Dodaj do ulubionych

Jak wy możecie mieszkać w takim mieście??????

10.02.06, 10:14
byłem wczoraj we wrocławiu i przeżyłem szok wjeżdżając od strony poznania,
takich dziur w jezdni to nawet na obwodnicy bukaresztu nie widziałem, a
wierzcie mi że do tej pory uważałem je za największe na świecie
Obserwuj wątek
    • malaszaramysz Na ulicy nie mieszkamy :-))))))) n/t 10.02.06, 10:18

    • mi.chal Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 10:19
      Widziales zapewne tez, ze obok budowana jest druga jezdnia, ktora po wybudowaniu przejmie ruch oraz rozpocznie sie remont tej podziurawionej jezdni.
      • Gość: wallab Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? IP: *.kom / *.os1.kn.pl 10.02.06, 15:25
        Czy zatem zwrócisz wszystkim koszty naprawy zawieszenia i wymiany amortyzatorów
        do czasu aż zostanie otwarta nowa droga, oszołomie?
        • mi.chal Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 17:59
          A co ja jestem firma ubezpieczeniowa? Niech one wam zwracaja. A tak w ogole to nikt nie kaze ci tamtedy jezdzic.
          • Gość: Łoś_bimbacz Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:12
            > A co ja jestem firma ubezpieczeniowa? Niech one wam zwracaja

            roszczenia pokrywa miasto ze swojego OC (czyli podatnicy - mieszkańcy,
            płatnicy składki). Ciekawe jak wzrośnie składka po tegorocznej
            szmapańskiej zimie:)))?

            >A tak w ogole to
            > nikt nie kaze ci tamtedy jezdzic.
            buhahha, miasto oferuje liczne drogi wylotowe w kierunku północnym, zawsze
            można wybrać w lepszym stanie.
            Poważnie to piszesz, czy rozum zanika w oparach malkontętcwa??:)))

            • mi.chal Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 19:26
              > roszczenia pokrywa miasto ze swojego OC (czyli podatnicy - mieszkańcy,
              > płatnicy składki). Ciekawe jak wzrośnie składka po tegorocznej
              > szmapańskiej zimie:)))?

              No wlasnie, wiec niech mi ktos tam nie pisze, zebym ja mu zwracal pieniadze. Swoja droga wiekszosc roszczen jednak jest odrzucana.

              > buhahha, miasto oferuje liczne drogi wylotowe w kierunku północnym, zawsze
              > można wybrać w lepszym stanie.
              > Poważnie to piszesz, czy rozum zanika w oparach malkontętcwa??:)))
              >

              Zawsze jest jakas alternatywa jak nie odpowiada najkrotsza droga.
              A tak w ogole to co innego miasto moze zrobic?
              Zamknac droge? - Wtedy i tak musielibyscie wybrac inna trase.
              A latac beda pewnie jak pogoda sie troche poprawi.
      • jb.wroc Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 12.02.06, 02:51
        mi.chal napisał:

        > Widziales zapewne tez, ze obok budowana jest druga jezdnia, ktora po
        wybudowani
        > u przejmie ruch oraz rozpocznie sie remont tej podziurawionej jezdni.

        I tylko remont, zamiast generalnej naprawy.
    • Gość: danny ktokolwiek widział IP: *.crowley.pl 10.02.06, 10:21
      Od dwóch dni dzwoni do mnie szwagier, że razem ze swoim seicento siedzi cały w
      dziurze gdzieś na Klecińskiej. Jesli ktoś dostrzegł antenkę sterczącą z dziury
      na tej ulicy niech da znać. :)
      • Gość: Lord Kox Re: ktokolwiek widział IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 10:36
        Ciesz się,że nie wjeżdzałeś od Opolskiej przez Krakowską,a nie daj Boże żebyś
        wjeżdżał ze Strzelina przez Buforową,a jak już wjechałeś do Wrocławia,to mam
        nadzieję,że nie musiałeś po nim jeździć - dopiero wtedy poznałbyś smak horroru.
    • Gość: inwestor Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? IP: *.e-wro.net.pl 10.02.06, 10:25
      tylko te dziury i dziury...
      my Wrocławianie nie chcemy dogonić Europy, my chcemy upodobnić się do Szwajcarii
      niech żyją sery!!!
      • czak.norris to ślad po moich "stąpaniach" 10.02.06, 10:49
        wiem bo sam te dziury robię, chodząc po mieście. z "tyłu" slad po obcasie, z
        przodu- dołek po "czubku" kowbojskiego buta
      • Gość: Zenon Wypierd To jest nasza wrocławska specjalność! IP: *.wroclaw.mm.pl 10.02.06, 10:52
        A Wy poznaniacy przyzwyczajeni już od czasów Bismarca że wszystko musi być
        gładko, równo i pod kątem prostym - nie potraficie tego polubić.
        Zresztą to jest nasz szczególny atut w walce o Expo 2020!


        PS. Gdybyś szedł chodnikiem to byś co chwilę wchodził w psie gó... A tak masz
        demokratyczny wybór - dziury albo kupa.
    • truten.zenobi ale za to mamy... 10.02.06, 10:56
      lodowisko w ślicznym rynku,
      a mieć będziemy ekspo, łuk tryumfalny im. JPII ....
      • Gość: Łoś_bimbacz ale za to mamy najlepsze kierownictwo.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 11:04
        > lodowisko w ślicznym rynku,
        > a mieć będziemy ekspo, łuk tryumfalny im. JPII ....

        zdążamy gwiażdzistym szlakiem wytyczonym wśród wykrotów przez Ukochane
        Kierownictwo i żadne przejściowe przeszkody ani ujadanie troli nie spowolni
        naszego marszu i a miłość do Kierownictwa (którego wszyscy nam
        zazdroszczą) wzrosła ostatnio o 101% ( klimaty z radia Tirana):))))
        • truten.zenobi A nasz ukochany przywódca ... 11.02.06, 22:49
          wyda dekret że we Wrocławiu nie ma dziur w jezdniach.
          Stwierdzenie że są będzie równoznaczne z mówieniem że kłamie tak więc nastąpi
          obraza urzędnika publicznego i wyrok min. 25 obozu pracy.
          • mi.chal Re: A nasz ukochany przywódca ... 11.02.06, 23:20
            truten.zenobi napisał:

            > wyda dekret że we Wrocławiu nie ma dziur w jezdniach.
            > Stwierdzenie że są będzie równoznaczne z mówieniem że kłamie tak więc nastąpi
            > obraza urzędnika publicznego i wyrok min. 25 obozu pracy.

            Pomyliles fora. Tutaj jest forum Wroclaw, a nie Warszawa.
            • truten.zenobi fakt! 11.02.06, 23:38
              fakt!
              co by o naszych nie mówić to nigdy nie słyszałem żeby wszczynali sprawy "o
              obrazę majestatu" co już jak mi sie zdaje prezydentowi wszystkich ...
              moherowych beretów nie zaz udało zrobić!
    • avventura Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 11:07
      ale za to mamy super wyrobiony refleks i koordynacje ruchow:)
      pozdrawiam
      Magda
      • Gość: ziutek Najgorsze kolego, że kilku etatowych pisaczy IP: *.kom / *.os1.kn.pl 10.02.06, 11:14
        na tym forum nie przyjmuje słów krytyki. Cieszę się, że ktoś przyjezdny pisze
        prawdę. Wrocław to pipidówa i trzeba prawdzie spojrzeć w końcu w oczy!
        • Gość: stan do roboty ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.06, 11:24
          to prawda ,wrocław to pipidówa,więc do roboty,trzeba gonić!
        • tia666 Re: Najgorsze kolego, że kilku etatowych pisaczy 10.02.06, 11:27
          na jakim forum, GW?
        • Gość: | Re: Najgorsze kolego, że kilku etatowych pisaczy IP: *.localdomain / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 12:38
          > na tym forum nie przyjmuje słów krytyki. Cieszę się, że ktoś przyjezdny pisze
          > prawdę. Wrocław to pipidówa i trzeba prawdzie spojrzeć w końcu w oczy!

          jak to dobrze, ze ktos krytykuje! im gorzej, tym lepiej! szkoda, ze we wroclawiu
          tak malo osob mysli w ten sposob.</sarcasm>

          jak sie zyje miscie z dziurami? ano poza tym to raczej dobrze sie zyje,
          dziekujemy. infrastruktura jest remontowana i unowoczesnianiana, ale pol wieku
          zaleglosci robi swoje.

          owszem prawda jest taka, ze dziur w miscie jest sporo i nikt temu nie zaprzecza,
          ale co z tego? czy to jest powod by od razu mowic, ze sie tu nie da mieszkac i
          ze wroclaw to pipidowa? wazne ze znikaja szybciej niz sie pojawiaja. a jak za te
          dwa czy trzy lata skoncza aow to w ogole prawie nie bedzie ich przybywac, bo sie
          przeciazone tiry wyniosa z miasta.

          jest nizezle, bedzie lepiej.
      • rocco-siffredi Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 11:26
        Awentura, przecież ty tylko metrem do swojej firmy jedziesz, widzę Panią
        codziennie. A tacy biedni Poznaniacy muszą się tłuc po dziurach...
        • avventura Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 12:02
          taka wiocha ten Wroclaw i pipidowa, ale metro jest:) i to jakie!:)
    • map4 Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 11:44
      tatarudego napisał:

      > byłem wczoraj we wrocławiu i przeżyłem szok wjeżdżając od strony poznania,
      > takich dziur w jezdni to nawet na obwodnicy bukaresztu nie widziałem, a
      > wierzcie mi że do tej pory uważałem je za największe na świecie

      A u was murzynów biją !
    • gusia295 Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 17:33
      no faktem jest że jest cięzko ale za to mamy dużo fajnych miejsc we
      Wrocławiu ...zauważyłeś to czy tylko dziury widać?????
      • tomek854 Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 18:25
        z dziury widać niewiele :)
        • rocco-siffredi Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 12.02.06, 11:07
          a może poszukamy "największej dziury we Wrocłąwiu" która rzecz jasna będzie
          automatycznie "największą Dziurą w Polsce"
          • avventura Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 12.02.06, 12:14
            juz jest "najwieksza Dziura w Polsce" -
            nazywamy ja DZIURA BUDZETOWA...
            pozdrawiam
    • anu_anu Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 12.02.06, 11:16
      Nie jeździmy do Poznania?
    • Gość: bolek co ja bym dał??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.06, 12:23
      co ja bym dał żeby móc zamieszkać w waszym mieście!nie wiecie jakimi
      szczęściarzami jesteście,wrocław to moje marzenie,z dziurami w
      jezdniach,brudny,zapyziały,piękny,najpiękniejszy,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka