Gość: JJ IP: *.lanet.net.pl 20.01.07, 12:36 JADĄC OD SKLODOWSKIEJ W STRONĘ SINKIWEICZA GDZIE JEST SKRĘT W LEWO PRZED CZY ZA CPN ( NA WYSOKOŚCI KREDKI I OŁÓWKA ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Regi Re: PLAC G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 12:44 CPN jestzamkniety, a skret w lewo jest mniej wiecej na jego wysokosci, ale kolo niego sie nie przejezdza bo jedzie sie tak jakby "pod prad" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: PLAC G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 13:07 On pewnie każdą stacje benzynowa nazywa CPNem Skręt w lewo w Sienkiewicza jest za stacją benzynową, za Kredką i Ołówkiem A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dach3 Re: PLAC G IP: *.akron.net.pl 20.01.07, 13:45 Przed Mostem Sczytnickim, za stacją BP. Możesz też przez stację paliw ( zaoszczędzisz 200m) ;) Odpowiedz Link Zgłoś