IP: *.swidnica.mm.pl 15.04.05, 11:49
        No to suuper :-)

        Bo ja jeszcze trochę i będę miała żółte papiery :-)

        Czekam z niecierpliwościa na wiadomość

        A gdzie ewentualnie moogłabym po niego podjechać ??
        • Gość: Lena Re: Może ktos ma ...bo zwariuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 12:00
          Do Wrocka dałabyś radę???

          Ale to nie jest pewne... Więc jak znajdą sie inny ofiarodawcy, to korzystaj.

          Ja bym go z chęcią oddała (widząc jak jest zaniedbywany), ale nie wiem, czy ONI
          będą tacy hojni...

          Konkretną informację mogę Ci przekazać dopiero w poniedziałek lub wtorek.
    • Gość: Olka Ok czekam na wieści :-)) IP: *.swidnica.mm.pl 15.04.05, 12:32
    • adminn Re: Może ktos ma ...bo zwariuje 15.04.05, 13:13
      Radzę dobrze przemyśleć. Króliczek to nie maskotka przytulanka tylko żywe
      stworzonko.
      • jahreshka Re: Może ktos ma ...bo zwariuje 15.04.05, 13:30
        popieram adminna. przemyśl to dobrze, a nie na gwałt szukaj "zabawki" dla
        dziecka. wychowanie to także sztuka odmowy!
    • rezurekcja kup pluszowego 15.04.05, 14:59
      KRolik to nie jest zabawka.

      *****
      Kroliki. Czyż nie są urocze? To pluszowe futerko, duże okrągłe oczka, stale
      ruszający się nosek, no i te wspaniałe, sterczące do góry uszka...

      To wszystko prawda, ale pamiętajcie proszę, że królik nie jest pluszową zabawką.
      Poczytajcie coś niecoś o nim, zanim go kupicie (nie róbcie tego pod wpływem
      nagłego impulsu). Jest to zwierzątko bardzo ładne, ale z charakterkiem. Ja
      często porównuję je do kotów, chodzących własnymi drogami i wiedzących dokładnie
      czego chcą.
      *****

      Poczytaj strony o krolikach, zwlaszcza porady "zanim kupisz".
      www.uszata.com/
      www40.brinkster.com/kroliki/zakup.htm
      i inne
      www.webring.kroliki.com/
      3-latkowi kup krolika pluszowego. TAki jest najbezpieczniejszy dla wszystkich.
      Zwlaszcza dal krolika.
      Bo jeszcze sie okaze, ze dziecko ma uczulenie na siersc, krolik gryzie albo
      paskudzi albo tlucze sie w nocy albo jeszce cos.
      Pisze to wszystko z gorycza, bo wiele osob kupuje zwierze niczym zabawke a
      potem.... szkoda zwierzat.

      Krolik musi miec spora klatke.
      Musi byc wypuszczany na przynamniej 3 godziny dziennie, zeby sobie pobiegal.
      Trzeab wtedy uwazac, zeby go nie zgndiesc i zeby kabli nie pogryzl.
      MOj krolki biegal po calej kawalerce. Skubal ksiazki i inne przedmioty, i
      paskudzil.

      Miej tez swiadomosc, ze nie kazdy lekarz zna sie na leczeniu krolikow. Lekarz od
      psow czy kotow czesto nie jest w stanie poradzic, bo kroliki maja swoje
      specyficzne choroby.

      Przemysl sprawe.
      Na stronie www.lecznica-oaza.prv.pl/ jest dobre forum moderownae przez
      lekarke, ktora na krolikach sie zna, uczestnicza wlasciciele krolkow. Popytaj
      ich. Tam tez rozne odsylacze do stron kroliczych.

      Ja CI radze pluszowego. Nawet znalzm takiego
      www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27516374-27510001.html
      Ja mam pluszowego szczura. Chyba firmy Panda. Wiec przypuszczam, ze krolika tez
      beda mieli.
    • Gość: Olka Do zainteresowanych :-)) IP: *.swidnica.mm.pl 15.04.05, 18:10
      Znam dzieci co mają 3 latka-noszą pampersiory,doją smoka i nie umieją mówić.

      Mój synek od zawsze chciał królika i mam zamiar mu kupić.Znam się na hodowli bo
      sama miałam króliczki przez ponad 20 lat.
      Sami sobie kupcie pluszaki bo widze z e z nudów już tu komuś odbija


      POZDRAWIAM SERDECZNIE OLKA
      • ruda_szczurka Re: Do zainteresowanych :-)) 15.04.05, 18:22
        z nudow to najczesciej odbija 3latkom i zaczynaja sie domagac krolikow i innych
        zwierzat.
        a powyzsze wpisy sa akurat oznaka zdrowego rozsadku. Nawet rewelacyjnie
        chodzacy, mowiacy i nie dojacy smoka 3 latek nie bedzie sie opiekowal
        zwierzeciem ;)
      • no.logo Dlaczego obrażasz rozmówców? 15.04.05, 18:34
        Wpisali się tutaj całkiem rozsądni ludzie. Dali Ci całkiem rozsądne rady. Sama zresztą o takie rady prosiłaś. Potem obrażasz tych ludzi pisząc, że im odbiło, a linijkę niżej "pozdrawiasz serdecznie". Przyznam, że nie rozumiem...
        • Gość: e I jak te dziecko ma być normalne? IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 18.04.05, 13:38
          no.logo napisał:

          > Wpisali się tutaj całkiem rozsądni ludzie. Dali Ci całkiem rozsądne rady.
          Sama
          > zresztą o takie rady prosiłaś. Potem obrażasz tych ludzi pisząc, że im
          odbiło,
          > a linijkę niżej "pozdrawiasz serdecznie". Przyznam, że nie rozumiem...
          >


          I jak te dziecko ma być normalne?
    • Gość: Olka :-) IP: *.swidnica.mm.pl 15.04.05, 21:34
      Nie prosiłam o dobre rady tylko o królika więc zbędna Wasza dyskusja.
      Na forum nie mozna załatwić nic na temat bo zawsze znajdzie się ktoś "uprzejmy"

      PS.Mam tak wyjątkowe dziecko że z opieką nad króliczkiem nie bedzie miał
      problemów.

      Olka
      • Gość: TycM Re: :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 21:42
        Olka, jesteś tragiczna, tylko tyle i aż tyle. Twój poziom to dziennik Fakt,
        sprawdź może mają tam forum i wrzuć im swój problem na pewno Ci pomogą.
        Schodzimy na psy Szanwni Państw Forumowicze, gdzie myśl, idea, swiatopogląd ???
        M<y o kruliczkach...
      • Gość: e Re: :-) IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 18.04.05, 13:40
        Gość portalu: Olka napisał(a):

        > zbędna Wasza dyskusja.

        A czego można się spodziewać na forum jak nie dyskusji? Królika z kapelusza?
    • Gość: Olka A i jeszcze jedno IP: *.swidnica.mm.pl 15.04.05, 21:45
      Na tyle odpowiedzi tylko dwie osoby (joannaand i Lena) odpowiedziały konkretnie
      i na temat....reszę zostawiam bez komentarza.

      Olka
    • Gość: e Re: Może ktos ma ...bo zwariuje IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 18.04.05, 13:43
      Ogłoszenia kupna umieszcza się tutaj
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=900
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka