halfliner 13.02.08, 08:55 Dorn, jak to zwylki czynić dornowaci kaczyści, uważa obywateli mojego miasta za idiotów. Tymczasem tutaj pisuary nie cuchną i nie zacuchną nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zuzia Po co ulotki - każdy widzi mizerię Platformy IP: *.adsl.inetia.pl 13.02.08, 09:30 Po co ulotki? - Każdy widzi mizerię Platformy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Po co ulotki - każdy widzi mizerię Platformy IP: 80.48.71.* 13.02.08, 10:18 A owszem, widziałem tą mizerię przed wyborami, teraz widzę dużo wyraźniej teraz. Tyle, że moim zdaniem mizeria PiSu jest jakby to napisać "jeszcze bardziej porażająca", a LiD niestety wiele lepszy nie jest. Chyba każdy już zauważył, że politykom najlepiej idzie obiecywanie - zwłaszcza przed wyborami. Za 3 lata platforma też obieca regionowi bóg wie jeden jakie cuda byleby tylko wygrać po czym będzie zarzucać następcą, że tego nie realizują. + Dla Zdrojewskiego, że mówi szczerze co myśli. Nie trzeba się z nim zgadzać, ale szczerość warto docenić... Odpowiedz Link Zgłoś
melon1976 PISzczałki, fujarki ... 13.02.08, 09:31 A niech se łażą PISiory z czym chcą i gdzie chcą. Ich prawo - żyjemy w wolnym kraju. Fakt, że smrodu narobią wszędzie gdzie się pojawią, ale to tak jak w tramwaju. Jedziesz spokojnie, a tu nagle taki żul zasrany wchodzi i wszyscy odsuwają się na boki (tak mi się jakoś PISiory skojarzyły). A z innej beczki, dlaczego Jackiewicz za morderstwo jeszcze nie siedzi...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Różanka Nie tędy droga IP: *.lanet.net.pl 13.02.08, 09:34 Szkoda kasy - nikt myślący w tym mieście nie nabierze się na wasze manewry. Odgórne wytyczne od kurdupla nie mają racji bytu. Szukajcie porozumienia, a nie tylko knujcie, bo ktos wam kazał. Mały niech sobie grandę w Warszawie robi. Nie idźcie tą drogą, Sabo, Ludwiku Dornie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marko PiS rusza na Platformę IP: *.magma-net.pl 13.02.08, 09:34 pis - odejdźcie z honorem... Już dość błazenady. Obecnie jest normalna polityka i naprawa tego co popsuł pis, a tego nie zrobi się w 2 miesiące. Poza tym, wolę taką politykę oglądać niż ciągłe "kabarety" w sejmie jakie to miały miejsce za panowania piso-matołków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypiterowiec Re: PiS rusza na Platformę IP: *.e-wro.net.pl 13.02.08, 10:03 > pis - odejdźcie z honorem... *** Polityka to nie odchodzenie. Myslisz że wystarczy za pomocą środowisk zagrożonych np lustracją oraz młodych naiwnych , którym obiecano druga Irlandię wygrac wybory aby można było rządzić Polską ? Trzeba jeszcze mieć pomysł na rządzenie . Już dość błazenady. *** Właśnie wybory się skończyły a PO dalej błaznuje. Teraz trzeba rządzić.Nie wiecie jak ? Dzieciaki po co braliście się za rządzenie. Aby do Tuska do końca życia mówić panie premierze ? A może chce zostać prezydentem ? Obecnie jest normalna polityka *** Widzimy tę politykę. Embargo z Rosją nie odwołane. Premier traci czas na udowadnianie że jest ważniejszy niż prezydent. Strajkuje już wiele grup zawodowych ale to pryszcz w porównaniu z tym co nas czeka. Niedługo wszyscy będą strajkować. Nie ma co PO żałować w końcu ma to o co sam się prosił dając obietnice bez pokrycia. > i naprawa tego co popsuł pis, a tego nie zrobi się w 2 miesiące. *** A co popsuł ? Dlaczego PiS miał zaufanie społeczne (np. brak strajków )? A te 2 miesiące to wsadź w bajki .Leci 4 miesiąc. Wystarczy posłuchać sejmu aby się zorientować, że posłowie PO nie bardzo wiedzą czego chce rząd. Poza tym, wolę > taką politykę oglądać niż ciągłe "kabarety" w sejmie jakie to miały miejsce za > panowania piso-matołków. ** Kabarety w sejmie były urządzane aby odsunąć PiS od władzy. Robiono obstrukcję aby udowodnić ze PiS nad tym nie panuje . Czynił to z zapałem Lepper i Giertych . SLD dołączyło się dopiero wtedy gdy ujrzało szansę dla siebie. Po dołączyło na końcu ale zrobiło największy kabaret. Politykę się robi a nie ogląda. Taka polityka nikomu nie służy poza "tobą", który lubi ją oglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbibi Ty głupi, czy naiwny? IP: 217.98.20.* 13.02.08, 10:38 Skąd powyciągałeś takie komunały? Z podręcznika kadrowego pisuaru? Twierdzisz, że za pisuarów "nie było strajków" - były, tylko że nie wspieranie przez "S", bo oni z kurduplami dogadali się jeszcze przed wyborami w 2005 w zamian za przywileje, za które cała reszta społeczeństwa miała zapłacić. Metoda pół-kłamstewek i pół-prawd to wasz żywioł, ale już nikt prawie (oprócz was pisomatołków) nikt się nie daje nabrać :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woland PiS rusza na Platformę IP: *.nat.tvk.wroc.pl 13.02.08, 09:36 PiS ewidentnie ma nas, mieszkańców Wrocławia za jakiś półdebili. Dostali mocno w d... na wyborach i próbują się odgryzać teraz. wiadomo było, że nie starczy kasy na wszystko co PiS obiecał. Było to jasne dla wszystkich, w tym dla hipokryty Jackiewicza (swoja drogą co on zrobił kiedykolwiek realnego dla Wrocławia?). Wiadomo było, że sporą częśc kasy zabiorą. Każdy kto ma IQ powyżej 110 (!) mógł się tego domyślić. A teraz ta banda przegranych politykierow z PiS znowu sieje nienawiść. A swoją droga po co komu muzeum ziem wyzyskanych (przykro patrzeć co przezostanie 60 lat tu się stało...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zz Muzeum Ziem Zachodnich? IP: 213.199.197.* 13.02.08, 09:43 Cały Wrocław z jego infrastrukturą drogową to jedno wielkie Muzeum Ziem Żachodnich (=Wycyckanych). Zamiast durnych muzeów wolę obwodnicę śródmiejską (kiedy wreszcie???) czy ekspresówkę do Warszawy Odpowiedz Link Zgłoś
morte_macabre Re: PiS rusza na Platformę 13.02.08, 13:43 Towarzysz Jackiewicz własnemi ręcami marginesa likwidował. Aż dziw, że orderu od prezia za ten patryjotyczny czyn nie dostał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypiterowiec Re: PiS rusza na Platformę IP: *.e-wro.net.pl 13.02.08, 09:46 Jak ta negatywna (cuchnąca) kampania wyborcza PO spowodowała spustoszenie w języku polityki i nie tylko. Niejaki halfinder napisał : " Dorn, jak to zwylki czynić dornowaci kaczyści, uważa obywateli mojego miasta za idiotów. Tymczasem tutaj pisuary nie cuchną i nie zacuchną nigdy." PO wygrało bo m.in. miało rzetelna informacje o ilości idiotów i ludzi sfrustrowanych kipiących nienawiścią do całego świata. Wystarczyło tę zajadłość nakierować na rządy PiS-u. Podobnie w przeszłości tą samą metodą posługiwano się przy rozpętywaniu wojen. Ludzka głupota i naiwność nie jest tak groźna jak ta "psia zajadłość". Gatunek ludzki jest zagrożony :/ bowiem kiedyś osobnicy z nadmiarem testosteronu pierwsi szli na wojnę i natura pozbywała się w pierwszej kolejności ich aby swych genów nie przekazywali dalej. Pytanie co lepsze: wojna która usuwając tę zgniliznę spowoduje cierpienia niewinnych, czy też degeneracja cywilizacji bez wojen. Gdy Hitler dochodził do władzy większość społeczeństwa znała zagrożenia. Wtedy ten sam mechanizm polegania na wyborcach dyszących nienawiścią umocnił go u władzy. Ze standardami w polityce jest jak z cnotą.Gy raz się z nich zrezygnuje "trudno" do nich wrócić. Najprawdopodobniej PO zostanie wysiudane tymi samymi metodami jakimi doszło do władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woland Re: PiS rusza na Platformę IP: *.nat.tvk.wroc.pl 13.02.08, 09:49 o widać bojówki PiSu zasiadły do komputerów :) W kontekscie hitlera trafne jest porównywanie go tylko do poprzedniej ekipy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz w odPowiedzi na ulotki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 10:35 w odPOwiedzi na ulotki POmpatycy organizują przejazdy 4x4 wschodnią obwodnicą miasta POłączone z przeprawą kajakiem oraz wieczór piosenki radzieckiej POdziemnej w wykopie na placu wolności. Wieczór Dynamizmu zakończy konsumpcja przeterminowanej kiełbasy POwyborczej oraz multimedialna prezentacja wirtualnych cudów:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WK Re: PiS rusza na Platformę IP: *.ig.pwr.wroc.pl 13.02.08, 10:38 Gość portalu: woland napisał(a): > o widać bojówki PiSu zasiadły do komputerów :) W tym wątku to ja widzę wpisy bojówkarzy PO, pełne chamskich wyzwisk na zwolenników PiS ("idioci", "żule", "cuchnący", itd.) oraz merytoryczne komentarze strony przeciwnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woland Re: PiS rusza na Platformę IP: *.nat.tvk.wroc.pl 13.02.08, 11:01 ja tu widze tylko trafne określnie przytłaczającej większości elektoratu kaczobolszewizmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZiomisławPaliblant Po co nam te pierdoły w mieście? IP: *.e-wro.net.pl 13.02.08, 10:19 Po stokroć bardziej wolę drogi, niż jakieś bzdetne Forum Muzyki... Ilu jest ludzi, ktorym to jest potrzebne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dxf DAŁ????????? IP: *.lanet.net.pl 13.02.08, 10:28 Policzył sobie bąbel jeden z drugim coś tam na kalkulatorku i obiecał (a nie dał) 5 projektów po 20 mln każdy. Tyle, że w rzeczywistości te projekty będą po 50 mln jeden, a pieniędzy jest tyle samo. Panie Dawidzie "Killer" Jackiewicz kto tu jest kretynem???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Semko Co PiS miał dać a PO zabrała IP: 62.233.177.* 13.02.08, 10:39 Przecież to kretyństwo. Miał dać, a z czego do cholery?? Z naszych podatków. Dwa lata tak dawali i spieprzyli najlepszy czas na reformy. Teraz niech spadają. Propaganda i Smrodek Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Ludziska! Uwaga na bandytę!Jackiewicz 13.02.08, 10:50 jest niebezpieczny dla otoczenia a przy pomocy tej Natalii- Wszechświat zdolny będzie do wszystkiego.PiS swoimi działaniami dowodzi,że jest gorszą opozycją niż postkomuniści.Oni dbając o interesy swojej partii nie zapominali o interesach państwa/UE,NATO i wiele innych/.Pisuary natomiast w interesie swojej zafajdanej partii gotowi poświęcić wszystko.Za nic mają nawet RACJĘ STANU.To normalni faszyści.Stado obsesyjnych przygłupów.Idą do walki jak bolszewicy.Popatrzcie na ich zawzięte mordy ,na płonące ślepia.Ludzie jednak patrzą i widzą co "wyrabiali" ajeszcze więcej zobaczą w czasie komisji śledczych.Już wiemy,na co to pisowskie bydełko stać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz Re: Ludziska! Uwaga na bandytę!Jackiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 10:55 >Pisuary natomiast w interesie swojej zafajdanej partii >Stado obsesyjnych przygłupów >Idą do walki jak bolszewicy. >Popatrzcie na ich zawzięte mordy ,na płonące > ślepia. Już wiem kto napisał "Siedem kłów wampira" - naczelny tekściarz POmpatyków:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pinezka PiS rusza na Plutona IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.02.08, 11:04 Jest to wskazany kierunek z paliwem na podróż w jedną stronę. Poza tym panu Dawidowi dziękujemy mimo "bohaterskiej" postawy w obronie kobiety. Takich polityków chcemy na Plutonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brum Re: PiS rusza na Platformę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 11:06 Jackiewicz ty masz nagrzebane lepiej przymknij twarz. Generalnie czas uwolnić Wrocław od POPiSów - tylko LiD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pinezka Ani POPiS; ani LID - tylko cykliści. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.02.08, 11:09 No, ewentualnie kajakarze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brum Re: Ani POPiS; ani LID - tylko cykliści. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 11:13 Przepraszam będę się upierał - jednak tylko LiD. Sportów nie lubie zwłaszcza ekstremalnych :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sm42 PiS rusza na Platformę IP: *.pwt.wroc.pl 13.02.08, 11:36 Pisuary mogą sobie ulotki robić, ale to i tak nic nie zmieni, NIE MA MIEJSCA DLA PiS WE WROCKU, to miasto się szanuje! W pisowskie bajki nikt tu nie wierzy! Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek20074 Platforma śmierdzi 13.02.08, 13:41 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ 5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych 6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012 7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;p PiS rusza na Platformę IP: *.lanet.net.pl 13.02.08, 14:00 Galicyjskie wybory jak w morde strzelil;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Atena PiS rusza na Platformę IP: 213.77.10.* 13.02.08, 14:16 Dla mnie i mojej rodziny (8 dorosłych osób) nie ma znaczenia, co zrobi Platforma. Od początku lat dziewięćdziesiątych śledzimy destrukcyjne i obsesyjne poczynania panów Kaczyńskich i nic nas do nich nie przekona. Prędzej zagłosujemy na LPR, LiD , niż na jakąś partię z nimi związaną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: PiS rusza na Platformę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 14:29 b.słusznie-ja też Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adc Re: PiS rusza na Platformę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.08, 14:31 no ale ja wolę, żeby Tusk spełnił po prostu swoje obietnice cudu gospodarczego, a muzeum ziem zachodnich to ja mam głęboko gdzieś. będzie cud, będzie za co chodzic do muzeum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Demostenes PiS rusza na Platformę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 22:16 Szkoda, że dyskusja na tym forum to wyłącznie wyzwiska, a nie wymiana argumentów. A tymczasem jest prawdą, że pozycja Dolnego Śląska w Warszawie za rządów PiS-u była niepomiernie wyższa, niż teraz, za rządów PO. Wystarczy spojrzeć na budżet państwa na 2006-07 rok i ilość środków przeznaczonych w nim na Dolny Śląsk, czy np. na listy indykatywne inwestycji w Programach Operacyjnych Innowacyjna Gospodarka i Infrastruktura i Środowisko (te listy, które z takim hałasem i tak nieudolnie weryfikował ostatnio rząd PO). Niestety, czołowi dolnośląscy politycy PO - Chlebowski, Zdrojewski, Schetyna - dbają wyłącznie o własną pozycję poltyczną w Warszawie, nie o nasz region. Odpowiedz Link Zgłoś
else PiS rusza na Platformę 13.02.08, 23:27 mili moi, dlaczego nikt, ale to nikt, nie wyszedł ponad myslenie 'plemienne'? Aż żal to czytać Odpowiedz Link Zgłoś
makabi PiS rusza na Platformę 14.02.08, 14:33 A co PiS zrobił dla Dolnego Śląska? Jak dwa lata temu powóź zalewałą Jelenią Górę i kotlinę kłódzką to nawet towarzysz Kaczyński się nie pofatygowa żeby przyjechać i zobaczyć co to znaczy m ieszkać na ternach wyzyskanych! A po co PiS miałby coś robić dla Dolnego Sląska skoro jeszce 65lat temu to były tereny niemieckie, aprzecież jak wiadomo choicazby z ostatnich wystąpień radiowo-telewizyjnych towarzysz Kaczyński niemiec i niemców w Polsce nie lubi. A te ulotki to bęą rodawać jak te o promocyjnych pozyczkach gotówkowych czy wkłądać za wycieraczki samochodó jak informacje o agencjach towarzyskich. moze jakimś Zeppelinem rozrzucą je jak czekiści z kukuruźniaka nad terenami DOlnego Śląska? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryf PiS rusza na Platformę IP: *.swidnica.mm.pl 14.02.08, 18:23 U PIS-u wszystko się kończyło na obietnicach, bo co faktycznie zrobili dla regionu? Rząd Tuska stawia sprawy jasno i nie obiecuje gruszek na wierzbie. A poza tym - czy nie mamy ważniejszych potrzeb niż np. muzea (specjalność PIS). Nie lepiej dać te pieniądze np. na obwodnicę, stadion czy lecznictwo? Odpowiedz Link Zgłoś