Dodaj do ulubionych

Wrocław w programie TV!

03.07.06, 18:39
Tak!
Miasto Wrocław jest bohaterem polskiej wersji popularnego amerykańskiego
reality show - 'Extreme Makeover'. Nasze wspaniałe miasto załapało się do
serii 'City Edition'.
Na czym to polega? Wystarczy się rozejrzeć:
Klecińska, Rynek, Grunwald, Most Szczytnicki, Swobodna, wiadukt na Armii
Krajowej, 2 nowe Galerie i co tam jeszcze sobie zażyczycie! I to wszystko w 7
(słownie siedem) dni - na wzór amerykańskiego "programu matki".
Od tej pory nie będzie pana Zenka, który kopie, a pan Rysiu, Wiesiu i Zdzisiu
mu się przyglądają. O nie! Od jutra wszyscy biorą się ostro do roboty, żeby w
tydzień zmienić oblicze Wrocławia, tak że nawet najstarsi Kresowianie go nie
poznają!
Obserwuj wątek
    • Gość: Matternhorn Re: Wrocław w programie TV! IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 03.07.06, 22:22
      ee.. chyba nie skumałem tego :P
      W sumie fajnie by było gdyby wszystkie remonty skończyły się w tydzień. No i
      jeszcze, żeby za wszystkie zapłaciła telewizja (tak jak w wersji oryginalnej :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka