Dodaj do ulubionych

Balcerowicz do kosza.

    • Gość: Aguirre PO do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 11:55
      Nie mozna pozwolić na to , aby Polską znowu rzadzila sitwa
      sepleniacego pochołka RFN, rodem z Danzing.
      Pamietamy o prywatyzacji mediów robionej przez KLD Tuska, z łaski
      ktorej wiekszośc lokalnych dziennikow dostala sie w rece niemieckie.
      Niepodleglośc wedlug PO bedzie oznaczala zgodę na niemicką butę na
      wschodzie.
      • beretelwi Re: PO do kosza. 21.08.07, 14:13
        bojówki PiSu wstają do boju!!!......

        dajcie se na wstrzymanie z tymi debilnymi tekstami......
        • Gość: abssurd Re: PO do kosza. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.08.07, 16:38
          Jakie bojówki. To tylko 2 kacze przygłupy w wielu postaciach.
          Te przygłupy poza "dziadkiem z wermachtu" nic nowego nie wymyślą.
          Bedą oczywiście przypisywać tej sitwie leniwych miernot zasługi
          innych. Tacy niby prawi a zachowują się jak pospolici złodzieje.
          ALe czego wymagać od forumowego ścierwa.
          • Gość: assur inflacja rosnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 19:18
            Po ostatniej publicznej chloscie RPP obawia sie podnieśc stopy
            procentowe, chociaz sytuacja wymaga podjecia decyzji.
            Jakie z nich spece to widać po miernych analizach.Wróżą nam z fusow.
            Po co utrzymywac znachorow z naszych podatkow?
            Niech sobie lepiej piszą ksiazeczki z wykladami dla dzieci i
            przepisuja umilowane amerykanskie autorytety.Tyle tylko potrafią.
          • Gość: assur Re: PO do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 13:44
            Nie umiesz liczyc, debilu!Nigdy nie przyszło ci do glowy,ze jeden
            komputer może używac kilka osób?

            A teraz lekcja dla ekonomicznych debili.
            Człowiek inteligentny nie robi interesów z póswiatkiem.
            Glupcy zazwyczaj licza na dobry interes z przestepcami.
            I nawet konczą tak samo jak
            towarzysze:Sekula,Jaroszewicz,Blida,Debski...ITP.

            W kraju Balcerowicza uczciwy zginie.
            A chamski malwersant to wielka osoba.
        • Gość: Aguirre Re: PO do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 18:53
          Wciąż mówisz tylko o sobie.
    • Gość: Aguirre Re: Balcerowicz do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 14:53
      Świat liberalizmu zlamał zasady słuszne od wiekow.
      Folguje dla pieniedzy gustom motlochu, zamiast zwalczać chamow.
      Dlatego swiat ten doznaje degrengolady.

      Politycznych zbrodniarzy, malwersantow, bandytów,lichwiarzy,nalezy
      surowo karać,nalezy łamać kolem i wbijać na pal.
      Motłoch musi odczuc fizycznie dzialanie niezbywalnych zasad.
      Albo,albo
    • Gość: assur Re: Balcerowicz do kosza. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 20:20
      Ekonomia debili.
      Zmierza do cen zachodnich przy poziomie plac wschodnich.
      Życzymy sukcesu na drodze do trzeciego swiata.
      Drugiego tak glupiego kraju chyba nie ma w Europie.
      Afryka stoi otworem dla czarnego luda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka