Dodaj do ulubionych

Czym do Zoo

IP: *.crowley.pl 24.07.05, 09:06
przepraszam,czy ktos z forumowiczow moglby mi powiedziec czym dojade dzisiaj
do zoo spod Astry? przez grunwaldzki jezdza tramwaje?
Obserwuj wątek
    • brody Re: Czym do Zoo 24.07.05, 10:28
      Z Astry dojedziesz do zoo tramem nr 10. Nie bedziesz musiala sie przesiadac, bo
      10 jezdzi pod samo zoo.

      --
      Łukasz Wyszkowski - kandydat PO do Sejmu RP
    • brody Re: Czym do Zoo 24.07.05, 10:34
      A tu masz rozklad jazdy

      www.wroclaw.pl/zdik/0010/0010t047.htm
      • wro73 10 tylko do Robotniczej 24.07.05, 14:06
        Dzisiaj 10 jeżdzi tylko do Robotniczej.
        www.zdik.wroc.pl/ogloszenia/show-content.html?Id=1681
        Polecam autobus 703 i 722 do Dolmedu i nastepnie na ten sam bilet 10.
        Powrót analogicznie.
        • Gość: Jason Re: 10 tylko do Robotniczej IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 24.07.05, 14:50
          Bilety trzeba skasować dwa, jeden w 703/722 a drugi w 10. Taki pisze na
          plakatach na przystankach. Zdzierstwo :/ Pozdro
          • wro73 Re: 10 tylko do Robotniczej 25.07.05, 10:15
            Było sprostowanie - "nadinterpretacja przepisów" - bilet jeden
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka