adminn 25.04.05, 23:34 Ludzie dlaczego czekacie z rozliczeniami do ostatniego dnia? Aby dokuczyć urzędnikom ze skarbówki? :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adminn Tutaj piszą "dobrze" o fiskusie psikusie 25.04.05, 23:55 Tutaj piszą "dobrze" o fiskusie psikusie www.wroclaw.naszemiasto.pl/gospodarka/469738.html Podatnika wyciska się jak cytrynę zgodnie z wytycznymi resortu finansów Kiedy w ubiegłym roku Business Centre Club ogłosił wspólnie z resortem finansów konkurs „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy”, większość ludzi interesu przyjęła to jak świetny dowcip. Chyba że chodzi o przyjaźń między wilkiem i zającem – komentowano złośliwie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Ku..y uli ukradli! IP: *.VERIZONE.COM.PL / *.verizone.com.pl 26.04.05, 16:10 Kiedyś pita składałem już w styczniu a w maju otrzymywałem zwrot. Ale w tym roku czekam na ostatnia chwile ponieważ nic nie mogę odliczyć. Nawet ulgę za oddawanie krwi ucieli. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Zlikwidować fiskusa! 26.04.05, 00:02 Czym się różni pobieranie podatków od rozboju? I tu i tu jak nie oddasz SWOICH pieniędzy to ci zabiorą siłą. I tu i tu nic z tego nie masz. Jedyna różnica jest taka, że rozbójnik zabierze tylko tyle ile masz przy sobie a fiskus ściągnie ile się da - nawet od spadkobierców. Odpowiedz Link Zgłoś