nigol2006
24.10.06, 21:47
Ciekawy jestem jak długo jeszcze dziennikarze (i nie tylko) będą się mylić
pisząc starą nazwę placu 1 Maja zamiast Jana Pawła II.
miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3701707.html
Od 10 miesięcy jest nowa nazwa a ciągle spotykamy stare nazewnictwo - nawet
na stronach KM Policji (już pomijam, że myli się ulice z alejami).
www.dolnoslaska.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=rd_r_wroclaw&numer=16&menu=4
Pozdr.