Gość: Aguirre PO do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 11:55 Nie mozna pozwolić na to , aby Polską znowu rzadzila sitwa sepleniacego pochołka RFN, rodem z Danzing. Pamietamy o prywatyzacji mediów robionej przez KLD Tuska, z łaski ktorej wiekszośc lokalnych dziennikow dostala sie w rece niemieckie. Niepodleglośc wedlug PO bedzie oznaczala zgodę na niemicką butę na wschodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
beretelwi Re: PO do kosza. 21.08.07, 14:13 bojówki PiSu wstają do boju!!!...... dajcie se na wstrzymanie z tymi debilnymi tekstami...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abssurd Re: PO do kosza. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.08.07, 16:38 Jakie bojówki. To tylko 2 kacze przygłupy w wielu postaciach. Te przygłupy poza "dziadkiem z wermachtu" nic nowego nie wymyślą. Bedą oczywiście przypisywać tej sitwie leniwych miernot zasługi innych. Tacy niby prawi a zachowują się jak pospolici złodzieje. ALe czego wymagać od forumowego ścierwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur inflacja rosnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 19:18 Po ostatniej publicznej chloscie RPP obawia sie podnieśc stopy procentowe, chociaz sytuacja wymaga podjecia decyzji. Jakie z nich spece to widać po miernych analizach.Wróżą nam z fusow. Po co utrzymywac znachorow z naszych podatkow? Niech sobie lepiej piszą ksiazeczki z wykladami dla dzieci i przepisuja umilowane amerykanskie autorytety.Tyle tylko potrafią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: PO do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 13:44 Nie umiesz liczyc, debilu!Nigdy nie przyszło ci do glowy,ze jeden komputer może używac kilka osób? A teraz lekcja dla ekonomicznych debili. Człowiek inteligentny nie robi interesów z póswiatkiem. Glupcy zazwyczaj licza na dobry interes z przestepcami. I nawet konczą tak samo jak towarzysze:Sekula,Jaroszewicz,Blida,Debski...ITP. W kraju Balcerowicza uczciwy zginie. A chamski malwersant to wielka osoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aguirre Re: PO do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 18:53 Wciąż mówisz tylko o sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aguirre Re: Balcerowicz do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 14:53 Świat liberalizmu zlamał zasady słuszne od wiekow. Folguje dla pieniedzy gustom motlochu, zamiast zwalczać chamow. Dlatego swiat ten doznaje degrengolady. Politycznych zbrodniarzy, malwersantow, bandytów,lichwiarzy,nalezy surowo karać,nalezy łamać kolem i wbijać na pal. Motłoch musi odczuc fizycznie dzialanie niezbywalnych zasad. Albo,albo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: Balcerowicz do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 20:20 Ekonomia debili. Zmierza do cen zachodnich przy poziomie plac wschodnich. Życzymy sukcesu na drodze do trzeciego swiata. Drugiego tak glupiego kraju chyba nie ma w Europie. Afryka stoi otworem dla czarnego luda. Odpowiedz Link Zgłoś