Gość: zdezorientowana IP: *.crowley.pl 24.07.05, 09:06 przepraszam,czy ktos z forumowiczow moglby mi powiedziec czym dojade dzisiaj do zoo spod Astry? przez grunwaldzki jezdza tramwaje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brody Re: Czym do Zoo 24.07.05, 10:28 Z Astry dojedziesz do zoo tramem nr 10. Nie bedziesz musiala sie przesiadac, bo 10 jezdzi pod samo zoo. -- Łukasz Wyszkowski - kandydat PO do Sejmu RP Odpowiedz Link Zgłoś
brody Re: Czym do Zoo 24.07.05, 10:34 A tu masz rozklad jazdy www.wroclaw.pl/zdik/0010/0010t047.htm Odpowiedz Link Zgłoś
wro73 10 tylko do Robotniczej 24.07.05, 14:06 Dzisiaj 10 jeżdzi tylko do Robotniczej. www.zdik.wroc.pl/ogloszenia/show-content.html?Id=1681 Polecam autobus 703 i 722 do Dolmedu i nastepnie na ten sam bilet 10. Powrót analogicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jason Re: 10 tylko do Robotniczej IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 24.07.05, 14:50 Bilety trzeba skasować dwa, jeden w 703/722 a drugi w 10. Taki pisze na plakatach na przystankach. Zdzierstwo :/ Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
wro73 Re: 10 tylko do Robotniczej 25.07.05, 10:15 Było sprostowanie - "nadinterpretacja przepisów" - bilet jeden Odpowiedz Link Zgłoś