Gość: P I L A R IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.08.03, 16:57 czy ktoś może udzielić mi informacji,gdzie we Wrocławiu w czasie roku akademickiego można swobodnie pograć sobie w siatkówkę...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maja Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.ipt.aol.com 28.08.03, 23:57 to jest dramat z ta siatkowka jak bylam we Wroclawiu tez probowalam zebrac druzyne ale poza gadaniem i checiami konczylo sie na niczym no moze picie piwa zawsze szlo dobrze... sprobuj na uczelniach popytac, sama bylam w takiej uczelnianej druzynie i w miare regularnie rozgrywalismy mecze sparingowe miedzy uczelniami po studiach zaczyna sie pustka w sporcie! (zwlaszcza w siatkowce) pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: 195.205.44.* 29.08.03, 10:19 ja już nie studentka, ale gram w siatkę w soboty albo w niedziele na terenie Straży Pożarnej na ul. Grabiszyńskiej, w ten weekend nawala nam jedna zawodniczka, więc poszukujemy kogoś (nie koniecznie dziewczyny i nie koniecznie orła-same takimi nie jesteśmy) oczywiście sprawa jest otwarta i liczba zawodników na boisku nie jest zamknięta więc liczy się przede wszystkim chęć do grania. Czasami "wcinają" się strażacy, jest sympatycznie. Odezwij się proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.ipt.aol.com 29.08.03, 11:49 Gość portalu: repo napisał(a): > ja już nie studentka, ale gram w siatkę w soboty albo w niedziele na terenie > Straży Pożarnej na ul. Grabiszyńskiej, w ten weekend nawala nam jedna > zawodniczka, więc poszukujemy kogoś (nie koniecznie dziewczyny i nie koniecznie > > orła-same takimi nie jesteśmy) oczywiście sprawa jest otwarta i liczba > zawodników na boisku nie jest zamknięta więc liczy się przede wszystkim chęć do > > grania. Czasami "wcinają" się strażacy, jest sympatycznie. Odezwij się proszę. ja bym sie z checia odezwala, ale wlasnie teraz probuje zebrac jakas druzyne tu gdzie jestem czyli w Londynie, mam nawet sale, czas, ale zawodnikow jak na lekarstwo, moze za malo sie staram, zostaly mi sporty indywidualne (baseni, rower itp) serdecznie zazdroszcze i rownie serdecznie pozdrawiam m. Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 29.08.03, 12:02 no to wielka szkoda, że jesteś tak daleko i nie zagramy w ten weekend. Apel ponawiam do kogoś na miejscu:-) Pozdrowionka dla Ciebie Maja, jeśli masz ochotę odezwij się czasem :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga!!! Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.03, 15:27 niestety zyjemy w rzeczywistosci gdzie nawet gra w siatke jest kłopotem... szkoda tez bym pograła ;[ Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 29.08.03, 15:37 jak masz ochotę to przyjedź niedziela godz 14.00 Straż Pożarna ul. Grabiszyńska. Na chwile obecną jest nas nieparzyście (byłoby z Tobą: 5 dziewczyn wiek 24-35 lat), ale to nawet dobrze, zasilisz moją drużynę i może w końcu wygramy. Pozdr, Kinga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.08.03, 19:28 hej..to może i dla mnie znajdzie się miejsce...? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.ipt.aol.com 29.08.03, 22:01 Gość portalu: P I L A R napisał(a): > hej..to może i dla mnie znajdzie się miejsce...? :) ja sie pisze na okolice swiat, chociaz na jeden raz, tak na popykanie...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.08.03, 22:54 hej repo...czy moge was też nawiedzi w tej straży...? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.08.03, 11:59 hej..a gdzie dokładnie na Grabiszyńskiej znajduje sie ta straż...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.03, 15:47 hej Kinga...miałam dzis was nawiedzić w straży,ale niestety nie jestem w formie...mam pytanko,czy za tydzień znalazłoby sie miejsce dla mnie? Pozdrawiaski :) Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 01.09.03, 10:19 Cześć Pilar, nie odzywałam się, bo z roboty wychodzę o 17.30 a w domku nie ma na nic czasu. Mecz się odbył, jak zwykle. Niestety wynikiem jak zwykle..(3:1, 3:0). Trochę marwiłyśmy się pogoda, bo o 14.00 zaczęło kropić a boisko jest w plenerze, ale zaraz przestało padać a nawet wyszło słonko. Jak chcesz to jasne, że możesz dołączyć, jeszcze nie wiem czy w następny weekend to sobotę będziemy grać czy w niedzielę, to zawsze ustalamy w czw-pt. Dam znać, ok? Jak będzie zimno to obok jest sala, chyba uda się załatwić. Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga!!! Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.03, 12:39 kurde, nie widziałam zaproszenia... :[ postaram sie nadrobic jak wroce, czyli w październiku poniewaz teraz jade pomaszerowac po górach ... pzdr i przepraszam ze mnie nie było! Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 01.09.03, 13:24 to zdobycia wszystkich zaplanowanych szczytów i w ogóle przyjemnego łażenia po górkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.09.03, 14:52 to świetnie...byłabym wdzięczna :) Napaliłam się na tą niedzielę,ale niestety... no cóż nadrobię to... :) A następny mecz masz wygrany jak w banku ;) ;) ;) Pozdrowienia i miłego dnia :) Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 01.09.03, 16:33 Pilar trzymam Cię za słowo :-)pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 04.09.03, 10:57 Pilar, gramy w sobotę o godzinie 14.00 na boisku na terenie Straży Pożarnej. Spotkanie pod remizą, przy bramie wjazdowej(my jesteśmy na rowerach). Możesz być o tej godzinie?(możliwość przesunięcia tylko do 15.00). Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.09.03, 13:55 jasne,że mogę!!! :))) i będę na pewno..do zobaczenia w sobotę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.09.03, 20:13 mam jeszcze pytanie natury technicznej...;) czy tam można się gdzieś przebrać...czy od razu należy przyjechać w stroju "roboczym" ;) ? Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 05.09.03, 10:09 przyjeżdżamy już przebrane, ale jest też gdzie się przebrać. Pozdr :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.09.03, 20:36 Hej...żadnego wpisu o wygranej??????? Co się stało????? ;) Ja ledwo chodzę....a rączki to najlepiej w gipsik....Pozdrawiaski :) Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 10.09.03, 13:05 sorry..., dzisiaj środa i udało mi się trochę przerobić i wyrobić od poniedziałku. Wiesz Pilar, że super, że byłyście. Oczywiście cieszę się też z wygranej :-) oby tak dalej. Szkoda, że nie będzie Was w najbliższy weekend:-( Zapraszamy innych do gry w siatkę, nie koniecznie orły.Pozdrowienia nie tylko ode mnie:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 10.09.03, 13:08 pogoda nie za zbyt, oby się wypogodziło do soboty (ale jeszcze nie wiem czy w sobotę czy w niedzielę gramy) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.03, 13:58 a kto powiedział,że nas nie będzie...??!!! ;) Ja będę na pewno! :) Nie wiem jak Anka...pozdrawiaski...:) Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 10.09.03, 15:58 To mi się podoba :-) do zobaczenia więc. Odezwę się przed weekendem. Jak rączki, już lepiej...? Moje ok, nie dlatego, że się obijałam bardziej od Ciebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.03, 16:46 dziękuję,rączki już lepiej... :) Dawno nie grałam i rączki są nieprzystosowane,ale dają radę :) Ja się obijałam???? ;) Pozdrawiaski... Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 11.09.03, 16:49 Cześć, nikt się nie obijał, a już na pewno nie Ty albo ja, rzecz jasna.Gramy w sobotę o 14.00. Ciekawe jak aura, czy już czas na salę...zobaczymy. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.09.03, 16:58 Hej :) Będę na pewno....nie wiem jak Ania...może uda mi się zaciągnąć kogoś jeszcze...najważniejsze,żeby nie padało....Wiem,że nikt się nie obijał...:) :) :) i dlatego tak fajowo się grało...:) :) :)pozdrawiaski i do zobaczenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.09.03, 09:01 Hej..a ile nas będzie....??? Bo tak się zastanawiam,czy mogę przyprowadzić jeszcze kogoś....? Pozdrawiaski..i miłego dnia :) Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 12.09.03, 09:35 Witaj, cztery osoby na sto procent(z Tobą i ze mną). Jedna osoba (chyba) i przyprowadzi kogoś. Jak widzisz kto się stawi faktycznie, okaże się w sobotę.Spokojnie możesz zabrać ze sobą nawet dwie zawodniczki. Pozdr dla Ciebie i Ani. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sebastian Świdersk Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.09.03, 09:44 Czy mogę też przyjść? Odpowiedz Link Zgłoś
repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 12.09.03, 09:52 Sebastian, jasne, bedziesz światłowodem, wodolotem,na spadochronie...?? sędzia się przyda...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.09.03, 13:44 Hej :) Przepraszam,że nie kontaktowałam się w sprawie gry...ale postaram się to nadrobić...To kiedy gramy????? :) Grałyście ostatnio??? Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś