Dodaj do ulubionych

We wrocławskim metrze jest zbyt czysto!

    • Gość: Nareszcie Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.mm.pl 05.12.05, 19:54
      Pośliznąłem się na skórce od banana. Jest nadzieja, że metro znormalnieje.
      • Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 15:35
        Czy metro bedzie czynne na sylwestra? I co w ogole z zapowiadana impreza w podziemiach z okazji witania nowego roku?? Ktos cos slyszal bo jakos ucichlo...
        • Gość: Breslauer Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: 62.87.160.* 09.12.05, 16:24
          Prezydent Dutkiewicz obiecał, że dołączone zostaną do składów platformy z
          przenosnym lodowiskiem. Kontrolerzy będą przebrani za Mikołajów i Śnieżynki.
          Zamiast wagonu lokomotywy będzie zaprzęg z reniferów a dokładnie o północy,
          losowo wybrany skład zostanie wysadzony w powietrze!
          • Gość: Łoś_bimbacz Uhonorowanie pasażerów metra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:58
            Niem wiem jakie będą możliwości spędzenia Sylwestra w metrze, ale wcześniej
            czeka nas miła uroczystość. Metro uhonoruje swoich pasażerów i podziękuje za
            wybór tego środka transportu, a nie innych konkurencyjnych: skm, tramwajów
            wodnych, itp. Na stacji Świdnicka nastąpi odsłanięcie pomnika Nieznanego
            Pasażera. Tu wizualka
            Powww.skyscrapercity.com/showpost.php?p=6531490&postcount=2352
            Pomnik przedstawia postaci pasazerów wyłaniajace się otchłani undergandu.
            • Gość: cavalier Re: Uhonorowanie pasażerów metra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:53
              Nie chcę was marwtić, ale widziałem Młodzież wszechoplacką z łopatami szykującą
              się do zakopywania wrocławskiego metra. Wesoły Romek z nudów dał zadanie, a
              oni, z móżdżkami chomików i turkuciów podjadków szukają dziury w całym.
              • Gość: fra_mauro Re: Uhonorowanie pasażerów metra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 22:33
                A byliscie juz w fitness centre, usytuowanym pomiedzy 7 a 8 wagonem ? calkiem
                niezle wyposazone ale juz trudno zapisac sie na 10 minutowy step czy pilates.
                Wkrotce maja uruchomic gabinety odnowy biologicznej ale bardziej w wersji ekono-
                tylko sauna finska bez parowej ...
                • Gość: mamar Re: Uhonorowanie pasażerów metra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 01:53
                  eee tam... metro już mi się znudziło... przerzucam się na system mamucich
                  skoczni, to dopiero jest ekstra na zimę!!!

                  winda na szczyt, chwila lotu, zwrot nart i już w pracy, a co za widoku po
                  drodze! nooo, czasem można polecieć za daleko, ale to kwestia wprawy :)
    • Gość: WROCŁAWIANKA Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 23:03
      Na przystanku Świdnicka/Kazimierza Wielkiego o 22.30 było brudno!
      • Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 23:38
        super!:)
        to trzeba miec farta zeby na cos takiego sie zalapac.
      • Gość: Bromba Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.12.05, 01:20
        To restauracja Kąsek klasy lux karmiła czworonogich mieszkańców naszego metra.
    • qoobaq Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 10.12.05, 23:59
      Wow, jestescie wielcy 8-) wpadnijcie na Krakoforum
      • martouf Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 11.12.05, 00:21
        Mam prawdziwą bombę - przeciek, jeszcze nie mogę zdradzić źródła ale to pewne!
        Ma powstać kilka linii metra wodnego!
        Oto fragmenty nieopublikowanego jeszcze spotu reklamowego:
        "...Pociągi będą jeździć po dnie naszej nieskazitelnie czystej Odry, Oławy,
        Widawy i fosy miejskiej w specjalnie wykonanych z super wytrzymałego plexi
        tuneli, dzięki czemu nasi pasażerowie będą mogli podziwiać przebogatą podwodną
        faunę i florę Wrocławia. Na stacjach Most Grunwaldzki, Most Osobowicki i Most
        autostradowy AOW możliwość spaceru po dnie rzeki w specjalnych skafandrach.
        Zapraszamy również do Pasażu podGrunwaldzkiego. Otwarcie już w styczniu, na
        którym będą obecni m.in. pan prof. Zaleski oraz pan Gawlik - twórcy projektów
        Odra 2030.
        Zimą pomagamy przełamać lody!..."
        • homo.vratislaviensis Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 11.12.05, 00:43
          Dzisiaj, w piątym wagonie, w kierunku Zakrzowa leżała wielka kupa. Nikt nie
          sprzątnął, a ludzie udawali, że jej nie widzą. I to ma być metro? Przenieść do
          Trzebnicy takie metro !!!
        • Gość: kotbehemot Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 14:15
          A więc to jednak prawda! Wszystko zaczyna łączyć się w pełną całość. Słyszałem, że państwo Gucwińscy (tak,oni jeszcze żyją!) mają sprowadzić z okolic australii wielkie rafy koralowe, oraz tamtejszą faunę i florę. Wszystko zostanie zaaranżowane wzdluż głównej linii w korycie Odry między Mostem Tumskim a Mostem Grunwaldzkim. Całość aranżacji będzie dodatkowo podświetlona, tak, że krajobrazy Oceanii będą mogli oglądac nie tylko pasazerowie Metra, ale także piesi na bulwarach!

          > Mam prawdziwą bombę - przeciek, jeszcze nie mogę zdradzić źródła ale to pewne!
          > Ma powstać kilka linii metra wodnego!
          > Oto fragmenty nieopublikowanego jeszcze spotu reklamowego:
          > "...Pociągi będą jeździć po dnie naszej nieskazitelnie czystej Odry, Oławy,
          > Widawy i fosy miejskiej w specjalnie wykonanych z super wytrzymałego plexi
          > tuneli, dzięki czemu nasi pasażerowie będą mogli podziwiać przebogatą podwodną
          > faunę i florę Wrocławia. Na stacjach Most Grunwaldzki, Most Osobowicki i Most
          > autostradowy AOW możliwość spaceru po dnie rzeki w specjalnych skafandrach.
          > Zapraszamy również do Pasażu podGrunwaldzkiego. Otwarcie już w styczniu, na
          > którym będą obecni m.in. pan prof. Zaleski oraz pan Gawlik - twórcy projektów
          > Odra 2030.
          > Zimą pomagamy przełamać lody!..."
          • Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 14:35
            o tak, jeszcze nam tylko rekinow brakuje. Ja jestem stanowczo na nie! Najpierw ludziom zachcialo sie ogladac chwasty na dnie, pozniej drobne organizmy, pozniej rybki...tylko patrzec jak sciagna nam tu REKINY -> kazdy chyba ogladal prehistoryczny juz film..."szczeki 3". Jestem na stanowcze nie.
            • Gość: Smakosz Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.mm.pl 11.12.05, 15:32
              Gość portalu: josip napisał(a):

              > o tak, jeszcze nam tylko rekinow brakuje. Ja jestem stanowczo na nie! Najpierw
              > ludziom zachcialo sie ogladac chwasty na dnie, pozniej drobne organizmy, poznie
              > j rybki...tylko patrzec jak sciagna nam tu REKINY -> kazdy chyba ogladal pr
              > ehistoryczny juz film..."szczeki 3". Jestem na stanowcze nie.

              Nie wszystkie rekiny są ludojadami. Poza tym zupa z płetwy rekina jest na prawdę
              wyśmienita.
        • Gość: azja Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.05, 16:23
          ja właśnie trochę w tej sprawie. czy jest połączenie z karłowicami i psim polem? chodzi mi głównie o przeprawę przez odrę na północ miasta. chodzę i chodzę po stacji metra, tej w parku koło nowowiejskiej , ale nie mogę trafić na właściwy peron. a miałabym wtedy tak blisko do pracy. pomóżcie.
          • Gość: zarzond Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 17:18
            Rzeczywiście, przeoczyliśmy fakt, że nie wszyscy podróżni we Wrocławiu mają
            notebooki i komórki UMTS. Przepraszamy, postaramy się oznakować stacje jak
            najszybciej.
            Tymczasem proszę skorzystać z mapy: zdikwroc.republika.pl/
            • Gość: miguelito Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: 193.145.150.* 12.12.05, 19:55
              no wlasnie... kliknalem linka i od razu lepiej. nigdy nie moglem trafic na ta
              nowa stacje linii 18 samotwor-bartoszowice, kolo mojego domu w jarnoltowie. a
              to po prostu po drugiej stronie ulicy:) no ale mimo wszystko te 250 metrow to
              przesada. mam nadzieje ze jak juz wybuduja drugi pas jarnoltowskiej to stacje
              tez troche przebuduja.
          • Gość: Jeff Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.05, 17:27
            Gość portalu: azja napisał(a):

            > ja właśnie trochę w tej sprawie. czy jest połączenie z karłowicami i psim
            polem
            > ? chodzi mi głównie o przeprawę przez odrę na północ miasta. chodzę i chodzę p
            > o stacji metra, tej w parku koło nowowiejskiej , ale nie mogę trafić na wła
            > ściwy peron. a miałabym wtedy tak blisko do pracy. pomóżcie.

            Ze stacji 'Pl Grunwaldzki Pasaż' jedzie na Psie pole linia metra nr 4 (kolor
            bezowy) ale proponuje wsiasc w szybki tramwaj linni 12 lub 19. A na Karlowice
            dojedziesz tramwajem linii 1, 13 i 34 :)
          • Gość: Jeff Wkrotce zamkniecie stacji 'Galeria Dominikanska'!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.05, 17:32
            W zwiazku z jej przebudowa zwiazana z budowa nowej linni metra nr 16 do Jelcza
            Laskowic, stacja ta zostanie zamknieta w dniach od 14 grudnia do 16 grudnia
            br.. W zwiazku z tym zmienia sie odrobine kursowanie linni 1 express.
            lcars.w.interia.pl/info1.gif
            W zamian beda jezdzic zastepcze tramwaje o numerach: 92, 98 i 99.
            • homo.vratislaviensis Re: Wkrotce zamkniecie stacji 'Galeria Dominikans 12.12.05, 20:19
              Mają linię jedną zlikwidować, tę na Psie Pole. Bandy chłystków palą ogniska na
              torach.
              • Gość: kkk Re: Wkrotce zamkniecie stacji 'Galeria Dominikans IP: *.galena.pl 13.12.05, 08:47
                dzisiaj Dyrekcja Metra Wrocławskiego postanowiła stacjom nowej lini nadac nazwy;
                1. przyul.Grabiszynskiej im gen. Jaruzelskiego
                2. przy ul.Karkonoskiej im. marszałka J.Stalina
                3. przy lotnisku - im. gen Pinocheta

                a całą linie nazwać Linia Stanu Wojennego 13 grudnia 1981
                GRATULUJEMY!!!
    • Gość: turkish metro metrem IP: *.158.177.152.Dial1.Chicago1.Level3.net 14.12.05, 00:36
      ale ja jakos bardziej preferuje kolejke naziemna. jadac tym wroclawskim metrem
      nic nie widac za oknami oprocz scian tunelu, nie wiadomo nawet czy to noc czy
      tez dzien, nuda, bez gazety lub ksiazki ani rusz. w kolejce naziemnej
      natomiast, zupelnie inna historyja, obrazy zza okna migaja, coraz to inne
      refleksyje swietlne odbijaja sie na twarzach pasazerow i pasazerek, karnawal
      dla oczu. postuluje przeto, zakopac to metro w cholere i jezdzic elevated. poza
      tym na elevated sa nocne a w metrze nie ma, howk!
      • Gość: Metroo Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:08
        kolejka naziemna?
        hmm...
        u nas w Posen jest taka eine fudżibana, ale tylko kszoki widoć;
        to jak narazie jedyna nitka naziemna. Reszta schowana głęboko pod. Niestety
        ostatnio przedłużyli ją na Morasko, gdzie studiują WATAHY MŁODZIEŻY Z MIASTA.
        Co się tam wyprawia, łojeju! porównałbym to z Psim Polem jeśli powiecie mi jaką
        linią tam dojadę??
        może pożytek z tego jaki dla nos byndzie?
        • Gość: josip Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:21
          No wlasnie -> a co z zapowiadanym na nastepny rok poleczeniem transwojewodzkim z Poznaniem? Podobno z jednej i drugiej juz kopia... slyszalem ze nasi sa juz na wysokosci Milicza, wiecie gdzie sa pyry teraz? (oby sie niedajboze nie mineli...)
          • Gość: Metroo Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:43
            o kurde felek, to już tak szybko się posunęli???

            a dopiro o tym miesionc temu dyskutowoli!
            łoł!
            co za kraj, szczęścia raj!
            jutro z rana pójdę do naszygo urzędu i się Rysia spytom czy poszli nieco bokiem
            na Wschowę czy na Krotoszyn. Bo ten Milicz to panie, powiem brzmi ciekawie. Ryb
            to u nas niedostatek, Warta tok szeroka to nie jest. Ale za to łatwiej nam
            tunele metra kopać:)

            a jok nozwią ten Bahn?
            • Gość: cavalier Re: metro metrem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 01:09
              Ponoć Gumowy Duck dzisiaj jechał naszym metrem
            • Gość: josip Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 11:12
              Koncepcja byla taka -> "Wielka transowojwodzka kolej podziemna przyjazni wroclawsko-poznanskiej im. Stefka Burczymuchy". Ale to byla wersja robocza, nie jestem pewien jaka zostala wybrana wersja ostateczna. Jak zwykle w tym kraju dowiemy sie o tym ostatni :/

              Lec Metroo do waszego szefa bo jak sie mina to bedziemy mieli dwa konkurencyjne polaczenia i znowu sie zacznie "nasze lepsze bo polozone pod karpiami", "a nie, bo nasze lepsze bo costam..."
              • Gość: Metroo Re: metro metrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 12:14
                właśniem Rycha ukradkiem na Sztadzie widziołem i mówił, że chyba sie nie miną!

                a u was Ducki w metrze jeżdżą?!!
                wow!
    • tudana Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 18.12.05, 18:40
      Śnieżyca spowodowała potężne utrudnienia w ruchu. Kolejka jeździ tylko do
      stacji Lodowisko ale każdy pasażer dostaje bezpłatny karnet na 20 min. jazdę +
      rabat w wypożyczalni sprzętu. Zła jestem, bo nie potrafię jeździć na łyżwach i
      tracę takie bonusy!!!
      • Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 19:06
        No bo kolezanka nie czyta informacji komunikasyjnych! Objazd byl -> przez stacje Fredro dalej Poczta i Pregierz, praktycznie nie odczulem wylaczenia z ruchu lini od Lodowiska do Sukiennic.
        To po pierwsze
        Po drugie faktycznie dawali karnety ale:
        trudno zeby nasze Metro organizowalo dodatkowo szkolke jazy na lyzwach...
        • Gość: _ Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.VERIZONE.COM.PL / *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.05, 19:17
          ...no ale za to na lodowisku wszyscy pasażerowie wrocławskiego metra otrzymują
          gratisowo gorącą czekoladę dostarczaną bezpłatnie przez podwrocławską fabrykę
          słodyczy "Cadbury".

          P.S. Dla zwycięzców konkursu łyżwiarskiego Wro-Metro ufundowało 10 par łyżw-
          specjalnej, limitowanej wersji w kształcie wagoników metra.
          • Gość: tudana Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 20.12.05, 17:23
            Tylko te jury jest trochę nadęte...i faworyzuje zawodników w beretach.
            Widziałam te przekręty w punktacji. A w pewnym ratuszowym oknie ukazują się
            obrazkowe instrukcje, kto ma zwyciężyć.
            • Gość: Klient Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.mm.pl 24.12.05, 18:05
              Muszę zaprotestować. Łamanie się opłatkiem z hostesą, zamiast normalnego
              kasowania biletów, uważam za nadużycie tradycji świątecznych (zwłaszcza, że i
              tak trzeba płacić za przejazd).
              • Gość: josip Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.05, 23:32
                Eh i ciagle te koledy z glosnikow...slyszalem ze na lini szaroburej grala kapela na zywo...
    • manonthemon Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 25.12.05, 16:55
      bez sensu...przecież we Wrocławiu nie ma metra !!!


      :)
      • Gość: metrofanka Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 25.12.05, 17:49
        To wstrętna, pełzająca plotka!!! Wstydź się!!!
        Właśnie w Wigilię dostałam oficjalne pismo od Dyrekcji Wrocła
        • Gość: metrofanka Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 25.12.05, 17:54
          ...tak się zdenerwowałam, że za szybko wysłałam swój protest.
          Dyrekcja Wrocławskiego Metra darowała mi karę za jazdę bez biletu.
          Ty niedowiarku!!!
          • mika Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 31.12.05, 14:42
            Ej! no to kiedy w koncu te sypialne maja sie pojawic?
            • Gość: Łoś_bimbacz czy jest znany rozkład noworoczny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 14:46
              czy zdik opublikował już noworoczny kursbuch? jakie częstotliwości
              kursowania w czasie wymiany potoków widzów przed występem Margaryny na rynku?
              uważam, że będzie duża rotacja i trzeba zabezpieczyć możliwości
              uczestnictwa w kulturze wszystkim fanom.
              • Gość: Wódka Nie nadążli! IP: *.wroclaw.mm.pl 01.01.06, 12:04
                Nareszcie ziściło się moje marzenie. Pracownicy metra nie nadążali za
                sprzątaniem sylwestrowych pawi. Już nie jest zbyt czysto!
                • hurysa1 Re: Nie nadążli! 05.01.06, 01:07
                  Gość portalu: Wódka napisał(a):

                  > Nareszcie ziściło się moje marzenie. Pracownicy metra nie nadążali za
                  > sprzątaniem sylwestrowych pawi. Już nie jest zbyt czysto!

                  Już umyli. I wyrzucają wszystkich bezdomnych (a na dworze zima...).
    • tudana Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 20.01.06, 18:37
      Taki mróz i pizgawica, a metro dalej kursuje z dokładnością zegarka
      szwajcarskiego. Jak Polak chce, to potrafi!
      • Gość: Łoś_bimbacz Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.06, 18:43
        wagoniki metra są ogrzewane w przeciwieństwie do tramwajów, czy tajna,
        podprogowa promocja metra?
        • Gość: tudana Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 20.01.06, 18:57
          Ale musisz przyznać, że długo trzymają klasę! Wydawało się, że w miesiąc po
          otwarciu przewoźnik obniży loty...A tu masz!!! Taka niespodzianka!!!
          BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Czasem, na początku,szukałam "dziury w całym" ale już mi się znudziła ta
          perfekcja i podczas jazdy jestem "nieobecna".
        • Gość: azja Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.01.06, 19:00
          na tej głębokości jest już izoterma , no może nie izoterma tylko dodatnia temperatura a to znacznie ułatwia ogrzewanie metra. także z tego powodu metro w Irkucku jest tak głęboko pod ziemią poniżej wiecznej zmarzliny. podobno - teraz w czasie syberyjskich mrozów ludzie przenoszą się do metra, bo na powierzchni nie wazmożno.
      • emronik Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 20.01.06, 22:56
        jak wrocławianin chce to potrafi :D
    • marco-van-basten Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 20.01.06, 21:41
      popieram
      • tomek854 Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 06.04.13, 20:31
        A teraz chcą budować drugie... Mogliby trochę odpuścić, są jednak zdecydowanie nadgorliwi.


        (jak to jest, że wątek nie jest zarchiwizowany jeszcze...)
        • Gość: mama Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! IP: *.dynamic.mm.pl 06.04.13, 21:31
          Nie chcą budować drugiego tylko już budują! Poważne utrudnienia w ruchu pojazdów na powierzchni bo ziemia z wykopów wylatuje jak z maszyny do odśnieżania!
          • tsy Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 07.04.13, 03:35
            Gość portalu: mama napisał(a):

            > Nie chcą budować drugiego tylko już budują! Poważne utrudnienia w ruchu pojazdó
            > w na powierzchni bo ziemia z wykopów wylatuje jak z maszyny do odśnieżania!

            Wszystkie skargi i zażalenia można składać w którejś z licznych Spółek ZOO z udziałem miasta. Ma jakąś taką dziwną nazwę... nie mogę sobie przypomnieć :(
        • tsy Re: We wrocławskim metrze jest zbyt czysto! 07.04.13, 03:31
          tomek854 napisał:

          > A teraz chcą budować drugie... Mogliby trochę odpuścić, są jednak zdecydowanie
          > nadgorliwi.
          >
          >
          > (jak to jest, że wątek nie jest zarchiwizowany jeszcze...)
          Ktoś z Gaz-Wybu go odkurzył jak go przypomniałem
          forum.gazeta.pl/forum/w,72,143714660,143714660,Metro_juz_bylo.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka