dotera
24.06.26, 14:31
www.youtube.com/shorts/C9TPYiYCMi4
to jest idealistyczne podejście do edukacji z dawnych czasów. Tyle ze już na samym początku tego podejścia w angielskich uczelniach uczniowie bez tytułu szlacheckiego byli określani jako S.N.O.B. Ska pozniej się wzieło okreslenie człowieka który aspiruje do kogoś kim nie jest. Edukacja masowa w dużej mierze robi coś w rodzaju kultu cargoo znanego z USA