Dodaj do ulubionych

NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA

IP: *.wroc-kwi.dialup-ppp.ids.pl 21.04.01, 23:14
Heloo!
Na pewno buszujac po cyberprzestrzeni natkneliscie sie na strony dot. Wroclawia
proponuje stworzyc taki forumiasty ranking takich serwisow.
Jak dla mnie numer jeden to
www.wroclaw.pl -> duzo informacji a przede wszystkim rozklady jazdy wszystkich
srodkow kom. miejskiej!
Obserwuj wątek
    • Gość: cegla Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.01, 09:47
      A ja zdecydowanie uwazam ze najlepsza strona dot.
      Wrocka jest strona ekiomosa www.travel.to/wroclaw
      • Gość: Miron WROCLAW WIRTUALNY IP: 213.195.155.* 22.04.01, 11:43
        http://strony.poland.com/wro

        idealna dla turystów, można zwiedzić Wrocław na sucho !

      • Gość: pentagon Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 213.76.88.* 18.05.01, 04:53

        Gość portalu: cegla napisał(a):

        > A ja zdecydowanie uwazam ze najlepsza strona dot.
        > Wrocka jest strona ekiomosa www.travel.to/wroclaw

        Taaak. To najlepsza strona o Wroclawiu (dużo o tym starym) jaka widzialem - stare plany miasta, zdjecia itd. - żeby sie jeszcze tak wszystko chcialo uruchamiac.
        Polecam
      • Gość: Roland Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.pwr.wroc.pl 01.06.01, 10:12
        duzo informacji jest na wroclaw.naszemiasto.pl, ale malo tam informacji turystycznych, o zabytkach, raczej wiadomosci
    • Gość: hrabia Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.dtvk.tpnet.pl 22.04.01, 17:39
      Na www można wszystko. Rozkłady i tak są picem,żaden środek lokomocji u nas ich
      się nie trzyma, zajmują za to dużo miejsca.
      • Gość: wroclawi Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.wroc-kwi.dialup-ppp.ids.pl 22.04.01, 20:27
        bez przesady
        ja korzystam wlasnie z rozkladow jazdy z oficjalnej strony wroclawia
        nabiezaca sa aktualizowane i sa w 90% trafne zwlaszcza jesli chodzi o pojazdy
        jadace w strone centrum, bo te co z centrum wracaja to moze w 10%

        ogolnie spoko
      • Gość: karbol Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 01:25
        Gość portalu: hrabia napisał(a):

        > Na www można wszystko. Rozkłady i tak są picem,żaden środek lokomocji u nas ich
        >
        > się nie trzyma, zajmują za to dużo miejsca.

        Nie zauważyłem, byś jeździł przegubasem. Po co się więc indyczysz?
        Rozkłady są OK.
        Hi.
    • Gość: X dużo zdjęć IP: 10.0.3.* / *.yuma.pl 23.04.01, 11:16
      http://www.stud.uni-hamburg.de/users/tomek/index1.html
    • Gość: yanek WROCŁAW JAKIEGO NIE ZNACIE - W SIECI IP: *.wroclaw.top.pl 23.04.01, 14:48
      Witajcie,

      Co prawda oficjalna premiera serwisu, o którym chce wspomnieć nastąpi
      dopiero gdy NASK upora sie z rejestracją domeny (www.dawny.wroclaw.pl)
      to już dziś chciałem wszystkich zaprosić na pokaz przedpremierowy :-)
      witryny będącej katalogiem fotografii dawnego Wrocławia (od XIX przez
      prawie cały wiek XX). Zdjęć (w tej chwili) jest juz ponad 160. Zobaczyć
      można m.in. jak ustawiano iglicę przed Halą Ludową czy też jak budowno
      największy we Wrocławiu dom handlowy (dziś znany jako SDH Fenix). Jest
      galeria zniszczeń wojennych czy zdjęć przedstawiających większość znanych
      wrocławskich kościołów.

      Zanim więc ruszy adres www.dawny.wroclaw.pl (a mam nadzieje, że stanie się
      to na dniach) zapraszam pod http://www.tenet.pl/dawnywroclaw ....

      Lojalnie uprzedzam - z powodu braku PHP 4 wyszukiwarka jeszcze nie dziala ...

      Jeżeli zauważycie jakieś nieprawidłowości w pracy serwisu, błędy czy pomyłki
      (których z pewnością się nie ustrzegliśmy) - dajcie znać ... będziemy bardzo
      wdzięczni ...

      Pozdrawiam i zapraszam w imieniu twórców serwisu /xiv/
      yanek
      • Gość: wroclawi a moze sami stworzymy wlasny serwis IP: *.wroc-kwi.dialup-ppp.ids.pl 23.04.01, 21:29
        ja moge bezplatnie poswiecic troche czasu
        troche zajmuje sie www tak, ze mam jako takie doswiadczenie (grafika 3D, php,
        flash), potrzeba by bylo tylko miejsca na jakims serwerze no i domeny...
        • Gość: wędzonka Re: a moze sami stworzymy wlasny serwis IP: 156.24.231.* 23.04.01, 21:39
          Gość portalu: wroclawi napisał(a):

          > ja moge bezplatnie poswiecic troche czasu
          > troche zajmuje sie www tak, ze mam jako takie doswiadczenie (grafika 3D, php,
          > flash), potrzeba by bylo tylko miejsca na jakims serwerze no i domeny...


          No i niestety pomysl na zawartosc...
          • Gość: wroclawi pomysl: WROCLAWSKI PORTAL MLODZIERZOWY IP: *.wroclaw.ppp.tpnet.pl 25.04.01, 10:59
            zawartosc: imprezy, wroclawska scena muzyczna (mp3ki)
            i takie tam...
          • Gość: Manon Re: a moze sami stworzymy wlasny serwis IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.01, 20:58
            i co z tym dawnym wroclawiem ? Sluze materialami jakby co, bo na tworzeniu www
            absolutnie sie nie znam:)
      • Gość: bonczek Re: WROCŁAW JAKIEGO NIE ZNACIE - W SIECI IP: 198.141.199.* 29.05.01, 15:35
        yanek !!strona wspaniala .teraz po
        www.halaludowa.prv.pl,www.mosty.prv.pl,www.zwierzyniecki.prv.pl szykuje
        prawdziwą perłę dla wrocławian zakochanych w swoim mieście..jeszcze kilka dni
        dajcie znać czy jestescie zainteresowani wspólpraca
        bonczek@astercity.net
    • Gość: wędzonka Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 156.24.231.* 24.04.01, 11:39
      Dzieki ludzie za fajne strony, szczegolnie te ze zdjeciami.
      Do tego wszystkiego moge jeszcze dorzucic:

      Calkiem niezla jest strona http://www.wroclaw.plan.pl/wroclaw/
      Troche szczatkowych biezacych informacji jest na http://www.wro.pl/

      No i znalazlem wreszcie nowa kamere: http://www.wro.pl/kamera.html
      bo jak dotad ta byla wszedzie eksploatowana http://www.debis.pl/kamera.shtml
      (Moze ktos zna jeszcze jakies kamery we Wrocku?)

      Znalazlem nawet takie dziwactwo: http://levity.com/alchemy/wroclaw.html

      Pozdrawiam.
      • Gość: X Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 10.0.3.* / *.yuma.pl 24.04.01, 11:41

        http://www.kolorwroclaw.pl/kamera.html
    • Gość: wędzonka Dorzucam strony Bonczka! IP: 156.24.231.* 15.05.01, 01:21
      Sam je dolaczyl w watku "Magiczne budynki Wroclawia", ale mysle ze tu tez sie
      powinny znalezc dla porzadku.

      www.halaludowa.prv.pl
      www.zwierzyniecki.prv.pl
      www.mosty.prv.pl

      Bardzo schludne, nadaja sie do chwalenia sie naszym miastem przed znajomymi :)
    • Gość: bojla Re: przy okazji IP: *.um.wroc.pl 15.05.01, 08:54
      czy na wroclawskich stronach www jest hejnal wroclawia?
    • Gość: JarB Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.dawid.uni.wroc.pl 17.05.01, 15:20
      Cześć,
      może będę nieskromny, ale zapraszam na swoją stronę:
      www.dawid.uni.wroc.pl/jarbro/wroclaw.htm
      zamieściłem tu trochę zdjęć przedwojennych.
      Pozdrawiam
      • Gość: amar Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.05.01, 23:02
        Proponuję stronę www.archiwum.wrocław.pl strona dotycząca przedwojennych
        wieżowców Wrocławia POLECAM
        • Gość: wroclawi Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.wroc-kwi.dialup-ppp.ids.pl 31.05.01, 22:33
          wyobrazasz sobie wroclaw gdyby te wszystkie projekty zrealizowano...
          same w sobie sa niezle ale chyba za blisko historycznego centrum
        • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 01.06.01, 11:10
          Super stronka, tylko w adresie ma wroclaw, a nie wrocław. Rozumiem, że to z
          pośpiechu.
    • Gość: bonczek Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.pl 31.05.01, 00:27
      po trzymiesiecznej walce zapraszam na www.konwiarz.prv.pl
      bonczek
      • Gość: wroclawi niezla stronka ! IP: *.wroc-kwi.dialup-ppp.ids.pl 31.05.01, 22:30
        gratulacje!
        skad te informacje ?
    • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 01.06.01, 18:17
      www.wroclawonline.px.pl
      www.iwroclaw.pl
      www.wroclawiak.pl/wroclawiak
      www.expo2010.pl
      www.wroclaw.com/wroclawp.htm

      Podaję dla porządku wszystkie pięć, choć Wroclawiaka i Wroclaw.com to w
      zasadzie tylko dla odnotowania, że takie coś jest.
      • Gość: Tomek Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 216.94.44.* 01.06.01, 18:33
        Czy ktos zna strone ktora zawiera ksiazke telefoniczna Wroclawia? Po latach
        niebytnosci we Wroclawiu stracilem kontakt z kilkoma ludzmi i nijak nie moge
        znalezc dojscia do tak z pozoru prostej rzeczy jak spis abonentow. Pomozecie?
    • Gość: wędzonka Pssss IP: 156.24.231.* 18.06.01, 19:53
      Odswiezam watek dla Roberto bo juz zdazyl otworzyc kolejny identyczny :(
      :)
      • Gość: wędzonka Uzywajmy katalogu! http://baranio.strony.poland.com/ IP: 156.24.231.* 18.06.01, 20:01
        Uzywajmy Katalogu do naszego forum, nie beda sie tak czesto zapominaly i
        dublowaly watki. To dobry pomysl! Oto link do katalogu naszego forum
        zmajstrowanego przez compostownika Piotra:

        http://baranio.strony.poland.com/

        Troche wolno sie laduje ale nie trzeba go zamykac, wystarczy raz otworzyc i
        potem juz klikac na linki z shiftem to beda sie otwieraly w nowych okienkach, a
        sam katalog pozostanie sobie nienaruszony. Polecam strony o Expo! :)
        Sporo nam sie tego nazbieralo! :)
        • Gość: Roberto NAJCIEKAWSZE WROCŁAWSKIE STRONY W SIECI !!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.01, 22:01
          Trochę przez nieuwagę, założyłem niepotrzebnie na forum prawie identyczny wątek
          do tego. Dlatego przenoszę go tu.
          Proszę Was o pisanie o wszystkich Waszym zdaniem najciekawszych wrocławskich
          stronach w sieci. Nie muszą to być tylko i wyłącznie strony o naszym mieście.
          Mogą to być strony o muzyce, kulturze, sporcie itd, itp. Jedynym warunkiem
          niech będzie to, że strony te powstały we Wrocławiu i sa dość orgoinalne ,
          ciekawe i warte polecenia innym Forumowiczom. Z pewnością kazdy wybierze sobie
          coś innego (stronę poświęconą innemu tematowi). Czekam na Wasze propozycje
          stron www
          • Gość: Roberto Re: NAJCIEKAWSZE WROCŁAWSKIE STRONY W SIECI !!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.01, 21:42
            www.fig.com.pl - strona wrocławskiego, polskiego potentata na rynku
            wrocławskich inwestycji biurowych. Wizualizacje oboektów wybudowanych,
            wyremontowanych i dopiero planowanych. Polecam !!!
    • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 22.06.01, 00:00
      Dziś się natknąłem na taką stronkę: http://republika.pl/czamara/.
      • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 22.06.01, 00:00
        I jeszcze dwie inne:
        1. http://republika.pl/quol/ - galeria Grzegorza Kwolka (!);
        2. http://www.jagoda.com.pl/most/ - już druga strona, jaką tu mamy o Moście
        Grunwaldzkim.
    • Gość: Roberto Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 213.76.92.* 22.06.01, 00:00
      Fajne strony. Dzięki. Pozdr!
    • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 09.07.01, 15:42
      Kolejne znalezisko: http://www.wrocwege.hg.pl/.
    • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 10.07.01, 13:06
      Widzę, że ostatnio mam wyłączność na uzupełnianie tego wątku o nowe strony.
      Dziś dodaję Wrocławski Park Technologiczny - stronę dawno nie aktualizowaną,
      ale dla porządku trzeba ją podać: http://www.technologpark.pl/.

      Ta sama uwaga a propos strony Grzegorza Artmana - aktora Teatru Współczesnego:
      http://artman.art.pl/.
      • Gość: Roberto Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 213.76.92.* 10.07.01, 23:43
        Gość portalu: Jarosz napisał(a):

        > Widzę, że ostatnio mam wyłączność na uzupełnianie tego wątku o nowe strony.
        > Dziś dodaję Wrocławski Park Technologiczny - stronę dawno nie aktualizowaną,
        > ale dla porządku trzeba ją podać: http://www.technologpark.pl/.
        >
        > Ta sama uwaga a propos strony Grzegorza Artmana - aktora Teatru Współczesnego:
        > http://artman.art.pl/.


        Dzięki JAROSZ - właśnie od jakiegoś czasu szukałem adresu str www PARKU
        TECHNOLOGICZNEGO.
        Pozdr !
      • Gość: wędzonka Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 156.24.231.* 10.07.01, 23:52
        Gość portalu: Jarosz napisał(a):

        > Widzę, że ostatnio mam wyłączność na uzupełnianie tego wątku o nowe strony.
        > Dziś dodaję Wrocławski Park Technologiczny - stronę dawno nie aktualizowaną,
        > ale dla porządku trzeba ją podać: http://www.technologpark.pl/.
        >
        > Ta sama uwaga a propos strony Grzegorza Artmana - aktora Teatru Współczesnego:
        > http://artman.art.pl/.


        Hej, Jarosz, a ja czytalem w gazecie ze Konrad Imiela ma swoja strone, tylko ze
        adresu tam nie podali. Moze wartoby te strone odszukac skoro sam sie nia na
        forum, ze skromnosci, nie pochwalil :)
        • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 11.07.01, 11:34
          Gość portalu: wędzonka napisał(a):

          > Hej, Jarosz, a ja czytalem w gazecie ze Konrad Imiela
          ma swoja strone, tylko ze
          > adresu tam nie podali. Moze wartoby te strone odszukac
          skoro sam sie nia na
          > forum, ze skromnosci, nie pochwalil :)

          Ma, a ściślej - miał. Była pod adresem
          http://kki.net.pl/~kimiela/index.htm
          Obecnie jest tam podstrona pod jakże wdzięczną
          nazwą "Zabłąkani w sieci"... :-(((

          Jest nadzieja, że strona ta się tylko gdzieś przeniosła.
          Gdy ją wytropię, to natychmiast tu odnotuję.

          Pozdrowionka :-)))))
          • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 11.07.01, 12:07
            Achtung! Ta strona jednak jest, tyle że jej adres się nieco zmodyfikował - na
            http://kki.net.pl/~kimiela/. Widzę, że została gruntownie poprawiona szata
            graficzna - poprzednio wyglądało to nie najciekawiej.

            Przy okazji poszukiwań trafiłem na jeszcze jedną, podobną, o nazwie "Imielówka".
            Adres: http://republika.pl/imiela1/index.htm
            To jest jednak totalna porażka - i estetyczna, i merytoryczna. Wygląda na afisz
            na wirtualnym słupie ogłoszeniowym, bo nie zawiera niczego (!) poza trzema
            zdjęciami i danymi kontaktowymi. W dodatku afisz to niespecjalnie popularny, bo
            byłem na tej stronie ledwie sto szesnasty...
            • Gość: JMP Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 206.48.59.* 16.07.01, 15:07
              Gość portalu: Jarosz napisał(a):
              >
              > Przy okazji poszukiwań trafiłem na jeszcze jedną, podobną, o nazwie "Imielówka"
              > .
              > Adres: http://republika.pl/imiela1/index.htm
              > To jest jednak totalna porażka - i estetyczna, i merytoryczna. Wygląda na afisz
              >
              > na wirtualnym słupie ogłoszeniowym, bo nie zawiera niczego (!) poza trzema
              > zdjęciami i danymi kontaktowymi. W dodatku afisz to niespecjalnie popularny, bo
              >
              > byłem na tej stronie ledwie sto szesnasty...

              Ja bylem sto siedemnasty. Pachnie chaltura!? Ucieklem na Teatr Polski.
              Wciaz w przygotowaniu i wkrotce... juz wiecej tam nie zagladne.
              Chyba puszcze sobie video o Teatrze . Dawno temu dostalem w prezencie od dyr.
              Wekslera, kiedy wizytowal NY - a jak! Tasma jest wprawdzie w PAL/SECAM a ja
              mam NTSC. Niedawno kupilem nowa anlage moze tym razem to rozczyta.
              Na marginesie.
              Na codzien korzystam z www.gazeta i poland.com Obszerne tematycznie i solidne
              wiadomosci. Przynajmniej, mnie "obcokrajowcowi" tak sie wydaje.



    • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 11.07.01, 18:43
      Właśnie się na grupie dyskusyjnej pl.comp.www.nowe-strony natknąłem na
      Wrocławski Tygodnik Internetowy WTI - http://www.wti.prv.pl/. Numer pierwszy
      jest datowany na 9-15 lipca 2001 r. Jego zawartość (parę smętnych notek) na
      razie rozczarowuje, no ale to dopiero początek. Może skrzydła jeszcze rozwinie,
      co daj Boże :-)))

      A skoro już przy internetowych tygodnikach jesteśmy, to - zdaje się - jeszcze w
      tym wątku nie było TIN-a, czyli Tygodnika INternetowego, poświęconego kulturze.
      Adres: http://tin.pl/.
    • Gość: bonczek Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.pl 11.07.01, 23:37
      i tak po kolei
      www.osiedle.sepolno.prv.pl
      www.konwiarz.prv.pl
      www.wroclawski.nobel.prv.pl
      www.halaludowa.prv.pl
      www.mosty.prv.pl
      www.zwierzyniecki.prv.pl
      postrofionka
    • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA - krytyka witryny T. Polskiego IP: 195.116.104.* 16.07.01, 12:55
      Dziś chciałem lekko napiętnować domową stronę Teatru Polskiego we Wrocławiu.
      Adres: http://www.teatr.an.pl/.

      Istnieje w Sieci już ponad półtora roku, ale nadal jest wykonana "na odwal
      się". Uwaga - pierwsze wrażenie jest mylące. Wita nas całkiem miły dla oka,
      estetyczny obrazek. Gorzej, gdy pozagląda się na podstrony...

      Działy "Ankiety, konkursy" oraz "Aktorzy" zaprojektowano chyba tylko po to, aby
      wydłużyć czas pobytu internauty na stronie. Od zarania dziejów widnieją tam
      bowiem niezmienne komunikaty w stylu "Strona w przygotowaniu. Zapraszamy
      wkrótce". Moja cierpliwość wystawiona została już na wystarczającą próbę -
      skoro od ponad półtora roku nie wymyślono, co by tam umieścić, to znaczy, że
      podejście łebmastera do internautów jest co najmniej niepoważne. Zresztą może
      łebmaster nie otrzymał jeszcze od teatru odpowiednich materiałów - cóż, widać
      instytucja tak zawzięcie pracuje artystycznie, że nie miała kiedy ich
      przygotować...

      Strona z repertuarem - większość tytułów przedstawień jest nieaktywna, bo i po
      co ma być aktywna... Publiczność i tak przyjdzie - nieważne, że może ktoś spoza
      województwa chciałby coś niecoś o danym spektaklu się dowiedzieć. Tymczasem
      najświeższa premiera, która ma swój opis, to... "Tama" - premiera w listopadzie
      2000 r. (to już prawie 9 miesięcy!). Inna sprawa, że nie ma koordynacji między
      opisami na podstronie "Przedstawienia" a odnośnikami z repertuaru -
      na "Przedstawieniach" zdjęto już "Przemianę" i "Tamę" (można się doń dostać
      tylko przez repertuar), a nawet "Naszego człowieka", mimo iż te dwa ostatnie
      będą jeszcze grane. Gdy na podstronie repertuarowej kliknie się odnośnik
      do "Naszego człowieka", otworzy się strona z błędem 404... Bez komentarza.

      Opisy przedstawień... Można by się było trochę wysilić ponad slogany z
      drukowanych miesięcznych repertuarów czy ogólnikowe cytaty z recenzji. Już
      pomijam nieotwierające się obrazki z opisów "Czwartej siostry"
      albo "Prezydentek" czy błędy w ustawieniu niektórych znaków - np. wyświetlane
      są gustowne prostokąciki zamiast cudzysłowów. Nie ma galerii zdjęć z
      przedstawień - można obejrzeć co najwyżej statyczne miniaturki, jeśli
      oczywiście te się raczą otworzyć. Nie muszę dodawać, że na miniaturkach tyle
      widać, co kot napłakał.

