Gość: escorpio IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.06.02, 01:02 ojjjj....nikogo o tej porze nie ma... :( nic to, ide spac :) Adaś Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj