Dodaj do ulubionych

Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystów

18.10.08, 16:20
Wielki + za pozytywną zajawkę, adrenalina, nietypowe hobby. Super.
Obserwuj wątek
    • Gość: wist94 Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystów IP: *.swidnica.mm.pl 18.10.08, 17:37
      Taaaa, nazywam się Major Dziewulski i mam stopień majora :) na
      wszystkim znam się najlepiej i niedługo zacznę prowadzić "Na każdy
      temat".
    • greges58 Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystów 19.10.08, 10:48
      Panie Komendancie Wojewódzki.... Co robią podległe Panu służby ? Dlaczego tolerujecie te "zabawy" ? Na co Pan czeka , aż przeczytamy o napadzie na ciężarówkę przewożącą Mercedesy ? Zatrzymywaniu nocą samochodów dla okupu i łapówek ? To tylko ośmiesza i kompromituje Pana Komendanta, pokiazując Waszą nieudolność. Jak elementy policyjnego wyposażenia mogą "wyciec" na cywilny rynek? Zaproponować najlepszym pracę w Policji, skonfiskować wszystko, co kojarzy się z autentycznym mundurem i wyposażeniem. Bawcie się prywatnie, bez świadków i publiczności, w gliniankach... Grzegorz.
      • kklement Chyba ci się epoki pomyliły. To nie stalinizm 19.10.08, 11:15
        Co nie jest zabronione, to jest dozwolone !
      • Gość: ja Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.acn.waw.pl 19.10.08, 11:17
        Ciszej stary pryku, jak nie wiesz o co chodzi to się nie odzywaj! Chłopakom
        gratuluję ciekawego hobby, a głupia wyborcza ma ode mnie kopa w dupę za szukanie
        taniej sensacji.
      • kklement Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó 19.10.08, 11:22
        A rozwijając powyższą myśl ( przypadkowo wysłało mi się po pierwszym
        zdabiu ):

        1. Dlaczego z góry zakładasz, że ci ludzie będą chcieli rabować ?
        Może powinno się ciebie wykastrować, bo w sumie to nigdy nie
        wiadomo, czy kiedyś kogoś nie zgwałcisz ?

        2. Na jakiej podstawie prawnej domagasz się konfiskaty prywatnych
        przedmiotów należących do tych ludzi ? W Polsce jest mnóstwo sklepów
        z militariami, są także firmy produkujące repliki mundurów i
        wyposażenia.

        3. Wolny kraj wolnych ludzi, nawet jak się to takim ormowcom jak ty
        nie podoba.
        • greges58 [...] 19.10.08, 13:10
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • kklement Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó 19.10.08, 13:25
            Otrzyj pianę z pyska, ormowcu. To nie jest klub dla byłych
            podwładnych towarzysza Kiszczaka, ale forum dla cywilizowanych
            ludzi, tu obowiązują nieco inne formy wypowiedzi, więc się postaraj
            dopasować.
            • greges58 Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó 19.10.08, 13:47
              kklement napisał:

              > ale forum dla cywilizowanych
              > .....?????????????? To co tu jeszcze robisz, śmieciu ? G.

              >
            • ja-kub Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó 06.11.08, 13:49
              kklement napisał:

              > Otrzyj pianę z pyska, ormowcu. To nie jest klub dla byłych
              > podwładnych towarzysza Kiszczaka,

              Popieram. Wytresowali go jak psa za komuny, i teraz nie potrafi żyć bez smyczy
              na szyi i pejcza na plecach.
      • Gość: AT Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.as.kn.pl 19.10.08, 22:05
        Mało Pan wie o szkoleniach tej Grupy Rekonstrukcyjnej. Chłopaki trenują z daleka
        od "siedzib ludzkich", a jeśli organizują pokaz, to informują o tym stosowne
        służby. Tak naprawdę od ich zgody zależy, czy pokaz odbędzie się czy nie. Tak
        było właśnie na ostatnim WOŚP. Gdyby zdarzyła się sytuacja, którą Pan tworzy -
        "Zatrzymywanie aut dla okupu" (gratuluję fantazji) - to GR SPAT byłaby pierwszą
        do sprawdzenia. Wielu rzeczy w tym artykule nie ma, ale postaram się Pana
        uspokoić jak tlyko najlepiej potrafię, że może Pan spać spokojnie. Żadna z tych
        osób, które poważnie myślą o przejściu z rekonstrukcji na zawodowstwo nie
        afiszuje się swoim hobby na portalach typu n-k lub podobnych. Co więcej,
        powinien Pan popierać inicjatywy tych, którzy własny czas i pieniądze, wcale
        niemałe, poświęcają na rozwijaniu pasji polegającej na ochronie obywateli przed
        przestępczością zorganizowaną i terroryzmem. To może dla Pana brzmieć sztucznie,
        zatem jedynym sposobem przekonania się do tych ludzi będzie wizyta na jednym z
        pokazów przez nich zorganizowanych. Zresztą Grupa jest pod stałym monitoringiem
        Policji, o czym być może oni sami nawet nie wiedzą. Pozdrawiam i życzę więcej
        optymizmu!
        • greges58 Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó 20.10.08, 13:10
          Dziękuję, spodziewałem się jednak reakcji od zainteresowanych... Jeżeli jesteś taki mądry, to zapraszamy na trening ! Wymiana kontaktów, informacja na prywatny użytek, bez gawiedzi. W końcu, profesjonaliści. Piszesz, nie wiedzą... . To jest gra , służby myślą, że tamci myślą. Gratulujesz mi fantazji, dziękuję, powiedzmy - myślę, bo muszę. Ja nie jestem taki " zielony" . Tutaj dalej chodzi mi o powagę Firmy. Wyobraź sobie, zabierasz dzieci na festyn, będzą antyterroryści. A tu co ? Kicha, przebierańcy przyjechali ! To Ty wyobraź sobie te śmiechy i bluzgi. Jedni drugich śledzą, oni też to czytają, Kolego( powiedzmy... ) Pozdrawiam. ! Grzesiek.
          • Gość: AT Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.as.kn.pl 21.10.08, 09:05
            Nie ma tu żadnej gry, bo nie ma przeciwnych stron. I GR SPAT, i SPAP są po tej
            samej stronie, a GR SPAT nigdy nie wejdzie w kompetencje SPAP. Środowiska
            airsoftowców, LARP'owców i grup rekonstrukcyjnych zawsze były "na podglądzie".
            Żadna nowość, bardziej tajemnica Poliszynela.

            Zainteresowani, dla dobra własnego i nie wszczynania niepotrzebnych dyskusji,
            raczej się w tym wątku nie wypowiedzą.
          • Gość: YaCa Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.bredband.comhem.se 03.11.08, 17:13
            czyli jak zabierasz dzieci na festyn a tam zaamiast np czolgu jest mala makieta
            to wszyscy sie smieja??

            a Ty jakie drogi kolego masz hobby? powiedz, tez sie posmiac chce, nie rozumiem
            Twojego podejscia, na sile starasz sie uswiadomic jakie to srodowisko jest
            niebezpieczne.

            czekam na info o pana hobby, zaraz znajdziemy najczarniejsza strone tego zajecia.

            reakcja od zainteresowanego
            • greges58 Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó 05.11.08, 18:50
              Gość portalu: YaCa napisał(a):

              > czyli jak zabierasz dzieci na festyn a tam zaamiast np czolgu jest
              mala makieta
              > to wszyscy sie smieja??
              >
              *** Tak, wszyscy się śmieją !!! To nie jest teatr, udawanie - aktor
              z doczepioną kitą to nie jest Wilk, ale wszyscy się na taką konwencję
              godzimy. Są granice umowności . Antyterroryści na festynie mają być
              autentyczni, nie zgrywusy. To jest chyba dobre słowo, cała akcja
              przypomina mi studencki kabaret, wszystko wyśmiać , sparodiować. Ja
              nie oczekuję dosłowności, widziałem niejedną rekonstrukcję bitwy.
              Velichovky, Plzen,mobilizacja w Dobroszovie, w Polsce - oblężenie
              twierdzy Kłodzko. Wiadomo, są jednak jaja i zabawa, w wypadku SPAT
              jest to trochę zbyt nadęte i chce być poważne, chociaż śmierdzi
              harcerstwem i gó...arzerią. Jednym słowem - Kicha.. . O moje hobby
              proszę się nie martwić, jest jak najbardziej realne , z krwi i kości.
              Nie wszyscy naśladują innych,fascynując sie dorosłymi policjantami,
              jak ( podejrzewam )w Pana przypadku. Grześ z Planety ???
              • greges58 Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó 05.11.08, 18:52
                *** Jak napisałem g ó w n i a r z e r i ą , to będzie ! Wstydź się Gazeto !!! Grześ z Planety ???
              • Gość: Hem Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 13:20
                > Antyterroryści na festynie mają być
                > autentyczni, nie zgrywusy.

                Ja bym wolal, aby prawdziwi AT w czasie wolnym od zadan cwiczyli, a nie urzadzali pokazy na festynach. Od pokazow na festyna sa przebieracy.
          • Gość: pość gortalu greges58 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.08, 14:10
            > . A tu co ? Kicha, przebierańcy przyjechali ! To Ty wyobraź sobie te śmiechy i
            > bluzgi. Jedni drugich śledzą, oni też to czytają, Kolego( powiedzmy... ) Pozdr
            > awiam. ! Grzesiek.

            widzę iż zwykłeś oceniać innych po sobie. nieładnie
      • Gość: czechofil Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.08, 22:22
        Lepiej się idioto zajmij tym dlaczego Ci nieudacznicy w prawdziwych
        mundurach z prawdziwych komisariatów udają policjantów.
        • greges58 Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó 21.10.08, 12:22
          Gość portalu: czechofil napisał(a):

          > idioto
          > udają
          Mógłbyś sobie darować to słowo... . Sam chciałeś, to posłuchaj. Ty jesteś przebieraniec i posraniec. Przypadkiem się znamy, fałszywy czechofilu ! Prawdziwy,ten tłustym drukiem to - mimo wszystko - gość z klasą, chociaż się nieraz ostro kłócimy zasługuje na szacunek. Ty jesteś zwykły szczur, nawet nie masz swojego nicka, tylko kradniesz cudzy. I kto ty śmie pisać o przebierańcach ,idioto !
      • Gość: YaCa Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.bredband.comhem.se 03.11.08, 17:04
        aahahaha ale ja Cie bardzo lubie Grzesiu, tylko z jakiej Ty sie planety zerwales??
      • Gość: Hej Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 13:14
        Koledze sie chyba epoki pomylily. Moze od razu zabronmy uzywania nozy cywilom, bo moga przy ich pomocy dokonac napadu.
      • Gość: Andrzej Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.tomaszow.mm.pl 16.06.10, 14:58
        Drogi Grzegorzu, aresztować wszystkich co mają pasję, bo tak ci się podoba. Nic złego w tym nie jest a nawet są zalety w jakimś stopniu propomują policję, mimo, że nie należą do policji struktur.
      • Gość: gzgz_spat Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.net.pbthawe.eu 28.01.11, 20:03
        weź ogarnij ryj gościu.
    • ooku Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystów 19.10.08, 14:10
      Dawid, tłukiem jesteś i pewnie pozostaniesz. Poszedł raport na posta, bo jest w nim link do filmu pornograficznego.

      Sama zabawa faktycznie fajna, ale mundury powinny, dla bezpieczeństwa wszystkich i aby uniknąć nieporozumień wyraźny napis, że to nie prawdziwa policja. Nie wiem na ile widoczny jest ten, który tam jest, ufam, że chłopaki pomyśleli.

      A co do wyzywających ludzi od śmieci to lepiej nie komentować. Z niektórymi anomaliami zwyczajnie nie warto rozmawiać na żadnym poziomie.
      • greges58 Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó 19.10.08, 15:00
        ooku napisał:

        > Poszedł raport na posta,
        >
        >

        >
        > A co do wyzywających ludzi od śmieci
        Ty chyba jesteś tym wymienionym przez śmiecia, donosicielu ? Raporty,ciekawe skojarzenie. Koleś chciał ich ośmieszyć i dał ironiczny link. A ty zaraz po prostu, jak Ormowiec. Posłuchaj,troglodyto - dla mojego pokolenia, nazwanie kogoś Ormowcem jest największą obelgą, jaką można usłyszeć. Nie wiem, czy piszesz z Wrocławia,co pamiętasz i gdzie byłeś w latach 80. Ten typ pisząc w taki sposób, zwolnił mnie z obowiązku bycia uprzejmym. wszystko jasne, prosty człowieku ? Gzresiek.
        • Gość: pość gortalu greges58 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.08, 14:12
          bycie uprzejmym to dla ciebie obowiązek? mimo wszystko współczuję
          • greges58 Re: greges58 06.11.08, 21:20
            Gość portalu: pość gortalu napisał(a):

            > bycie uprzejmym to dla ciebie obowiązek? mimo wszystko współczuję
            *** Nie przyjmuję wyrazów współczucia ani kondolencji. W TYM konkretnym wypadku, niestety,tak ! Nie znasz sprawy,od wydarzenia minęły 3 tygodnie. Treść skasowanego postu i jego kontekst, znają tylko zainteresowani. Głupawe uwagi zostaw sobie, Kolego, dla siebie. Grześ.
    • Gość: Tomek mam pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.08, 14:14
      czy z tego wynika, że np.mogę przebrać się za policjanta np. z oddziału
      prewencji i w kompletnym mundurze z napisem policja (i może małym druczkiem
      dodane "rekonstruktor" albo coś w tym stylu) paradować sobie po ulicach miasta?
      Widać nie jest to zabronione ...
      • Gość: AT Re: mam pytanie IP: *.as.kn.pl 19.10.08, 22:14
        Paradowanie po ulicach miasta z repliką broni na wierzchu nie jest zabronione...
        ale kto wie, że to replika? Dla własnego bezpieczeństwa i dla uniknięcia
        nieprzyjemności nikt takich rzeczy nie robi! Od kiedy śledzę środowisko ASG nie
        słyszałem o zgłoszeniu przypadku tak rażącego nadużycia zaufania społecznego.
        Nawet LARP'owcy (osoby realizujące scenariusze gier fabularnych w strukturze
        miast), którzy korzystają z replik, sceny z ich wykorzystaniem odgrywają poza
        terenami zamieszkałymi.

        I bardzo proszę, aby nie doszukiwać się w tym hobby, jakim jest rekonstrukcja
        oddziału antyterrorystycznego policji, związków z przypadkiem w Columbine w USA,
        czy ostatniego zdarzenia w Finlandii, gdzie szaleniec zanim dokonał masakry w
        szkole, umieścił swój film z bronią w Internecie. Tymi ludźmi kierują zupełnie
        inne ideały, a nomen omen, oni je po prostu mają.
      • ja-kub Re: mam pytanie 06.11.08, 13:54
        Możesz przebrać się w wyposażenie taktyczne.

        Nie możesz zakładać munduru policyjnego, ani mieć napisu POLICJA.

        Ludzie z tego artykułu go nie mają.

        Nie możesz też chodzić z repliką po mieście.
        Nie jest to zakazane, ale możesz mieć nieprzyjemności.
        Mniejsze od Policjantów, większe ze strony ludzi zajmujących się rekonstrukcją i
        ASG - oni potraktowali by cię bardzo ostro, ponieważ tego typu publiczne wybryki
        godzą w pozytywny wizerunek ASG, i szkodzą całemu środowisku. Które jest bardzo
        duże, wbrew pozorom.
    • debil13 to ci sami anty t. co napadli na restauracje Redut 27.10.08, 17:50

      • Gość: ... Re: to ci sami anty t. co napadli na restauracje IP: *.magma-net.pl 03.11.08, 15:25
        Twój nick i stojąca przy nim cyfra sugerująca wiek mówi wszystko. Odłączcie mu neo!
    • sturm_man Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystów 06.11.08, 12:09
      Ciekawy filmik- maly tipp dla prowadzacych z tarcza-skul nogi przy
      wejsciu i na pol sklonie, tak aby zaslonic nia cala powierzchnie
      ciala-inaczej dostaniesz bumka w piszczel i lezysz a reszta
      odslonieta. Milej zabawy.
    • ja-kub JEB#$% Dziewulskiego! 06.11.08, 13:47
      Dlaczego z uporem maniaka media wypromowały tego starego komucha, wroga wszelkich swobód i wolności obywatelskich, obwieszonego bronią ubeka który zrobi wszystko by zwykły obywatel nie mógł się bronić, na EKSPERTA!

      Pomijając wszystko inne, on gó... wie!
    • Gość: baggins Krótki Glock to nie 17 a 19, drogi autorze IP: *.stacje.agora.pl 06.11.08, 14:08
    • darkraj Przebierańcy powoduja podwazenie zaufania 06.11.08, 14:31
      ================================== do Policji.
      W swiadomosci obywatela pozostaje nieodparte podejrzenie, ze
      napotkana w sasiedztwie lub na drodze spec-grupa to wlasnie
      przebierancy.
      A skoro przebierancy, to napewno nie maja uczciwych zamiarow.

      W ostoi wolnosci i demokracji, czyli USA, paramilitarne grupy
      funkcjonuja WYLACZNIE na zamknietych terenach prywatnych.
      Nie ma ZADNEGO ustepstwa od tej zasady.
      Paradujacy ulicami miasta facet, ktory ma chociaz elementy
      wojskowego lub policyjnego wyposazenia jest z miejsca aresztowany i
      ryzykuje 2 lata wiezienia.

      Takimi elementami moga byc kamizelka kuloodporna, helm,
      umundurowanie, naszywki lub dystynkcje, kajdanki, pala sluzbowa
      kazdego rodzaju, metalowe odznaki (blachy) i pin's o przynaleznosci
      sluzbowej, a nie daj boziu repliki broni lub kominiarka na twarzy.
      Restrykcje raczej odpuszczane sa wojennym weteranom, ale w
      odniesieniu WYLACZNIE do mundurow polowych ich jednostek.

      Jezeli polskie prawo nie jest tak restrykcyjne, ci amatorzy powinni
      oznaczac swoje umundurowania i wyposazenie jaskrawymi napisani i
      oznaczeniami, ze to tylko zabawa.
      • kklement Re: Przebierańcy powoduja podwazenie zaufania 06.11.08, 20:43
        Wiesz, jakoś nie widziałem, żeby po mieście paradowali ludzie od
        ASG, obwieszeni sprzętem, z replikami w ręku. Zresztą czemu by to
        miało służyć ?

        Mi zdarza się czasem przed paintballowym spotkaniem zajechać do
        sklepu, będąc już w mundurze ( replika amerykańskiego SFU w camo
        woodland ). No i co z tego ? Klienci i personel nie padają z
        wrzaskiem na ziemię i nie uciekają w popłochu.
      • greges58 Re: Przebierańcy powoduja podwazenie zaufania 06.11.08, 21:23
        *** Jako autor zamieszania, Dziękuję !!! O.K. Grześ. ***
        • greges58 Re: Przebierańcy powoduja podwazenie zaufania 06.11.08, 21:26
          greges58 napisał:

          > *** Jako autor zamieszania, Dziękuję !!! O.K. Grześ. ***
          Oczywiście, podziękowania dla Darkraja !!! Tutaj znów pałęta się pewna wesz... Grześ.
    • Gość: Caprichoso Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.08, 15:12
      Najlepiej dla wszystkich bylo by gdyby wszyscy bez apelacyjnie satli pod brama
      bloku i chlali dynks albo napadali na torebki. Ale po co jak mozna przebrac sie
      za policjanta i obrabowac tira. Takie komentarze sa bezsensowne. Czy nie mozna
      by napisac w taki sposob ? mlodzi ludzie w dzisiejszych czasach potrafili
      znalesc sobie ciekawe zajecie dosc interesujace jak na nasze czasu nie stoja pod
      brama i nie pija alkocholu znalezli swoja pasje dzieki ktorej maja szanse
      ogolnego rozwoju ... ??? A co by sie stalo gdyby sytuacja z roku 1939 sie
      powtorzyla ? Przeciez nie mozna byc wiecznie harcerzem dobrze jest cos umiec
      wiecej ? Moze czasem dziennikarze powinni porozmawiac z ludzmi o ktorych pisza w
      szerszym gronie bo widac ze TV i prasa kłamie jak z nut
      • Gość: callidionis Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 16:17
        Prasa nie tyle kłamie co nie mówi całej prawdy a co może wywołać
        (wśród ludzi nie mających zielonego pojęcia o temacie) negatywne
        reakcje. Większość negatywnych opinii na temat środowiska ASG oparta
        jest na niewiedzy lub myśleniu stereotypami. Popieram inicjatywy
        środowiska ASG oraz to, że ludzie czynnie uprawiające to hobby sami
        potrafią "przytemperować" niesforny "margines" owego środowiska.
        Wybryki z użyciem replik są bardzo rzadkimi incydentami w porównaniu
        do ilości osób bawiących się w AS.
    • fingerboy Przebierańcy udają polskich antyterrorystów 23.05.09, 17:01
      Jako osoba ściśle związana ze środowiskiem ASG a także działająca w Jednostce
      Strzeleckiej, jestem jak najbardziej za grupami rekonstrukcyjnymi tego typu,
      przeciwstawiłbym się tworzeniu grup rekonstrukcyjnych wojsk trzeciej rzeszy,
      które rażą moje oczy. Ale przejdźmy do rzeczy, ludzie w dzisiejszych czasach
      chcą wolności, po ulicach chodzą 13 letnie dziewczynki w spódniczkach
      kończących się tam gdzie zaczyna się ich dekolt który kończy się w miejscu
      gdzie zaczyna się mini. Dzieci emo ubrane jak żule, geje trzymający się za
      rękę. Jakim prawem coś takiego jest w naszym państwie skoro społeczeństwo nie
      pozwala najnormalniejszym ludziom naśladować naszą POLSKĄ POLICJĘ, która
      istnieje po to by broniła prawa, by chroniła nas, zwykłych obywateli przed
      osobnikami niebezpiecznymi. To chyba dobrze że ktoś poświęca swój czas, swoje
      pieniądze i wszystko inne po to by ich naśladować. Ci ludzie uczą się jak
      zneutralizować niebezpieczeństwo, dalej im jest do tego by zrobić coś co
      wykracza poza jakiekolwiek granice normalności. Lepiej by siedzieli na ławce
      przed blokiem, pili wino i by sąsiedzi się ich bali ? Uwierz, Ci ludzie nie
      robią tego po to by tylko się pobawić, to jest także trening wytrzymałościowy,
      psychologiczny, pewna porcja adrenaliny choć wiesz że jesteś bezpieczny.
      Dzięki temu tacy ludzie będą potrafili zareagować gdy będą np. w sklepie gdy
      koleś wejdzie z klamką i każe wypłacić pieniądze. Sam jestem w drużynie
      antyterrorystycznej w jednostce, sam ćwiczę wszystko to co możemy dostać
      bezpośrednio z internetu, z książek i z filmów. Uwierzcie że nie jest to
      łatwe, po co miałem wydawać pieniądze na strój, na repliki broni, na wyjazdy.
      Mogłem siedzieć na ławce i zarabiać okradając dzieci z telefonów, ale mam
      większe ambicje w życiu, tak samo jak ci ludzie. Każdy który się wypowiada
      niepochlebnie, osoby które są tym zainteresowane, poszukajcie teamów ASG, grup
      rekonstrukcyjnych, Jednostek Strzeleckich niedaleko swojego miejsca
      zamieszkania, umówcie się, na pewno sprzęt się znajdzie, choćby podstawowy,
      zróbcie sobie jeden trening z tymi ludźmi. Zobaczycie że tyle błędów
      popełnicie, że będzie wam głupio. Zauważycie że w pewnych sprawach ktoś góruje
      nad wami strasznie, a wy jesteście w tym zieloni. Poza tym źle zatytułowany
      jest artykuł, oni nie udają oni naśladują. Lepiej mieć dobry autorytet niż
      zły, bo człowiek dąży do autorytetu i chce być taki jak on. Czas odejść od
      klawiatury, odetchnąć świeżym powietrzem i puścić się w ostrą akcję na
      "sucho", uwierzcie, adrenalina i świetne wspomnienia do końca życia, będziecie
      mieli co dzieciom opowiadać.
    • Gość: HM_ Re: Przebierańcy udają policyjnych antyterrorystó IP: *.wroclaw.vectranet.pl 16.06.10, 19:34
      Fajna zabawa. Sam się bawiłem w strażaka, jak miałem 5 lat. Wiem, że są również grupy naśladujące wyglądem dzielne jednostki Waffen SS. To cieszy, że młodzi ludzie znajdują tak wspaniałe ideały.
      Prywatnie zapytam czy są grupy rekonstrukcyjne pielęgniarek i strażników leśnych? Proszę o informację.
      Aaa, jest jakiś błąd w tekście dotyczący wieku - przez pomyłkę ktoś napisał, że oni mają od 18 do 30 lat a to przecież jest niemożliwe. :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka