Dodaj do ulubionych

Protest Amnesty International

IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.03, 03:28
odczepcie się od chińczyków.patrzycie na polskę i chyba
jesteście ślepcami. zapewniam was że gyby w polsce obowiązywało
prawo chińskie polska stała by dobrobytem .ludzie mieliby pracę
i nie chodzili głodni.aferzyści dawno by byli rozstrzelani a
złodzieje obcięte łapy.żeby manifestować w waszym stylu trzeba
mieć forsę. przypatrzcie się swoim rodzicą w jaki sposó ją
zdobywają i zastanówcie się jakby wasz tatuś któregoś dnia
przyszedł bez rączek.zapewniam was że bardzo, bardzo dużo
polaków byłoby z tego powodu zadowolonych i nikt by nie
manifestował.
Obserwuj wątek
    • Gość: barwista Re: Protest Amnesty International IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.03, 03:44
      chińczycy mają racje. należy zabijać aferzystów,należy obcinać
      łapy złodziejom i obcinać jaja gwałcicielom. wasze protesty
      należy kierować przeciwko Rządowi polskiemu, przeciwko
      wszystkim elitom sprawującym władze które doprowadzily do
      obecnej sytuacji.w polsce ludzi najzwyczajniej
      upokorzono.wyrzucono z mieszkań.pozbawiono środków do
      życia.pytam, ską biorą się pieniądze na waszą manifestacje.
    • Gość: MKK Re: Protest Amnesty International IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.06.03, 07:10
      Gość portalu: wiesiek napisał(a):

      > odczepcie się od chińczyków.

      A może jest to kolejny krok w kierunku uzdrawiania świata? Przed chwilą był
      Irak (gdzie bardzo nie liczono się z ludzmi), a teraz Chiny - większe pole do
      popisu. Do Iraku posyła się "uzdrowicieli" z kraju, w którym sami są bezradni...

      Organizatorzy wszelakich prohumanitarnych akcji powinni się czuć bezpiecznie -
      w dobie bezrobocia ten problem ich nie dotyczy: jest tyle miejsc na ziemi, w
      których łamie się prawo człowieka...

      > patrzycie na polskę i chyba jesteście ślepcami.

      Niełatwo być prorokiem we własnym kraju. Bezpieczniej eksperymentować na obcym
      ciele.
    • wielki_czarownik Popieram Wieśka w 100%. /nt 05.06.03, 09:46
    • Gość: mr_pope Re: Protest Amnesty International IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 05.06.03, 12:17
      Gość portalu: wiesiek napisał(a):

      > odczepcie się od chińczyków.patrzycie na polskę i chyba
      > jesteście ślepcami. zapewniam was że gyby w polsce obowiązywało
      > prawo chińskie polska stała by dobrobytem .ludzie mieliby pracę
      > i nie chodzili głodni.aferzyści dawno by byli rozstrzelani a
      > złodzieje obcięte łapy.żeby manifestować w waszym stylu trzeba
      > mieć forsę. przypatrzcie się swoim rodzicą w jaki sposó ją
      > zdobywają i zastanówcie się jakby wasz tatuś któregoś dnia
      > przyszedł bez rączek.zapewniam was że bardzo, bardzo dużo
      > polaków byłoby z tego powodu zadowolonych i nikt by nie
      > manifestował.
      Jeśli tak jest to czemu w Chinach głodują? Przecież prawo chińskie zapewnia
      wyżywienie wszystkim obywatelom kraju.
      Aferzyści byliby rozstrzelani? Być może. Ale nie wszyscy. Zależy gdzie
      siedzieliby w partii, co dodatkowo sprzyjałoby kręceniu afer, żeby zrzucić ze
      stołka konkurenta.
      Jeśli ciebie ucieszyłoby, że twój tatuś wróci do domu bez rączek to sam mu
      utnij.
      • Gość: Rob-35 NIE KUPUJ chińskiej taniochy - nie daje RADOCHY IP: *.eko.wroc.pl 06.06.03, 08:31
        Gość portalu: mr_pope napisał(a):

        > Jeśli tak jest to czemu w Chinach głodują?

        Widać karmienie propagandą Chińczykom nie wystarcza
        (choć zarówno Wieśkowi oraz Czarownikowi starczy
        spojrzeć na mapie na wielkość Chin, aby już byli napchani
        do syta... frazesami... ze "strachu przed pragmatyzmem")

        > Przecież prawo chińskie zapewnia
        > wyżywienie wszystkim obywatelom kraju.

        A prawo każdego Polaka to kupować najtańszą chinszczyznę
        produkowaną w obozach pracy i obrzucacać błotem każdego,
        kto myśli "inaczej" (czyli "myśli w ogóle").

        > Aferzyści byliby rozstrzelani? Być może. Ale nie wszyscy.
        > Zależy gdzie siedzieliby w partii, co dodatkowo sprzyjałoby
        > kręceniu afer, żeby zrzucić ze stołka konkurenta.

        Ależ to żywcem model "stołkiewiczostwa" z PO/SLD/SAMOOBRONY/
        /PSL/...(tu wstaw dowolną partię)

        > Jeśli ciebie ucieszyłoby, że twój tatuś wróci do domu bez rączek
        > to sam mu utnij.

        Może już to zrobił?
    • Gość: syntax Re: Protest Amnesty International IP: *.tvk.pl / 10.0.2.* 05.06.03, 13:27
      ale ty jestes glupi wiesiek , glupi i ignorancki , najlepiej zamknac sie i nie
      protestowac , siedziec cicho i z domu nie wychodzic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka