Gość: ken IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 14:31 Według mnie prezes klubu Idea Śląsk Wrocław popełnił straszliwy błąd pozwalając odejść "Józkowi". Powinni mu za to urwać jaja!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fan Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 14:58 Gość portalu: ken napisał(a): > Według mnie prezes klubu Idea Śląsk Wrocław popełnił straszliwy błąd > pozwalając odejść "Józkowi". Powinni mu za to urwać jaja!!!! Napisz jeszcze coś mądrego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ken Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 15:01 Dzieki! I to pozwolil odejsc mu do jakiegos trefla!!! Niech go cholera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fugint Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 18:28 Józek wróci jeszcze do Wrocka za rok i to na kolanach. Nie wiem jakie szanse będzie miał Śląsk w przyszłym sezonie ale na pewno nie gorsze niż Nasi. Wszystko przez tą babę (i pomyśleć że jest wrocławianką!!!!). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: killer Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.age.pl 16.07.01, 15:41 Schetyna to dureń do n-potęgii. Pozwolił Józkowi odejść do Prokomu. Za to powinni go zwolnić i wziąść kogo innego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: umek Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.igo.wroc.pl 16.07.01, 15:44 niby kto ma go zwolnić, Pana i Władcę. poza tym widać ,że wszyscy mu ufają. Jak przed paroma laty wywalił podstawowych zawodników to klubowi na dobre wyszło.Wszyscy pewnie myślą, że i tym razem mu się powiedzie, cóż zobaczymy POZDRO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laska Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.21-151.libero.it 16.07.01, 18:16 Gość portalu: killer napisał(a): > Schetyna to dureń do n-potęgii. Pozwolił Józkowi odejść do Prokomu. Za to > powinni go zwolnić i wziąść kogo innego. Kurcze koles ale pieprzysz Jozek gral slabo w suprolidze a z Kulem tez nie wytrzymal by rywalizacji wiec sie nie dziw.Schetyna postapil bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roy Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.07.01, 18:26 schetyna sam się nie zwolni, no chyba, że garnki naprawdę wytoczą mu proces. "lubu dubu, lubu dubu, niech zyje nam prezes naszego klubu" Odpowiedz Link Zgłoś