Gość: gocha
IP: *.hp / 10.109.1.*
20.09.02, 10:13
Szukam miejsca we Wrocławiu, gdzie można wypić lampkę wina (może
niekoniecznie francuskiego i drogiego) , pogawędzić, spędzić miły wieczór bez
akompaniamentu zespołu TATU i tym podobnych.
Jeśli ktoś zna takie miejsce proszę podzielić się tajemnicą.
pozdrawiam,gośka