Gość: Nareszcie Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.mm.pl 05.12.05, 19:54 Pośliznąłem się na skórce od banana. Jest nadzieja, że metro znormalnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 15:35 Czy metro bedzie czynne na sylwestra? I co w ogole z zapowiadana impreza w podziemiach z okazji witania nowego roku?? Ktos cos slyszal bo jakos ucichlo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Breslauer Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: 62.87.160.* 09.12.05, 16:24 Prezydent Dutkiewicz obiecał, że dołączone zostaną do składów platformy z przenosnym lodowiskiem. Kontrolerzy będą przebrani za Mikołajów i Śnieżynki. Zamiast wagonu lokomotywy będzie zaprzęg z reniferów a dokładnie o północy, losowo wybrany skład zostanie wysadzony w powietrze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz Uhonorowanie pasażerów metra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:58 Niem wiem jakie będą możliwości spędzenia Sylwestra w metrze, ale wcześniej czeka nas miła uroczystość. Metro uhonoruje swoich pasażerów i podziękuje za wybór tego środka transportu, a nie innych konkurencyjnych: skm, tramwajów wodnych, itp. Na stacji Świdnicka nastąpi odsłanięcie pomnika Nieznanego Pasażera. Tu wizualka Powww.skyscrapercity.com/showpost.php?p=6531490&postcount=2352 Pomnik przedstawia postaci pasazerów wyłaniajace się otchłani undergandu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cavalier Re: Uhonorowanie pasażerów metra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:53 Nie chcę was marwtić, ale widziałem Młodzież wszechoplacką z łopatami szykującą się do zakopywania wrocławskiego metra. Wesoły Romek z nudów dał zadanie, a oni, z móżdżkami chomików i turkuciów podjadków szukają dziury w całym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fra_mauro Re: Uhonorowanie pasażerów metra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 22:33 A byliscie juz w fitness centre, usytuowanym pomiedzy 7 a 8 wagonem ? calkiem niezle wyposazone ale juz trudno zapisac sie na 10 minutowy step czy pilates. Wkrotce maja uruchomic gabinety odnowy biologicznej ale bardziej w wersji ekono- tylko sauna finska bez parowej ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamar Re: Uhonorowanie pasażerów metra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 01:53 eee tam... metro już mi się znudziło... przerzucam się na system mamucich skoczni, to dopiero jest ekstra na zimę!!! winda na szczyt, chwila lotu, zwrot nart i już w pracy, a co za widoku po drodze! nooo, czasem można polecieć za daleko, ale to kwestia wprawy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WROCŁAWIANKA Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 23:03 Na przystanku Świdnicka/Kazimierza Wielkiego o 22.30 było brudno! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 23:38 super!:) to trzeba miec farta zeby na cos takiego sie zalapac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bromba Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.12.05, 01:20 To restauracja Kąsek klasy lux karmiła czworonogich mieszkańców naszego metra. Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 10.12.05, 23:59 Wow, jestescie wielcy 8-) wpadnijcie na Krakoforum Odpowiedz Link Zgłoś
martouf Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 11.12.05, 00:21 Mam prawdziwą bombę - przeciek, jeszcze nie mogę zdradzić źródła ale to pewne! Ma powstać kilka linii metra wodnego! Oto fragmenty nieopublikowanego jeszcze spotu reklamowego: "...Pociągi będą jeździć po dnie naszej nieskazitelnie czystej Odry, Oławy, Widawy i fosy miejskiej w specjalnie wykonanych z super wytrzymałego plexi tuneli, dzięki czemu nasi pasażerowie będą mogli podziwiać przebogatą podwodną faunę i florę Wrocławia. Na stacjach Most Grunwaldzki, Most Osobowicki i Most autostradowy AOW możliwość spaceru po dnie rzeki w specjalnych skafandrach. Zapraszamy również do Pasażu podGrunwaldzkiego. Otwarcie już w styczniu, na którym będą obecni m.in. pan prof. Zaleski oraz pan Gawlik - twórcy projektów Odra 2030. Zimą pomagamy przełamać lody!..." Odpowiedz Link Zgłoś
homo.vratislaviensis Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 11.12.05, 00:43 Dzisiaj, w piątym wagonie, w kierunku Zakrzowa leżała wielka kupa. Nikt nie sprzątnął, a ludzie udawali, że jej nie widzą. I to ma być metro? Przenieść do Trzebnicy takie metro !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotbehemot Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 14:15 A więc to jednak prawda! Wszystko zaczyna łączyć się w pełną całość. Słyszałem, że państwo Gucwińscy (tak,oni jeszcze żyją!) mają sprowadzić z okolic australii wielkie rafy koralowe, oraz tamtejszą faunę i florę. Wszystko zostanie zaaranżowane wzdluż głównej linii w korycie Odry między Mostem Tumskim a Mostem Grunwaldzkim. Całość aranżacji będzie dodatkowo podświetlona, tak, że krajobrazy Oceanii będą mogli oglądac nie tylko pasazerowie Metra, ale także piesi na bulwarach! > Mam prawdziwą bombę - przeciek, jeszcze nie mogę zdradzić źródła ale to pewne! > Ma powstać kilka linii metra wodnego! > Oto fragmenty nieopublikowanego jeszcze spotu reklamowego: > "...Pociągi będą jeździć po dnie naszej nieskazitelnie czystej Odry, Oławy, > Widawy i fosy miejskiej w specjalnie wykonanych z super wytrzymałego plexi > tuneli, dzięki czemu nasi pasażerowie będą mogli podziwiać przebogatą podwodną > faunę i florę Wrocławia. Na stacjach Most Grunwaldzki, Most Osobowicki i Most > autostradowy AOW możliwość spaceru po dnie rzeki w specjalnych skafandrach. > Zapraszamy również do Pasażu podGrunwaldzkiego. Otwarcie już w styczniu, na > którym będą obecni m.in. pan prof. Zaleski oraz pan Gawlik - twórcy projektów > Odra 2030. > Zimą pomagamy przełamać lody!..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 14:35 o tak, jeszcze nam tylko rekinow brakuje. Ja jestem stanowczo na nie! Najpierw ludziom zachcialo sie ogladac chwasty na dnie, pozniej drobne organizmy, pozniej rybki...tylko patrzec jak sciagna nam tu REKINY -> kazdy chyba ogladal prehistoryczny juz film..."szczeki 3". Jestem na stanowcze nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smakosz Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.mm.pl 11.12.05, 15:32 Gość portalu: josip napisał(a): > o tak, jeszcze nam tylko rekinow brakuje. Ja jestem stanowczo na nie! Najpierw > ludziom zachcialo sie ogladac chwasty na dnie, pozniej drobne organizmy, poznie > j rybki...tylko patrzec jak sciagna nam tu REKINY -> kazdy chyba ogladal pr > ehistoryczny juz film..."szczeki 3". Jestem na stanowcze nie. Nie wszystkie rekiny są ludojadami. Poza tym zupa z płetwy rekina jest na prawdę wyśmienita. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azja Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.05, 16:23 ja właśnie trochę w tej sprawie. czy jest połączenie z karłowicami i psim polem? chodzi mi głównie o przeprawę przez odrę na północ miasta. chodzę i chodzę po stacji metra, tej w parku koło nowowiejskiej , ale nie mogę trafić na właściwy peron. a miałabym wtedy tak blisko do pracy. pomóżcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zarzond Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 17:18 Rzeczywiście, przeoczyliśmy fakt, że nie wszyscy podróżni we Wrocławiu mają notebooki i komórki UMTS. Przepraszamy, postaramy się oznakować stacje jak najszybciej. Tymczasem proszę skorzystać z mapy: zdikwroc.republika.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miguelito Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: 193.145.150.* 12.12.05, 19:55 no wlasnie... kliknalem linka i od razu lepiej. nigdy nie moglem trafic na ta nowa stacje linii 18 samotwor-bartoszowice, kolo mojego domu w jarnoltowie. a to po prostu po drugiej stronie ulicy:) no ale mimo wszystko te 250 metrow to przesada. mam nadzieje ze jak juz wybuduja drugi pas jarnoltowskiej to stacje tez troche przebuduja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jeff Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.05, 17:27 Gość portalu: azja napisał(a): > ja właśnie trochę w tej sprawie. czy jest połączenie z karłowicami i psim polem > ? chodzi mi głównie o przeprawę przez odrę na północ miasta. chodzę i chodzę p > o stacji metra, tej w parku koło nowowiejskiej , ale nie mogę trafić na wła > ściwy peron. a miałabym wtedy tak blisko do pracy. pomóżcie. Ze stacji 'Pl Grunwaldzki Pasaż' jedzie na Psie pole linia metra nr 4 (kolor bezowy) ale proponuje wsiasc w szybki tramwaj linni 12 lub 19. A na Karlowice dojedziesz tramwajem linii 1, 13 i 34 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jeff Wkrotce zamkniecie stacji 'Galeria Dominikanska'!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.05, 17:32 W zwiazku z jej przebudowa zwiazana z budowa nowej linni metra nr 16 do Jelcza Laskowic, stacja ta zostanie zamknieta w dniach od 14 grudnia do 16 grudnia br.. W zwiazku z tym zmienia sie odrobine kursowanie linni 1 express. lcars.w.interia.pl/info1.gif W zamian beda jezdzic zastepcze tramwaje o numerach: 92, 98 i 99. Odpowiedz Link Zgłoś
homo.vratislaviensis Re: Wkrotce zamkniecie stacji 'Galeria Dominikans 12.12.05, 20:19 Mają linię jedną zlikwidować, tę na Psie Pole. Bandy chłystków palą ogniska na torach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkk Re: Wkrotce zamkniecie stacji 'Galeria Dominikans IP: *.galena.pl 13.12.05, 08:47 dzisiaj Dyrekcja Metra Wrocławskiego postanowiła stacjom nowej lini nadac nazwy; 1. przyul.Grabiszynskiej im gen. Jaruzelskiego 2. przy ul.Karkonoskiej im. marszałka J.Stalina 3. przy lotnisku - im. gen Pinocheta a całą linie nazwać Linia Stanu Wojennego 13 grudnia 1981 GRATULUJEMY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turkish metro metrem IP: *.158.177.152.Dial1.Chicago1.Level3.net 14.12.05, 00:36 ale ja jakos bardziej preferuje kolejke naziemna. jadac tym wroclawskim metrem nic nie widac za oknami oprocz scian tunelu, nie wiadomo nawet czy to noc czy tez dzien, nuda, bez gazety lub ksiazki ani rusz. w kolejce naziemnej natomiast, zupelnie inna historyja, obrazy zza okna migaja, coraz to inne refleksyje swietlne odbijaja sie na twarzach pasazerow i pasazerek, karnawal dla oczu. postuluje przeto, zakopac to metro w cholere i jezdzic elevated. poza tym na elevated sa nocne a w metrze nie ma, howk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Metroo Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:08 kolejka naziemna? hmm... u nas w Posen jest taka eine fudżibana, ale tylko kszoki widoć; to jak narazie jedyna nitka naziemna. Reszta schowana głęboko pod. Niestety ostatnio przedłużyli ją na Morasko, gdzie studiują WATAHY MŁODZIEŻY Z MIASTA. Co się tam wyprawia, łojeju! porównałbym to z Psim Polem jeśli powiecie mi jaką linią tam dojadę?? może pożytek z tego jaki dla nos byndzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: josip Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:21 No wlasnie -> a co z zapowiadanym na nastepny rok poleczeniem transwojewodzkim z Poznaniem? Podobno z jednej i drugiej juz kopia... slyszalem ze nasi sa juz na wysokosci Milicza, wiecie gdzie sa pyry teraz? (oby sie niedajboze nie mineli...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Metroo Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:43 o kurde felek, to już tak szybko się posunęli??? a dopiro o tym miesionc temu dyskutowoli! łoł! co za kraj, szczęścia raj! jutro z rana pójdę do naszygo urzędu i się Rysia spytom czy poszli nieco bokiem na Wschowę czy na Krotoszyn. Bo ten Milicz to panie, powiem brzmi ciekawie. Ryb to u nas niedostatek, Warta tok szeroka to nie jest. Ale za to łatwiej nam tunele metra kopać:) a jok nozwią ten Bahn? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cavalier Re: metro metrem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 01:09 Ponoć Gumowy Duck dzisiaj jechał naszym metrem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: josip Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 11:12 Koncepcja byla taka -> "Wielka transowojwodzka kolej podziemna przyjazni wroclawsko-poznanskiej im. Stefka Burczymuchy". Ale to byla wersja robocza, nie jestem pewien jaka zostala wybrana wersja ostateczna. Jak zwykle w tym kraju dowiemy sie o tym ostatni :/ Lec Metroo do waszego szefa bo jak sie mina to bedziemy mieli dwa konkurencyjne polaczenia i znowu sie zacznie "nasze lepsze bo polozone pod karpiami", "a nie, bo nasze lepsze bo costam..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Metroo Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 12:14 właśniem Rycha ukradkiem na Sztadzie widziołem i mówił, że chyba sie nie miną! a u was Ducki w metrze jeżdżą?!! wow! Odpowiedz Link Zgłoś
tudana Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 18.12.05, 18:40 Śnieżyca spowodowała potężne utrudnienia w ruchu. Kolejka jeździ tylko do stacji Lodowisko ale każdy pasażer dostaje bezpłatny karnet na 20 min. jazdę + rabat w wypożyczalni sprzętu. Zła jestem, bo nie potrafię jeździć na łyżwach i tracę takie bonusy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 19:06 No bo kolezanka nie czyta informacji komunikasyjnych! Objazd byl -> przez stacje Fredro dalej Poczta i Pregierz, praktycznie nie odczulem wylaczenia z ruchu lini od Lodowiska do Sukiennic. To po pierwsze Po drugie faktycznie dawali karnety ale: trudno zeby nasze Metro organizowalo dodatkowo szkolke jazy na lyzwach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: _ Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.VERIZONE.COM.PL / *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.05, 19:17 ...no ale za to na lodowisku wszyscy pasażerowie wrocławskiego metra otrzymują gratisowo gorącą czekoladę dostarczaną bezpłatnie przez podwrocławską fabrykę słodyczy "Cadbury". P.S. Dla zwycięzców konkursu łyżwiarskiego Wro-Metro ufundowało 10 par łyżw- specjalnej, limitowanej wersji w kształcie wagoników metra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tudana Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 20.12.05, 17:23 Tylko te jury jest trochę nadęte...i faworyzuje zawodników w beretach. Widziałam te przekręty w punktacji. A w pewnym ratuszowym oknie ukazują się obrazkowe instrukcje, kto ma zwyciężyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klient Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.mm.pl 24.12.05, 18:05 Muszę zaprotestować. Łamanie się opłatkiem z hostesą, zamiast normalnego kasowania biletów, uważam za nadużycie tradycji świątecznych (zwłaszcza, że i tak trzeba płacić za przejazd). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.05, 23:32 Eh i ciagle te koledy z glosnikow...slyszalem ze na lini szaroburej grala kapela na zywo... Odpowiedz Link Zgłoś
manonthemon Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 25.12.05, 16:55 bez sensu...przecież we Wrocławiu nie ma metra !!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metrofanka Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 25.12.05, 17:49 To wstrętna, pełzająca plotka!!! Wstydź się!!! Właśnie w Wigilię dostałam oficjalne pismo od Dyrekcji Wrocła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metrofanka Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 25.12.05, 17:54 ...tak się zdenerwowałam, że za szybko wysłałam swój protest. Dyrekcja Wrocławskiego Metra darowała mi karę za jazdę bez biletu. Ty niedowiarku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mika Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 31.12.05, 14:42 Ej! no to kiedy w koncu te sypialne maja sie pojawic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz czy jest znany rozkład noworoczny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 14:46 czy zdik opublikował już noworoczny kursbuch? jakie częstotliwości kursowania w czasie wymiany potoków widzów przed występem Margaryny na rynku? uważam, że będzie duża rotacja i trzeba zabezpieczyć możliwości uczestnictwa w kulturze wszystkim fanom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wódka Nie nadążli! IP: *.wroclaw.mm.pl 01.01.06, 12:04 Nareszcie ziściło się moje marzenie. Pracownicy metra nie nadążali za sprzątaniem sylwestrowych pawi. Już nie jest zbyt czysto! Odpowiedz Link Zgłoś
hurysa1 Re: Nie nadążli! 05.01.06, 01:07 Gość portalu: Wódka napisał(a): > Nareszcie ziściło się moje marzenie. Pracownicy metra nie nadążali za > sprzątaniem sylwestrowych pawi. Już nie jest zbyt czysto! Już umyli. I wyrzucają wszystkich bezdomnych (a na dworze zima...). Odpowiedz Link Zgłoś
tudana Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 20.01.06, 18:37 Taki mróz i pizgawica, a metro dalej kursuje z dokładnością zegarka szwajcarskiego. Jak Polak chce, to potrafi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.06, 18:43 wagoniki metra są ogrzewane w przeciwieństwie do tramwajów, czy tajna, podprogowa promocja metra? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tudana Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 20.01.06, 18:57 Ale musisz przyznać, że długo trzymają klasę! Wydawało się, że w miesiąc po otwarciu przewoźnik obniży loty...A tu masz!!! Taka niespodzianka!!! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czasem, na początku,szukałam "dziury w całym" ale już mi się znudziła ta perfekcja i podczas jazdy jestem "nieobecna". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azja Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.01.06, 19:00 na tej głębokości jest już izoterma , no może nie izoterma tylko dodatnia temperatura a to znacznie ułatwia ogrzewanie metra. także z tego powodu metro w Irkucku jest tak głęboko pod ziemią poniżej wiecznej zmarzliny. podobno - teraz w czasie syberyjskich mrozów ludzie przenoszą się do metra, bo na powierzchni nie wazmożno. Odpowiedz Link Zgłoś
emronik Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 20.01.06, 22:56 jak wrocławianin chce to potrafi :D Odpowiedz Link Zgłoś
marco-van-basten Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 20.01.06, 21:41 popieram Odpowiedz Link Zgłoś
tomek854 Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 06.04.13, 20:31 A teraz chcą budować drugie... Mogliby trochę odpuścić, są jednak zdecydowanie nadgorliwi. (jak to jest, że wątek nie jest zarchiwizowany jeszcze...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mama Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.dynamic.mm.pl 06.04.13, 21:31 Nie chcą budować drugiego tylko już budują! Poważne utrudnienia w ruchu pojazdów na powierzchni bo ziemia z wykopów wylatuje jak z maszyny do odśnieżania! Odpowiedz Link Zgłoś
tsy Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 07.04.13, 03:35 Gość portalu: mama napisał(a): > Nie chcą budować drugiego tylko już budują! Poważne utrudnienia w ruchu pojazdó > w na powierzchni bo ziemia z wykopów wylatuje jak z maszyny do odśnieżania! Wszystkie skargi i zażalenia można składać w którejś z licznych Spółek ZOO z udziałem miasta. Ma jakąś taką dziwną nazwę... nie mogę sobie przypomnieć :( Odpowiedz Link Zgłoś
tsy Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 07.04.13, 03:31 tomek854 napisał: > A teraz chcą budować drugie... Mogliby trochę odpuścić, są jednak zdecydowanie > nadgorliwi. > > > (jak to jest, że wątek nie jest zarchiwizowany jeszcze...) Ktoś z Gaz-Wybu go odkurzył jak go przypomniałem forum.gazeta.pl/forum/w,72,143714660,143714660,Metro_juz_bylo.html Odpowiedz Link Zgłoś