Dodaj do ulubionych

Fiskus pracuje dłużej

25.04.05, 23:34
Ludzie dlaczego czekacie z rozliczeniami do ostatniego dnia? Aby dokuczyć
urzędnikom ze skarbówki? :)))
Obserwuj wątek
    • adminn Tutaj piszą "dobrze" o fiskusie psikusie 25.04.05, 23:55
      Tutaj piszą "dobrze" o fiskusie psikusie

      www.wroclaw.naszemiasto.pl/gospodarka/469738.html
      Podatnika wyciska się jak cytrynę zgodnie z wytycznymi resortu finansów
      Kiedy w ubiegłym roku Business Centre Club ogłosił wspólnie z resortem finansów
      konkurs „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy”, większość ludzi interesu
      przyjęła to jak świetny dowcip. Chyba że chodzi o przyjaźń między wilkiem i
      zającem – komentowano złośliwie
      • Gość: michal Ku..y uli ukradli! IP: *.VERIZONE.COM.PL / *.verizone.com.pl 26.04.05, 16:10
        Kiedyś pita składałem już w styczniu a w maju otrzymywałem zwrot. Ale w tym
        roku czekam na ostatnia chwile ponieważ nic nie mogę odliczyć. Nawet ulgę za
        oddawanie krwi ucieli.
    • wielki_czarownik Zlikwidować fiskusa! 26.04.05, 00:02
      Czym się różni pobieranie podatków od rozboju? I tu i tu jak nie oddasz SWOICH pieniędzy to ci zabiorą siłą. I tu i tu nic z tego nie masz.
      Jedyna różnica jest taka, że rozbójnik zabierze tylko tyle ile masz przy sobie a fiskus ściągnie ile się da - nawet od spadkobierców.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka