tatarudego 10.02.06, 10:14 byłem wczoraj we wrocławiu i przeżyłem szok wjeżdżając od strony poznania, takich dziur w jezdni to nawet na obwodnicy bukaresztu nie widziałem, a wierzcie mi że do tej pory uważałem je za największe na świecie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mi.chal Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 10:19 Widziales zapewne tez, ze obok budowana jest druga jezdnia, ktora po wybudowaniu przejmie ruch oraz rozpocznie sie remont tej podziurawionej jezdni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wallab Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? IP: *.kom / *.os1.kn.pl 10.02.06, 15:25 Czy zatem zwrócisz wszystkim koszty naprawy zawieszenia i wymiany amortyzatorów do czasu aż zostanie otwarta nowa droga, oszołomie? Odpowiedz Link Zgłoś
mi.chal Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 17:59 A co ja jestem firma ubezpieczeniowa? Niech one wam zwracaja. A tak w ogole to nikt nie kaze ci tamtedy jezdzic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:12 > A co ja jestem firma ubezpieczeniowa? Niech one wam zwracaja roszczenia pokrywa miasto ze swojego OC (czyli podatnicy - mieszkańcy, płatnicy składki). Ciekawe jak wzrośnie składka po tegorocznej szmapańskiej zimie:)))? >A tak w ogole to > nikt nie kaze ci tamtedy jezdzic. buhahha, miasto oferuje liczne drogi wylotowe w kierunku północnym, zawsze można wybrać w lepszym stanie. Poważnie to piszesz, czy rozum zanika w oparach malkontętcwa??:))) Odpowiedz Link Zgłoś
mi.chal Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 19:26 > roszczenia pokrywa miasto ze swojego OC (czyli podatnicy - mieszkańcy, > płatnicy składki). Ciekawe jak wzrośnie składka po tegorocznej > szmapańskiej zimie:)))? No wlasnie, wiec niech mi ktos tam nie pisze, zebym ja mu zwracal pieniadze. Swoja droga wiekszosc roszczen jednak jest odrzucana. > buhahha, miasto oferuje liczne drogi wylotowe w kierunku północnym, zawsze > można wybrać w lepszym stanie. > Poważnie to piszesz, czy rozum zanika w oparach malkontętcwa??:))) > Zawsze jest jakas alternatywa jak nie odpowiada najkrotsza droga. A tak w ogole to co innego miasto moze zrobic? Zamknac droge? - Wtedy i tak musielibyscie wybrac inna trase. A latac beda pewnie jak pogoda sie troche poprawi. Odpowiedz Link Zgłoś
jb.wroc Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 12.02.06, 02:51 mi.chal napisał: > Widziales zapewne tez, ze obok budowana jest druga jezdnia, ktora po wybudowani > u przejmie ruch oraz rozpocznie sie remont tej podziurawionej jezdni. I tylko remont, zamiast generalnej naprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: danny ktokolwiek widział IP: *.crowley.pl 10.02.06, 10:21 Od dwóch dni dzwoni do mnie szwagier, że razem ze swoim seicento siedzi cały w dziurze gdzieś na Klecińskiej. Jesli ktoś dostrzegł antenkę sterczącą z dziury na tej ulicy niech da znać. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lord Kox Re: ktokolwiek widział IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 10:36 Ciesz się,że nie wjeżdzałeś od Opolskiej przez Krakowską,a nie daj Boże żebyś wjeżdżał ze Strzelina przez Buforową,a jak już wjechałeś do Wrocławia,to mam nadzieję,że nie musiałeś po nim jeździć - dopiero wtedy poznałbyś smak horroru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inwestor Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? IP: *.e-wro.net.pl 10.02.06, 10:25 tylko te dziury i dziury... my Wrocławianie nie chcemy dogonić Europy, my chcemy upodobnić się do Szwajcarii niech żyją sery!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czak.norris to ślad po moich "stąpaniach" 10.02.06, 10:49 wiem bo sam te dziury robię, chodząc po mieście. z "tyłu" slad po obcasie, z przodu- dołek po "czubku" kowbojskiego buta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenon Wypierd To jest nasza wrocławska specjalność! IP: *.wroclaw.mm.pl 10.02.06, 10:52 A Wy poznaniacy przyzwyczajeni już od czasów Bismarca że wszystko musi być gładko, równo i pod kątem prostym - nie potraficie tego polubić. Zresztą to jest nasz szczególny atut w walce o Expo 2020! PS. Gdybyś szedł chodnikiem to byś co chwilę wchodził w psie gó... A tak masz demokratyczny wybór - dziury albo kupa. Odpowiedz Link Zgłoś
truten.zenobi ale za to mamy... 10.02.06, 10:56 lodowisko w ślicznym rynku, a mieć będziemy ekspo, łuk tryumfalny im. JPII .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz ale za to mamy najlepsze kierownictwo.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 11:04 > lodowisko w ślicznym rynku, > a mieć będziemy ekspo, łuk tryumfalny im. JPII .... zdążamy gwiażdzistym szlakiem wytyczonym wśród wykrotów przez Ukochane Kierownictwo i żadne przejściowe przeszkody ani ujadanie troli nie spowolni naszego marszu i a miłość do Kierownictwa (którego wszyscy nam zazdroszczą) wzrosła ostatnio o 101% ( klimaty z radia Tirana):)))) Odpowiedz Link Zgłoś
truten.zenobi A nasz ukochany przywódca ... 11.02.06, 22:49 wyda dekret że we Wrocławiu nie ma dziur w jezdniach. Stwierdzenie że są będzie równoznaczne z mówieniem że kłamie tak więc nastąpi obraza urzędnika publicznego i wyrok min. 25 obozu pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
mi.chal Re: A nasz ukochany przywódca ... 11.02.06, 23:20 truten.zenobi napisał: > wyda dekret że we Wrocławiu nie ma dziur w jezdniach. > Stwierdzenie że są będzie równoznaczne z mówieniem że kłamie tak więc nastąpi > obraza urzędnika publicznego i wyrok min. 25 obozu pracy. Pomyliles fora. Tutaj jest forum Wroclaw, a nie Warszawa. Odpowiedz Link Zgłoś
truten.zenobi fakt! 11.02.06, 23:38 fakt! co by o naszych nie mówić to nigdy nie słyszałem żeby wszczynali sprawy "o obrazę majestatu" co już jak mi sie zdaje prezydentowi wszystkich ... moherowych beretów nie zaz udało zrobić! Odpowiedz Link Zgłoś
avventura Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 11:07 ale za to mamy super wyrobiony refleks i koordynacje ruchow:) pozdrawiam Magda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziutek Najgorsze kolego, że kilku etatowych pisaczy IP: *.kom / *.os1.kn.pl 10.02.06, 11:14 na tym forum nie przyjmuje słów krytyki. Cieszę się, że ktoś przyjezdny pisze prawdę. Wrocław to pipidówa i trzeba prawdzie spojrzeć w końcu w oczy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stan do roboty ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.06, 11:24 to prawda ,wrocław to pipidówa,więc do roboty,trzeba gonić! Odpowiedz Link Zgłoś
tia666 Re: Najgorsze kolego, że kilku etatowych pisaczy 10.02.06, 11:27 na jakim forum, GW? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: | Re: Najgorsze kolego, że kilku etatowych pisaczy IP: *.localdomain / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 12:38 > na tym forum nie przyjmuje słów krytyki. Cieszę się, że ktoś przyjezdny pisze > prawdę. Wrocław to pipidówa i trzeba prawdzie spojrzeć w końcu w oczy! jak to dobrze, ze ktos krytykuje! im gorzej, tym lepiej! szkoda, ze we wroclawiu tak malo osob mysli w ten sposob.</sarcasm> jak sie zyje miscie z dziurami? ano poza tym to raczej dobrze sie zyje, dziekujemy. infrastruktura jest remontowana i unowoczesnianiana, ale pol wieku zaleglosci robi swoje. owszem prawda jest taka, ze dziur w miscie jest sporo i nikt temu nie zaprzecza, ale co z tego? czy to jest powod by od razu mowic, ze sie tu nie da mieszkac i ze wroclaw to pipidowa? wazne ze znikaja szybciej niz sie pojawiaja. a jak za te dwa czy trzy lata skoncza aow to w ogole prawie nie bedzie ich przybywac, bo sie przeciazone tiry wyniosa z miasta. jest nizezle, bedzie lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
rocco-siffredi Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 11:26 Awentura, przecież ty tylko metrem do swojej firmy jedziesz, widzę Panią codziennie. A tacy biedni Poznaniacy muszą się tłuc po dziurach... Odpowiedz Link Zgłoś
avventura Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 12:02 taka wiocha ten Wroclaw i pipidowa, ale metro jest:) i to jakie!:) Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 11:44 tatarudego napisał: > byłem wczoraj we wrocławiu i przeżyłem szok wjeżdżając od strony poznania, > takich dziur w jezdni to nawet na obwodnicy bukaresztu nie widziałem, a > wierzcie mi że do tej pory uważałem je za największe na świecie A u was murzynów biją ! Odpowiedz Link Zgłoś
gusia295 Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 17:33 no faktem jest że jest cięzko ale za to mamy dużo fajnych miejsc we Wrocławiu ...zauważyłeś to czy tylko dziury widać????? Odpowiedz Link Zgłoś
tomek854 Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 10.02.06, 18:25 z dziury widać niewiele :) Odpowiedz Link Zgłoś
rocco-siffredi Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 12.02.06, 11:07 a może poszukamy "największej dziury we Wrocłąwiu" która rzecz jasna będzie automatycznie "największą Dziurą w Polsce" Odpowiedz Link Zgłoś
avventura Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 12.02.06, 12:14 juz jest "najwieksza Dziura w Polsce" - nazywamy ja DZIURA BUDZETOWA... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
anu_anu Re: Jak wy możecie mieszkać w takim mieście?????? 12.02.06, 11:16 Nie jeździmy do Poznania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek co ja bym dał??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.06, 12:23 co ja bym dał żeby móc zamieszkać w waszym mieście!nie wiecie jakimi szczęściarzami jesteście,wrocław to moje marzenie,z dziurami w jezdniach,brudny,zapyziały,piękny,najpiękniejszy, Odpowiedz Link Zgłoś