IP: *.lanet.net.pl 20.01.07, 12:36
JADĄC OD SKLODOWSKIEJ W STRONĘ SINKIWEICZA GDZIE JEST SKRĘT W LEWO PRZED
CZY ZA CPN ( NA WYSOKOŚCI KREDKI I OŁÓWKA )
Obserwuj wątek
    • Gość: Regi Re: PLAC G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 12:44
      CPN jestzamkniety, a skret w lewo jest mniej wiecej na jego wysokosci, ale kolo
      niego sie nie przejezdza bo jedzie sie tak jakby "pod prad"
      • Gość: A Re: PLAC G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 13:07
        On pewnie każdą stacje benzynowa nazywa CPNem
        Skręt w lewo w Sienkiewicza jest za stacją benzynową, za Kredką i Ołówkiem

        A.
    • Gość: dach3 Re: PLAC G IP: *.akron.net.pl 20.01.07, 13:45
      Przed Mostem Sczytnickim, za stacją BP.
      Możesz też przez stację paliw ( zaoszczędzisz 200m) ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka