Gość: Olka
IP: *.swidnica.mm.pl
15.04.05, 10:57
Hej
Ma może ktoś z Was do oddanie królika,klatkę i wszystko to co potrzebne jest
do jego hodowli.Mój 3 - letni synek oszalał na tym punkcie wrrr
Jestem ze Świdnicy ale moge podjechać alby odebrać zwierzątko :-)))
POZDRAWIAM CIEPLUTKO OLA