khreecik 09.10.08, 13:23 szukam knajpek gdzie organizują Karaoke.Od niedawna mieszkam we wr więc byłabym wdzięczna za pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kklement Re: Karaoke 09.10.08, 14:13 Zawsze się zastanawiałem, dla kogo jest ta "rozrywka". Teraz już wiem. "Od niedawna mieszkam we wr". Well, to wiele tłumaczy ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chłopczyk Re: Karaoke IP: *.media4.pl 09.10.08, 21:21 W piątki w "13" Pasażu Niepolda - ul. Ruska Fajny klimat, czesto tam bywam, ale lepiej byc wczesniej, okolo 21 zeby miejsce znalesc :P Wstep 10 zł ale do odebrania w barze 2 piwa , soki itp :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawa Panie kklement, a pan gdzie się nnajchętniej bawi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.08, 22:58 Panie kklement, a pan gdzie się nnajchętniej bawi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiewiórka Re: Karaoke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 09:57 Klub PRL (Rynek) na pewno we wtorki. Sprawdź jednak dokładnie na ich stronie. Odpowiedz Link Zgłoś