Gość: roxie_7 IP: *.core.lanet.net.pl 21.04.07, 20:58 Czy ktoś z Państwa korzystał z usług tego stomatologa, chodzi mi szczególnie o implanty? Poproszę o opinię. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: roxie_7@gazeta.pl Re: Maxdent - Mariusz Szyba IP: *.core.lanet.net.pl 31.05.07, 21:41 nikt u niego nie leczy zebów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Maxdent - Mariusz Szyba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 09:44 ja leczyłam i jestem bardzo zadowolona to prawdopodobnie najlepsze centrum stomatologiczne we wrocławiu. Bez bólu. Wszyscy stomatolodzy są przesympatyczni no i ceny nie powalają z nóg. Polecam Odpowiedz Link Zgłoś