      Podsumowując - narodowej scenie Dolnego Śląska daleko jeszcze do sukcesu w
      promocji internetowej. Na razie to nadal amatorszczyzna w najgorszym wydaniu
      (mimo iż niebrzydka), a najgorsze, że tak jest od zawsze. Odkąd uruchomiono
      własną witrynę teatru, nikomu się nie chciało niczego tam poprawiać czy
      uzupełniać. Popatrzcie sobie, łebmasterzy, jak to robią inni - Teatr Nowy czy
      Jaracza w Łodzi, Dramatyczny, Narodowy, Współczesny, Studio czy Rozmaitości w
      Warszawie, Witkacy w Zakopanem, Stary, Słowacki czy Bagatela w Krakowie albo
      Polski czy Nowy w Poznaniu. To samo Gdynia, Białystok, Olsztyn, Szczecin,
      Lublin, Zielona Góra i inni. Im się chce. Oni potrafią. Jeśli ich strony nie
      porażają bogactwem materiałów, to przynajmniej są aktualne. A dlaczego my mamy
      znów być w tyle?
    • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 18.07.01, 18:28
      Dzisiaj dostarczam adres strony wrocławskiego Impartu:
      http://www.impart.gate.pl/. Nie jest może najbogatsza w informacje, ale za to
      oryginalna formalnie - możemy sobie dowolnie poprzestawiać zapowiedzi imprez na
      stronie w zależności od naszego widzimisię...
      • Gość: DZIK Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.ok.wroc.pl 19.07.01, 09:07
        www.zdik.wroc.pl/
    • Gość: bonczek Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA- sępolno IP: *.dhl.com 19.07.01, 16:01
      na ciepło jest sepolno www.osiedle.sepolno.prv.pl
      autorstwa bonczek & manon
      postrofionka
      • Gość: Roberto Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA- sępolno IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.01, 19:10
        Gość portalu: bonczek napisał(a):

        > na ciepło jest sepolno www.osiedle.sepolno.prv.pl
        > autorstwa bonczek & manon
        > postrofionka

        BDB strona - Panowie!
        Pozdrowionka !

        • Gość: Roberto Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA- sępolno IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.01, 19:12
          Strona - skarbnica wszelkiej maści kawałów - włąsciwie to cały serwis kawałów -
          prowadzony przez młodego człowieka z Wrocławia - www.humorek.ban.pl
          Polecam, można nieżle się pośmiać!
          • roberto65 Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA- sępolno 07.09.01, 21:54
            Uwaga - dane io inwestycjach na oficialnej stronie Urzędu Miasta we Wrocławiu
            są bardzo nieaktualne... Ta strona jest stanowczo za rzadko aktualizowana...
    • Gość: Jarosz Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: 195.116.104.* 04.09.01, 11:39
      Dziś podesłano mi adres takowego kuriozum:

      http://poczta.pnet.pl/~wroclaw/
      • Gość: acula Re: NAJLEPSZA STRONA WWW DOT WROCLAWIA IP: *.dawid.uni.wroc.pl 07.09.01, 12:51
        Gość portalu: Jarosz napisał(a):

        > Dziś podesłano mi adres takowego kuriozum:
        >
        > http://poczta.pnet.pl/~wroclaw/

        Co za gowno. Rzeczywiscie kuriozum. Odradzam.
    • Gość: wędzonka Hej, kto zyw! IP: 156.24.231.* 03.12.01, 12:07
      Znalazlem kilka naprawde pieknych zdjec Wroclawia! Bardzo polecam:

      republika.pl/andreyek/flashweb/WrocekBW1.htm

      Pozdrawiam!
      • Gość: wędzonka Poza tym: link do innego watku na ten sam temat :) IP: 156.24.231.* 03.12.01, 12:13
        www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=72&wid=426729&aid=427438

        Latwiej bedzie sie tu znalezc :)

        Pozdrawiam!
    • Gość: wędzonka Nasi ludzie, grzech nie dodac! IP: 156.24.231.* 04.12.01, 18:14
      www.wyczalkowski.com/

      Pozdrawiam!
    • Gość: wędzonka Slyszalem tez ze przemyslu nie mamy... IP: 156.24.231.* 04.12.01, 18:27
      A tu prosze:
      www.csclub.uwaterloo.ca/~ehobot/LZN.html - Boeing by pozazdroscil! :)


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka