rk1212
05.09.08, 09:03
Pan Prezes przegrał wybory do Parlamentu z list PSL i już ta partia
jest be,taki wniosek mi się nasuwa po przeczytaniu artykułu
zamieszczonego w Poradniku Rolniczym z dnia 24.08.br.W totalnym
ataku na Ministra Rolnictwa,Pan Prezes zapomina,że to dzięki
wprowadzeniu produkcji biopaliw dochody rolnicze zasadniczo wzrosły-
czego M.Sawicki zwolennikiem był od zawsze.Natomiast wraz z
wstąpieniem do Wspólnej Europy ponosimy konsekwencje działania
mechanizmów wspólnego rynku.Raz na tym zyskujemy,raz tracimy.Jak się
Panu nie podoba cena pszenicy w kraju to niech Pan sprzeda ją sobie
np.we Francji-o tym nie decyduje Minister Rolnictwa lecz polityka
rynku i UE i bardzo dobrze!Dzień naszego wstąpienia do UE był
ostatnim dniem uprawiania polityki wiecowej w obszarze naszego
rolnictwa z czym niektórzy niby politycy pogodzić się nie mogą.