09.10.08, 13:23
szukam knajpek gdzie organizują Karaoke.Od niedawna mieszkam we wr
więc byłabym wdzięczna za pomoc.
Obserwuj wątek
    • kklement Re: Karaoke 09.10.08, 14:13
      Zawsze się zastanawiałem, dla kogo jest ta "rozrywka". Teraz już
      wiem. "Od niedawna mieszkam we wr". Well, to wiele tłumaczy ...
      • Gość: khreecik Re: Karaoke IP: *.chello.pl 09.10.08, 19:36
        To nic nie tłumaczy.
        • Gość: chłopczyk Re: Karaoke IP: *.media4.pl 09.10.08, 21:21
          W piątki w "13"
          Pasażu Niepolda - ul. Ruska

          Fajny klimat, czesto tam bywam, ale lepiej byc wczesniej, okolo 21 zeby miejsce
          znalesc :P
          Wstep 10 zł ale do odebrania w barze 2 piwa , soki itp :D
      • Gość: ciekawa Panie kklement, a pan gdzie się nnajchętniej bawi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.08, 22:58
        Panie kklement, a pan gdzie się nnajchętniej bawi?
    • Gość: Wiewiórka Re: Karaoke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 09:57
      Klub PRL (Rynek) na pewno we wtorki. Sprawdź jednak dokładnie na ich stronie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka