05.06.08, 15:21
uwaga
pilnie poszukuję psa AMerican staffordshire terrier jako reproduktora dla
mojej suczki, nie chcę jej sterylizować a ma akurat chętkę :)

pilne
Obserwuj wątek
    • Gość: dgn Re: PIES IP: *.chello.pl 05.06.08, 15:36
      Co to za rasa?!
      • batmanka86 Re: PIES 05.06.08, 16:31
        AMSTAFF
        wyraźnie napisałam
        American staffordshire terrier albo retriver jak kto woli :)
        • Gość: dgn Re: PIES IP: *.chello.pl 05.06.08, 16:33
          Nie jestem znawcą psów.Mimo wszystko pieski będą miały miło.
          • batmanka86 Re: PIES 05.06.08, 16:34
            hehe jak znajdę partnera dla niej to tak :)
            • Gość: dgn Re: PIES IP: *.chello.pl 05.06.08, 16:39
              ...szukajcie,a znajdziecie....hihi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka