Gość: wiesiek
IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl
05.06.03, 03:28
odczepcie się od chińczyków.patrzycie na polskę i chyba
jesteście ślepcami. zapewniam was że gyby w polsce obowiązywało
prawo chińskie polska stała by dobrobytem .ludzie mieliby pracę
i nie chodzili głodni.aferzyści dawno by byli rozstrzelani a
złodzieje obcięte łapy.żeby manifestować w waszym stylu trzeba
mieć forsę. przypatrzcie się swoim rodzicą w jaki sposó ją
zdobywają i zastanówcie się jakby wasz tatuś któregoś dnia
przyszedł bez rączek.zapewniam was że bardzo, bardzo dużo
polaków byłoby z tego powodu zadowolonych i nikt by nie
manifestował.