Dodaj do ulubionych

SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.08.03, 16:57
czy ktoś może udzielić mi informacji,gdzie we Wrocławiu w czasie roku
akademickiego można swobodnie pograć sobie w siatkówkę...?
Obserwuj wątek
    • Gość: maja Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.ipt.aol.com 28.08.03, 23:57
      to jest dramat z ta siatkowka
      jak bylam we Wroclawiu tez probowalam zebrac druzyne
      ale poza gadaniem i checiami konczylo sie na niczym
      no moze picie piwa zawsze szlo dobrze...
      sprobuj na uczelniach popytac, sama bylam w takiej uczelnianej druzynie
      i w miare regularnie rozgrywalismy mecze sparingowe miedzy uczelniami
      po studiach zaczyna sie pustka w sporcie! (zwlaszcza w siatkowce)
      pozdr.
      • Gość: repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: 195.205.44.* 29.08.03, 10:19
        ja już nie studentka, ale gram w siatkę w soboty albo w niedziele na terenie
        Straży Pożarnej na ul. Grabiszyńskiej, w ten weekend nawala nam jedna
        zawodniczka, więc poszukujemy kogoś (nie koniecznie dziewczyny i nie koniecznie
        orła-same takimi nie jesteśmy) oczywiście sprawa jest otwarta i liczba
        zawodników na boisku nie jest zamknięta więc liczy się przede wszystkim chęć do
        grania. Czasami "wcinają" się strażacy, jest sympatycznie. Odezwij się proszę.
        • Gość: maja Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.ipt.aol.com 29.08.03, 11:49
          Gość portalu: repo napisał(a):

          > ja już nie studentka, ale gram w siatkę w soboty albo w niedziele na terenie
          > Straży Pożarnej na ul. Grabiszyńskiej, w ten weekend nawala nam jedna
          > zawodniczka, więc poszukujemy kogoś (nie koniecznie dziewczyny i nie
          koniecznie
          >
          > orła-same takimi nie jesteśmy) oczywiście sprawa jest otwarta i liczba
          > zawodników na boisku nie jest zamknięta więc liczy się przede wszystkim chęć
          do
          >
          > grania. Czasami "wcinają" się strażacy, jest sympatycznie. Odezwij się proszę.

          ja bym sie z checia odezwala, ale wlasnie teraz probuje zebrac jakas druzyne tu
          gdzie jestem czyli w Londynie, mam nawet sale, czas, ale zawodnikow jak na
          lekarstwo,
          moze za malo sie staram, zostaly mi sporty indywidualne (baseni, rower itp)
          serdecznie zazdroszcze i rownie serdecznie pozdrawiam
          m.
          • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 29.08.03, 12:02
            no to wielka szkoda, że jesteś tak daleko i nie zagramy w ten weekend. Apel
            ponawiam do kogoś na miejscu:-) Pozdrowionka dla Ciebie Maja, jeśli masz ochotę
            odezwij się czasem :-)))
            • Gość: kinga!!! Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.03, 15:27
              niestety zyjemy w rzeczywistosci gdzie nawet gra w siatke jest kłopotem...
              szkoda tez bym pograła ;[
              • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 29.08.03, 15:37
                jak masz ochotę to przyjedź niedziela godz 14.00 Straż Pożarna ul.
                Grabiszyńska. Na chwile obecną jest nas nieparzyście (byłoby z Tobą: 5
                dziewczyn wiek 24-35 lat), ale to nawet dobrze, zasilisz moją drużynę i może w
                końcu wygramy. Pozdr, Kinga
                • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.08.03, 19:28
                  hej..to może i dla mnie znajdzie się miejsce...? :)
                  • Gość: maja Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.ipt.aol.com 29.08.03, 22:01
                    Gość portalu: P I L A R napisał(a):

                    > hej..to może i dla mnie znajdzie się miejsce...? :)


                    ja sie pisze na okolice swiat, chociaz na jeden raz,
                    tak na popykanie...:)))
                • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.08.03, 22:54
                  hej repo...czy moge was też nawiedzi w tej straży...? :)
                • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.08.03, 11:59
                  hej..a gdzie dokładnie na Grabiszyńskiej znajduje sie ta straż...?
    • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.03, 15:47
      hej Kinga...miałam dzis was nawiedzić w straży,ale niestety nie jestem w
      formie...mam pytanko,czy za tydzień znalazłoby sie miejsce dla mnie?
      Pozdrawiaski :)
      • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 01.09.03, 10:19
        Cześć Pilar, nie odzywałam się, bo z roboty wychodzę o 17.30 a w domku nie ma
        na nic czasu. Mecz się odbył, jak zwykle. Niestety wynikiem jak zwykle..(3:1,
        3:0). Trochę marwiłyśmy się pogoda, bo o 14.00 zaczęło kropić a boisko jest w
        plenerze, ale zaraz przestało padać a nawet wyszło słonko. Jak chcesz to jasne,
        że możesz dołączyć, jeszcze nie wiem czy w następny weekend to sobotę będziemy
        grać czy w niedzielę, to zawsze ustalamy w czw-pt. Dam znać, ok? Jak będzie
        zimno to obok jest sala, chyba uda się załatwić. Pozdrowienia.
        • Gość: kinga!!! Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.03, 12:39
          kurde, nie widziałam zaproszenia... :[
          postaram sie nadrobic jak wroce, czyli w październiku poniewaz teraz jade
          pomaszerowac po górach ... pzdr i przepraszam ze mnie nie było!
          • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 01.09.03, 13:24
            to zdobycia wszystkich zaplanowanych szczytów i w ogóle przyjemnego łażenia po
            górkach
        • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.09.03, 14:52
          to świetnie...byłabym wdzięczna :) Napaliłam się na tą niedzielę,ale
          niestety... no cóż nadrobię to... :) A następny mecz masz wygrany jak w
          banku ;) ;) ;) Pozdrowienia i miłego dnia :)
          • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 01.09.03, 16:33
            Pilar trzymam Cię za słowo :-)pozdr
    • Gość: ala Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: 130.94.107.* 01.09.03, 13:20
      • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 04.09.03, 10:57
        Pilar, gramy w sobotę o godzinie 14.00 na boisku na terenie Straży Pożarnej.
        Spotkanie pod remizą, przy bramie wjazdowej(my jesteśmy na rowerach). Możesz
        być o tej godzinie?(możliwość przesunięcia tylko do 15.00). Pozdr
        • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.09.03, 13:55
          jasne,że mogę!!! :))) i będę na pewno..do zobaczenia w sobotę :)
          • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 04.09.03, 14:45
            do zobaczenia :-)
            • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.09.03, 20:13
              mam jeszcze pytanie natury technicznej...;) czy tam można się gdzieś
              przebrać...czy od razu należy przyjechać w stroju "roboczym" ;) ?
              • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 05.09.03, 10:09
                przyjeżdżamy już przebrane, ale jest też gdzie się przebrać. Pozdr :-)
    • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.09.03, 20:36
      Hej...żadnego wpisu o wygranej??????? Co się stało????? ;) Ja ledwo
      chodzę....a rączki to najlepiej w gipsik....Pozdrawiaski :)
      • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 10.09.03, 13:05
        sorry..., dzisiaj środa i udało mi się trochę przerobić i wyrobić od
        poniedziałku. Wiesz Pilar, że super, że byłyście. Oczywiście cieszę się też z
        wygranej :-) oby tak dalej. Szkoda, że nie będzie Was w najbliższy weekend:-(
        Zapraszamy innych do gry w siatkę, nie koniecznie orły.Pozdrowienia nie tylko
        ode mnie:-))
      • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 10.09.03, 13:08
        pogoda nie za zbyt, oby się wypogodziło do soboty (ale jeszcze nie wiem czy w
        sobotę czy w niedzielę gramy)
        • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.03, 13:58
          a kto powiedział,że nas nie będzie...??!!! ;) Ja będę na pewno! :) Nie wiem jak
          Anka...pozdrawiaski...:)
          • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 10.09.03, 15:58
            To mi się podoba :-) do zobaczenia więc. Odezwę się przed weekendem. Jak
            rączki, już lepiej...? Moje ok, nie dlatego, że się obijałam bardziej od
            Ciebie...
            • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.03, 16:46
              dziękuję,rączki już lepiej... :) Dawno nie grałam i rączki są
              nieprzystosowane,ale dają radę :) Ja się obijałam???? ;) Pozdrawiaski...
              • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 11.09.03, 16:49
                Cześć, nikt się nie obijał, a już na pewno nie Ty albo ja, rzecz jasna.Gramy w
                sobotę o 14.00. Ciekawe jak aura, czy już czas na salę...zobaczymy. Pozdr
                • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.09.03, 16:58
                  Hej :) Będę na pewno....nie wiem jak Ania...może uda mi się zaciągnąć kogoś
                  jeszcze...najważniejsze,żeby nie padało....Wiem,że nikt się nie
                  obijał...:) :) :) i dlatego tak fajowo się grało...:) :) :)pozdrawiaski i do
                  zobaczenia
                  • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.09.03, 09:01
                    Hej..a ile nas będzie....??? Bo tak się zastanawiam,czy mogę przyprowadzić
                    jeszcze kogoś....? Pozdrawiaski..i miłego dnia :)
                    • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 12.09.03, 09:35
                      Witaj, cztery osoby na sto procent(z Tobą i ze mną). Jedna osoba (chyba) i
                      przyprowadzi kogoś. Jak widzisz kto się stawi faktycznie, okaże się w
                      sobotę.Spokojnie możesz zabrać ze sobą nawet dwie zawodniczki. Pozdr dla Ciebie
                      i Ani.
                      • Gość: Sebastian Świdersk Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.09.03, 09:44
                        Czy mogę też przyjść?
                        • repo Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW 12.09.03, 09:52
                          Sebastian, jasne, bedziesz światłowodem, wodolotem,na spadochronie...?? sędzia
                          się przyda...:-)
    • Gość: P I L A R Re: SIATKÓWKA DLA STUDENTÓW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.09.03, 13:44
      Hej :) Przepraszam,że nie kontaktowałam się w sprawie gry...ale postaram się to
      nadrobić...To kiedy gramy????? :) Grałyście ostatnio??? Pozdrawiam :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka