Dodaj do ulubionych

Brawo Schetyna!!!

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 14:31
Według mnie prezes klubu Idea Śląsk Wrocław popełnił straszliwy błąd pozwalając
odejść "Józkowi". Powinni mu za to urwać jaja!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: fan Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 14:58
      Gość portalu: ken napisał(a):

      > Według mnie prezes klubu Idea Śląsk Wrocław popełnił straszliwy błąd
      > pozwalając odejść "Józkowi". Powinni mu za to urwać jaja!!!!


      Napisz jeszcze coś mądrego.
      • Gość: ken Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 15:01
        Dzieki! I to pozwolil odejsc mu do jakiegos trefla!!! Niech go cholera.
      • Gość: fugint Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 18:28
        Józek wróci jeszcze do Wrocka za rok i to na kolanach.
        Nie wiem jakie szanse będzie miał Śląsk w przyszłym sezonie ale na pewno nie
        gorsze niż Nasi.
        Wszystko przez tą babę (i pomyśleć że jest wrocławianką!!!!).





    • Gość: killer Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.age.pl 16.07.01, 15:41
      Schetyna to dureń do n-potęgii. Pozwolił Józkowi odejść do Prokomu. Za to
      powinni go zwolnić i wziąść kogo innego.
      • Gość: umek Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.igo.wroc.pl 16.07.01, 15:44
        niby kto ma go zwolnić, Pana i Władcę. poza tym widać ,że wszyscy mu ufają. Jak
        przed paroma laty wywalił podstawowych zawodników to klubowi na dobre
        wyszło.Wszyscy pewnie myślą, że i tym razem mu się powiedzie, cóż zobaczymy
        POZDRO
      • Gość: Laska Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.21-151.libero.it 16.07.01, 18:16
        Gość portalu: killer napisał(a):

        > Schetyna to dureń do n-potęgii. Pozwolił Józkowi odejść do Prokomu. Za to
        > powinni go zwolnić i wziąść kogo innego.
        Kurcze koles ale pieprzysz Jozek gral slabo w suprolidze a z Kulem tez nie
        wytrzymal by rywalizacji wiec sie nie dziw.Schetyna postapil bardzo dobrze.
        • Gość: roy Re: Brawo Schetyna!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.07.01, 18:26
          schetyna sam się nie zwolni, no chyba, że garnki naprawdę wytoczą mu proces.
          "lubu dubu, lubu dubu, niech zyje nam prezes naszego klubu"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka