Dodaj do ulubionych

Psie Pole - horror komunikacyjny

17.03.06, 17:01
Dzisiaj przez 70 min w godzinie szczytu nie było autobusu 611 do Kiełczowa.
Wczoraj też były duże opóźnienia. Może ktoś by pomyślał i przywrócił
trasę przez Kochanowskiego, Brucknera. Jednak wiele osób, w tym uczniowie,
korzystało z przystanku na Brucknera.
Obserwuj wątek
    • jlesiecki Re: Psie Pole - horror komunikacyjny 17.03.06, 19:34
      zeby nie brak drugiej nitki na moscie warszawskim sytuacje poprawilaby zmiana
      organizacji ruchu, polegajaca, na tym, by torunska byla jednokierunkowa w strone
      kowal, psiego pola, a krzywoustego w strone miasta... choc i tu bylby bol dla
      mieszkancow blokow na krzywoustego i wracajacych z kowal
    • leo19 Re: Psie Pole - horror komunikacyjny 17.03.06, 21:12
      weigela napisała:

> Dzisiaj przez 70 min w godzinie szczytu nie było autobusu 611 do Kiełczowa.
      > Wczoraj też były duże opóźnienia. Może ktoś by pomyślał i przywrócił
      > trasę przez Kochanowskiego, Brucknera. Jednak wiele osób, w tym uczniowie,
      > korzystało z przystanku na Brucknera.

Czy kierowcy i dyspozytor DLA mają głowy na karku? Po dzisiejszych obserwacjach
      mam poważne wątpliwości. Otóż byłem dziś w Wilczycach i wiem, czemu przez 70
      minut autorka postu nie doczekała się autobusu. Wszystkie 3 brygady jeździły
      popołudniu stadem! I to nie jednorazowo ale stado zostało zaobserwowane
      kilkakrotnie. Około 16.30 stado w Wilczycach, około 18.00 kuriozum - to samo ale
      wszystkie 3 autobusy jechały przez wioskę doslownie jeden za drugim, a nawet
      jeszcze po 19 widziane dwa w odstępie kilku minut pod Koroną. Busmen zrób coś z
      tym bo DLA serwuje nam parodię komunikacji. Chyba oczywiste powinno być, że jak
      jeden autobus ma godzinę spóźnienia (a tak niewątpliwie było dzisiaj) to
      powinien odczekać pół godziny i wskoczyć w swój rozkład zamiast tworzyć paradę z
      dwiema pozostałymi brygadami.
      P.S. Kto w ogóle wymyślił żeby linia jeździła przez Wyszyńskiego??
      • daniels2 Re: Psie Pole - horror komunikacyjny 17.03.06, 22:27
        leo19 napisał:

> weigela napisała:
        >
        > > Dzisiaj przez 70 min w godzinie szczytu nie było autobusu 611 do Kiełczow
        > a.
        > > Wczoraj też były duże opóźnienia. Może ktoś by pomyślał i przywrócił
        > > trasę przez Kochanowskiego, Brucknera. Jednak wiele osób, w tym uczniowie
        > ,
        > > korzystało z przystanku na Brucknera.
        >
        > Czy kierowcy i dyspozytor DLA mają głowy na karku? Po dzisiejszych

No wlasnie dyspozytor jest chyba jakis "lewy" brak skracania trasy przez
        autobusy jadace stadem to juz nie pierwszy przypadek na liniach DLA

obserwacjach
        > mam poważne wątpliwości. Otóż byłem dziś w Wilczycach i wiem, czemu przez 70
        > minut autorka postu nie doczekała się autobusu. Wszystkie 3 brygady jeździły
        > popołudniu stadem! I to nie jednorazowo ale stado zostało zaobserwowane
        > kilkakrotnie. Około 16.30 stado w Wilczycach, około 18.00 kuriozum - to samo
        al
        > e
        > wszystkie 3 autobusy jechały przez wioskę doslownie jeden za drugim, a nawet
        > jeszcze po 19 widziane dwa w odstępie kilku minut pod Koroną. Busmen zrób coś
        z
        > tym bo DLA serwuje nam parodię komunikacji. Chyba oczywiste powinno być, że

Chyba Busmen ma raczej mały wpływ na dyspozytora ale ja sie tez do tej prosby
        dołaczam:)

>jak
        > jeden autobus ma godzinę spóźnienia (a tak niewątpliwie było dzisiaj) to
        > powinien odczekać pół godziny i wskoczyć w swój rozkład zamiast tworzyć
        paradę
        > z
        > dwiema pozostałymi brygadami.
        > P.S. Kto w ogóle wymyślił żeby linia jeździła przez Wyszyńskiego??

ZDiK :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka