Dodaj do ulubionych

PiS rusza na Platformę

13.02.08, 08:55
Dorn, jak to zwylki czynić dornowaci kaczyści, uważa obywateli mojego miasta
za idiotów. Tymczasem tutaj pisuary nie cuchną i nie zacuchną nigdy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zuzia Po co ulotki - każdy widzi mizerię Platformy IP: *.adsl.inetia.pl 13.02.08, 09:30
      Po co ulotki? - Każdy widzi mizerię Platformy
      • Gość: Paweł Re: Po co ulotki - każdy widzi mizerię Platformy IP: 80.48.71.* 13.02.08, 10:18
        A owszem, widziałem tą mizerię przed wyborami, teraz widzę dużo wyraźniej teraz. Tyle, że moim zdaniem mizeria PiSu jest jakby to napisać "jeszcze bardziej porażająca", a LiD niestety wiele lepszy nie jest.
        Chyba każdy już zauważył, że politykom najlepiej idzie obiecywanie - zwłaszcza przed wyborami. Za 3 lata platforma też obieca regionowi bóg wie jeden jakie cuda byleby tylko wygrać po czym będzie zarzucać następcą, że tego nie realizują.
        + Dla Zdrojewskiego, że mówi szczerze co myśli. Nie trzeba się z nim zgadzać, ale szczerość warto docenić...
    • melon1976 PISzczałki, fujarki ... 13.02.08, 09:31
      A niech se łażą PISiory z czym chcą i gdzie chcą. Ich prawo - żyjemy w wolnym
      kraju. Fakt, że smrodu narobią wszędzie gdzie się pojawią, ale to tak jak w
      tramwaju. Jedziesz spokojnie, a tu nagle taki żul zasrany wchodzi i wszyscy
      odsuwają się na boki (tak mi się jakoś PISiory skojarzyły). A z innej beczki,
      dlaczego Jackiewicz za morderstwo jeszcze nie siedzi...?
    • Gość: Różanka Nie tędy droga IP: *.lanet.net.pl 13.02.08, 09:34
      Szkoda kasy - nikt myślący w tym mieście nie nabierze się na wasze
      manewry. Odgórne wytyczne od kurdupla nie mają racji bytu. Szukajcie
      porozumienia, a nie tylko knujcie, bo ktos wam kazał. Mały niech
      sobie grandę w Warszawie robi. Nie idźcie tą drogą, Sabo, Ludwiku
      Dornie....
    • Gość: marko PiS rusza na Platformę IP: *.magma-net.pl 13.02.08, 09:34
      pis - odejdźcie z honorem... Już dość błazenady. Obecnie jest normalna polityka
      i naprawa tego co popsuł pis, a tego nie zrobi się w 2 miesiące. Poza tym, wolę
      taką politykę oglądać niż ciągłe "kabarety" w sejmie jakie to miały miejsce za
      panowania piso-matołków.
      • Gość: antypiterowiec Re: PiS rusza na Platformę IP: *.e-wro.net.pl 13.02.08, 10:03
        > pis - odejdźcie z honorem...
        ***
        Polityka to nie odchodzenie.
        Myslisz że wystarczy za pomocą środowisk zagrożonych np lustracją oraz młodych
        naiwnych , którym obiecano druga Irlandię wygrac wybory aby można było rządzić
        Polską ?
        Trzeba jeszcze mieć pomysł na rządzenie .

        Już dość błazenady.
        ***
        Właśnie wybory się skończyły a PO dalej błaznuje.
        Teraz trzeba rządzić.Nie wiecie jak ?
        Dzieciaki po co braliście się za rządzenie.
        Aby do Tuska do końca życia mówić panie premierze ?
        A może chce zostać prezydentem ?





        Obecnie jest normalna polityka
        ***
        Widzimy tę politykę.
        Embargo z Rosją nie odwołane.
        Premier traci czas na udowadnianie że jest ważniejszy niż prezydent.
        Strajkuje już wiele grup zawodowych ale to pryszcz w porównaniu z tym co nas czeka.
        Niedługo wszyscy będą strajkować.
        Nie ma co PO żałować w końcu ma to o co sam się prosił dając obietnice bez pokrycia.



        > i naprawa tego co popsuł pis, a tego nie zrobi się w 2 miesiące.
        ***
        A co popsuł ?
        Dlaczego PiS miał zaufanie społeczne (np. brak strajków )?
        A te 2 miesiące to wsadź w bajki .Leci 4 miesiąc.
        Wystarczy posłuchać sejmu aby się zorientować, że posłowie PO nie bardzo wiedzą
        czego chce rząd.


        Poza tym, wolę
        > taką politykę oglądać niż ciągłe "kabarety" w sejmie jakie to miały miejsce za
        > panowania piso-matołków.
        **
        Kabarety w sejmie były urządzane aby odsunąć PiS od władzy.
        Robiono obstrukcję aby udowodnić ze PiS nad tym nie panuje .
        Czynił to z zapałem Lepper i Giertych . SLD dołączyło się dopiero wtedy gdy
        ujrzało szansę dla siebie. Po dołączyło na końcu ale zrobiło największy kabaret.
        Politykę się robi a nie ogląda.
        Taka polityka nikomu nie służy poza "tobą", który lubi ją oglądać.


        • Gość: zbibi Ty głupi, czy naiwny? IP: 217.98.20.* 13.02.08, 10:38
          Skąd powyciągałeś takie komunały? Z podręcznika kadrowego pisuaru?
          Twierdzisz, że za pisuarów "nie było strajków" - były, tylko że nie
          wspieranie przez "S", bo oni z kurduplami dogadali się jeszcze przed
          wyborami w 2005 w zamian za przywileje, za które cała reszta
          społeczeństwa miała zapłacić. Metoda pół-kłamstewek i pół-prawd to
          wasz żywioł, ale już nikt prawie (oprócz was pisomatołków) nikt się
          nie daje nabrać :)))))
    • Gość: woland PiS rusza na Platformę IP: *.nat.tvk.wroc.pl 13.02.08, 09:36
      PiS ewidentnie ma nas, mieszkańców Wrocławia za jakiś półdebili.
      Dostali mocno w d... na wyborach i próbują się odgryzać teraz.
      wiadomo było, że nie starczy kasy na wszystko co PiS obiecał. Było
      to jasne dla wszystkich, w tym dla hipokryty Jackiewicza (swoja
      drogą co on zrobił kiedykolwiek realnego dla Wrocławia?). Wiadomo
      było, że sporą częśc kasy zabiorą. Każdy kto ma IQ powyżej 110 (!)
      mógł się tego domyślić. A teraz ta banda przegranych politykierow z
      PiS znowu sieje nienawiść.
      A swoją droga po co komu muzeum ziem wyzyskanych (przykro patrzeć co
      przezostanie 60 lat tu się stało...)
      • Gość: zz Muzeum Ziem Zachodnich? IP: 213.199.197.* 13.02.08, 09:43
        Cały Wrocław z jego infrastrukturą drogową to jedno wielkie Muzeum Ziem
        Żachodnich (=Wycyckanych). Zamiast durnych muzeów wolę obwodnicę śródmiejską
        (kiedy wreszcie???) czy ekspresówkę do Warszawy
      • morte_macabre Re: PiS rusza na Platformę 13.02.08, 13:43
        Towarzysz Jackiewicz własnemi ręcami marginesa likwidował. Aż dziw, że orderu od prezia za ten patryjotyczny czyn nie dostał.
    • Gość: antypiterowiec Re: PiS rusza na Platformę IP: *.e-wro.net.pl 13.02.08, 09:46
      Jak ta negatywna (cuchnąca) kampania wyborcza PO spowodowała spustoszenie w
      języku polityki i nie tylko.

      Niejaki halfinder napisał :
      " Dorn, jak to zwylki czynić dornowaci kaczyści, uważa obywateli mojego miasta
      za idiotów. Tymczasem tutaj pisuary nie cuchną i nie zacuchną nigdy."

      PO wygrało bo m.in. miało rzetelna informacje o ilości idiotów i ludzi
      sfrustrowanych kipiących nienawiścią do całego świata.
      Wystarczyło tę zajadłość nakierować na rządy PiS-u.

      Podobnie w przeszłości tą samą metodą posługiwano się przy rozpętywaniu wojen.
      Ludzka głupota i naiwność nie jest tak groźna jak ta "psia zajadłość".
      Gatunek ludzki jest zagrożony :/ bowiem kiedyś osobnicy z nadmiarem testosteronu
      pierwsi szli na wojnę i natura pozbywała się w pierwszej kolejności ich aby
      swych genów nie przekazywali dalej.

      Pytanie co lepsze: wojna która usuwając tę zgniliznę spowoduje cierpienia
      niewinnych, czy też degeneracja cywilizacji bez wojen.
      Gdy Hitler dochodził do władzy większość społeczeństwa znała zagrożenia.
      Wtedy ten sam mechanizm polegania na wyborcach dyszących nienawiścią umocnił go
      u władzy.
      Ze standardami w polityce jest jak z cnotą.Gy raz się z nich zrezygnuje "trudno"
      do nich wrócić.
      Najprawdopodobniej PO zostanie wysiudane tymi samymi metodami jakimi doszło do
      władzy.






      • Gość: woland Re: PiS rusza na Platformę IP: *.nat.tvk.wroc.pl 13.02.08, 09:49
        o widać bojówki PiSu zasiadły do komputerów :)
        W kontekscie hitlera trafne jest porównywanie go tylko do
        poprzedniej ekipy...
        • Gość: Łoś_bimbacz w odPowiedzi na ulotki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 10:35
          w odPOwiedzi na ulotki POmpatycy organizują przejazdy 4x4 wschodnią
          obwodnicą miasta POłączone z przeprawą kajakiem oraz wieczór
          piosenki radzieckiej POdziemnej w wykopie na placu wolności. Wieczór
          Dynamizmu zakończy konsumpcja przeterminowanej kiełbasy POwyborczej
          oraz multimedialna prezentacja wirtualnych cudów:)
        • Gość: WK Re: PiS rusza na Platformę IP: *.ig.pwr.wroc.pl 13.02.08, 10:38
          Gość portalu: woland napisał(a):
          > o widać bojówki PiSu zasiadły do komputerów :)
          W tym wątku to ja widzę wpisy bojówkarzy PO, pełne chamskich wyzwisk
          na zwolenników PiS ("idioci", "żule", "cuchnący", itd.) oraz
          merytoryczne komentarze strony przeciwnej.
          • Gość: woland Re: PiS rusza na Platformę IP: *.nat.tvk.wroc.pl 13.02.08, 11:01
            ja tu widze tylko trafne określnie przytłaczającej większości
            elektoratu kaczobolszewizmu
    • Gość: ZiomisławPaliblant Po co nam te pierdoły w mieście? IP: *.e-wro.net.pl 13.02.08, 10:19
      Po stokroć bardziej wolę drogi, niż jakieś bzdetne Forum Muzyki... Ilu jest ludzi, ktorym to jest potrzebne?
    • Gość: dxf DAŁ????????? IP: *.lanet.net.pl 13.02.08, 10:28
      Policzył sobie bąbel jeden z drugim coś tam na kalkulatorku i
      obiecał (a nie dał) 5 projektów po 20 mln każdy. Tyle, że w
      rzeczywistości te projekty będą po 50 mln jeden, a pieniędzy jest
      tyle samo. Panie Dawidzie "Killer" Jackiewicz kto tu jest
      kretynem????
    • Gość: Semko Co PiS miał dać a PO zabrała IP: 62.233.177.* 13.02.08, 10:39
      Przecież to kretyństwo. Miał dać, a z czego do cholery?? Z naszych
      podatków. Dwa lata tak dawali i spieprzyli najlepszy czas na
      reformy. Teraz niech spadają. Propaganda i Smrodek
    • szasza7 Ludziska! Uwaga na bandytę!Jackiewicz 13.02.08, 10:50
      jest niebezpieczny dla otoczenia a przy pomocy tej Natalii-
      Wszechświat zdolny będzie do wszystkiego.PiS swoimi działaniami
      dowodzi,że jest gorszą opozycją niż postkomuniści.Oni dbając o
      interesy swojej partii nie zapominali o interesach państwa/UE,NATO i
      wiele innych/.Pisuary natomiast w interesie swojej zafajdanej partii
      gotowi poświęcić wszystko.Za nic mają nawet RACJĘ STANU.To normalni
      faszyści.Stado obsesyjnych przygłupów.Idą do walki jak
      bolszewicy.Popatrzcie na ich zawzięte mordy ,na płonące
      ślepia.Ludzie jednak patrzą i widzą co "wyrabiali" ajeszcze więcej
      zobaczą w czasie komisji śledczych.Już wiemy,na co to pisowskie
      bydełko stać.
      • Gość: Łoś_bimbacz Re: Ludziska! Uwaga na bandytę!Jackiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 10:55
        >Pisuary natomiast w interesie swojej zafajdanej partii

        >Stado obsesyjnych przygłupów

        >Idą do walki jak bolszewicy.

        >Popatrzcie na ich zawzięte mordy ,na płonące
        > ślepia.

        Już wiem kto napisał "Siedem kłów wampira" - naczelny tekściarz
        POmpatyków:)
    • Gość: Pinezka PiS rusza na Plutona IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.02.08, 11:04
      Jest to wskazany kierunek z paliwem na podróż w jedną stronę.
      Poza tym panu Dawidowi dziękujemy mimo "bohaterskiej" postawy w
      obronie kobiety. Takich polityków chcemy na Plutonie.
    • Gość: brum Re: PiS rusza na Platformę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 11:06
      Jackiewicz ty masz nagrzebane lepiej przymknij twarz. Generalnie
      czas uwolnić Wrocław od POPiSów - tylko LiD.
      • Gość: Pinezka Ani POPiS; ani LID - tylko cykliści. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.02.08, 11:09
        No, ewentualnie kajakarze.
        • Gość: brum Re: Ani POPiS; ani LID - tylko cykliści. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 11:13
          Przepraszam będę się upierał - jednak tylko LiD. Sportów nie lubie
          zwłaszcza ekstremalnych :)
    • Gość: sm42 PiS rusza na Platformę IP: *.pwt.wroc.pl 13.02.08, 11:36
      Pisuary mogą sobie ulotki robić, ale to i tak nic nie zmieni, NIE MA
      MIEJSCA DLA PiS WE WROCKU, to miasto się szanuje! W pisowskie bajki
      nikt tu nie wierzy!
    • piotrek20074 Platforma śmierdzi 13.02.08, 13:41
      1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
      2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury
      i renty
      3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i
      obwodnic
      4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
      zlikwidujemy NFZ
      5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
      prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
      6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
      7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
      8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i
      inwestować w Polsce
      9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
      10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją
    • Gość: ;p PiS rusza na Platformę IP: *.lanet.net.pl 13.02.08, 14:00
      Galicyjskie wybory jak w morde strzelil;]
    • Gość: Atena PiS rusza na Platformę IP: 213.77.10.* 13.02.08, 14:16
      Dla mnie i mojej rodziny (8 dorosłych osób) nie ma znaczenia, co zrobi
      Platforma. Od początku lat dziewięćdziesiątych śledzimy destrukcyjne i obsesyjne
      poczynania panów Kaczyńskich i nic nas do nich nie przekona.
      Prędzej zagłosujemy na LPR, LiD , niż na jakąś partię z nimi związaną.
      • Gość: ewa Re: PiS rusza na Platformę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 14:29
        b.słusznie-ja też
    • Gość: adc Re: PiS rusza na Platformę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.08, 14:31
      no ale ja wolę, żeby Tusk spełnił po prostu swoje obietnice cudu
      gospodarczego, a muzeum ziem zachodnich to ja mam głęboko gdzieś.
      będzie cud, będzie za co chodzic do muzeum.
    • Gość: Demostenes PiS rusza na Platformę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 22:16
      Szkoda, że dyskusja na tym forum to wyłącznie wyzwiska, a nie
      wymiana argumentów. A tymczasem jest prawdą, że pozycja Dolnego
      Śląska w Warszawie za rządów PiS-u była niepomiernie wyższa, niż
      teraz, za rządów PO. Wystarczy spojrzeć na budżet państwa na 2006-07
      rok i ilość środków przeznaczonych w nim na Dolny Śląsk, czy np. na
      listy indykatywne inwestycji w Programach Operacyjnych Innowacyjna
      Gospodarka i Infrastruktura i Środowisko (te listy, które z takim
      hałasem i tak nieudolnie weryfikował ostatnio rząd PO). Niestety,
      czołowi dolnośląscy politycy PO - Chlebowski, Zdrojewski, Schetyna -
      dbają wyłącznie o własną pozycję poltyczną w Warszawie, nie o nasz
      region.
    • else PiS rusza na Platformę 13.02.08, 23:27
      mili moi, dlaczego nikt, ale to nikt, nie wyszedł ponad myslenie 'plemienne'? Aż
      żal to czytać
    • makabi PiS rusza na Platformę 14.02.08, 14:33
      A co PiS zrobił dla Dolnego Śląska? Jak dwa lata temu powóź zalewałą Jelenią
      Górę i kotlinę kłódzką to nawet towarzysz Kaczyński się nie pofatygowa żeby
      przyjechać i zobaczyć co to znaczy m ieszkać na ternach wyzyskanych! A po co PiS
      miałby coś robić dla Dolnego Sląska skoro jeszce 65lat temu to były tereny
      niemieckie, aprzecież jak wiadomo choicazby z ostatnich wystąpień
      radiowo-telewizyjnych towarzysz Kaczyński niemiec i niemców w Polsce nie lubi.

      A te ulotki to bęą rodawać jak te o promocyjnych pozyczkach gotówkowych czy
      wkłądać za wycieraczki samochodó jak informacje o agencjach towarzyskich. moze
      jakimś Zeppelinem rozrzucą je jak czekiści z kukuruźniaka nad terenami DOlnego
      Śląska?
    • Gość: Gryf PiS rusza na Platformę IP: *.swidnica.mm.pl 14.02.08, 18:23
      U PIS-u wszystko się kończyło na obietnicach, bo co faktycznie
      zrobili dla regionu? Rząd Tuska stawia sprawy jasno i nie obiecuje
      gruszek na wierzbie. A poza tym - czy nie mamy ważniejszych potrzeb
      niż np. muzea (specjalność PIS). Nie lepiej dać te pieniądze np. na
      obwodnicę, stadion czy lecznictwo?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka