assur 15.01.09, 08:37 Ciekawe jaki kraj teraz Żydzi złupią w braterskiej podziece za goscinę udzieloną diasporze. A jesli zwrocą sie w stronę Polski? - Bo przecież mieszkali tutaj przed wojną i maja popleczników w rządach III RP. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: woit2 Mają w ossobie assura , to semickie imię... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.09, 09:04 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: Bankructwo USA IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 17:43 w Usa juz odbywa się od dawna pranie mózgów pt Gross i jego madrości o Polsce i Polakach. Mianowicie wmawia się im (Amerykanie naiwnie wszystko łykają) ze w Polsce były budodwane nazistowskie obozy koncentracyjne przez Polaków. Niemcy są wyłaczeni z tych historii. Modrowani byli w nich Żydzi (oczywiscie przez Polaków) Już 2 ksiązki Grossa z wstrętnymi przekłamaniami triumfują w ogromie głupoty wpajanej Amerykanom. Chodzi o to by maksymalnie obwinić Polaków za wszelkie zbrodnie dokonywane na terytorium Polski przez Niemców. Niemcy mają cieszyć się bezkarnosćią (moralną) i nie odpowiadać za Hitlera i nazistowskie niemieckie pomysły. Wszystko to ma być policzone na rachunek Polski. PO CO TO ROBIĄ ? oto jest pytanie odpowiedz na nie jest prosta i banalna - chodzi o to by uzasadnić mentalnie OLBRZYMIE ODSZKODOWANIA ŻYDOWSKIE, OCZEKIWANE OD POLSKI. Zydzi mają przygotowane pozwy, część juz wpływa do sądów i trybunalów, ale ogólnie to czekają na ustawy oddajace im całe mienie "pozostawione w Polsce" bo żadni z nich spadkobiercy, nie są w ogóle spokrewnieni z tymi którzy tu w Polsce kiedys mieszkali. Dlatego maja swiadomosc ze w sądach nie udokumentują pochodzenia (dziedziczenia) wiec czekają na USTAWĘ. Kaczyński jak i Tusk wielokrotnie zapewaniali ŻYDÓW, ze dostaną to czego chcą. My podatnicy bedziemy pracować na odszkodowania dla ŻYdów, za rzekome zbrodnie wojenne i mienie przez nich oszacowane. Tylko jeszcze troche muszą nam popsuć opinii na międzynarodowej arenie, temu mają służyć profesrowie w stylu GROSSA, mają kopać kopać az wykopią olbrzymi dół na Polaków Odpowiedz Link Zgłoś
mac-mag Re: Bankructwo USA śmieszny tytuł postu 15.01.09, 20:20 Jak w USA kiedyś doszłoby do takich kosztów utrzymania jak teraz mamy w POLSCE, to u nas chyba już by była gospodarka oparta na wymianie dóbr, zamiast na pieniądzu. Przeciętny USA- sraniec nie wie co to kryzys który nagłasnia nasza propaganda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmmm Nie smieszny, tragiczny, Tak jest i z Polska IP: *.dsl.teksavvy.com 15.01.09, 20:38 Co cie tak smieszy? Skad nagle takie problemy finansowe i kryzys w USA a co za tym idzie i na swiecie????? Wojna w Iraku przez blisko 6 lat kosztowala ponad 100 miliardow. Tymczasem z dnia na dzien Zydzi otrzymuja 700 miliardow .Za co ???? Po czym napadaja na Gaze i morduja bez opamietania. Polska dzieki ktorej przezyli w sredniowieczu dala im schronienie. W zamian okradli ja i obrzucili stekiem klamstw aby wyciagnac wiecej i wiecej kasy..... Tak tytul jest smutny ale adekwatny w pewnym sensie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: Bankructwo USA śmieszny tytuł postu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 08:31 Zadłuzenie USA wynosi rekordową sumę ok 14 bln $. Gdyby wierzyciele zażadali natychmiastowej spłaty długu USA stanełyby na krawedzi bankructwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dek Re: Bankructwo USA śmieszny tytuł postu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 15:40 A kto by się odważył zażądać spłaty a raczej wykupu papierów skarbowych , jest taki odważny - raczej nie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: Bankructwo USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 10:53 Obecnie USA to już tylko machina wojenna podtrzymywana strachem przed terroryzmem.Odtąd wydaje na zbrojenia wiecej niz reszta swiata wmawiajac sojusznikom misję swietej wojny z wiatrakami. W podobnym stanie upadały - Imperium Rzymskie i Imperium Otomańskie. Amerykanie od dekady konsumują na kredyt zaciagniety w Japonii,Chinach,UE oraz Arabii Saudyjskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: Bankructwo USA śmieszny tytuł postu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 10:45 przecietny amerykaniec ma dobrobyt na kredyt bardziej niż Polak. Odpowiedz Link Zgłoś
funstein Re: Bankructwo USA 15.01.09, 20:29 myślę, że im więcej Żydów w Polsce tym mniej głupców. to prawda, że Żydzi są kłótliwi i charakterni - ale oni przynajmniej troszczą się o własne dzieci a nie tak jak Chrześcijanie - wieszaja je na krzyżach i czekają aż skonają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: srutututu Nie charakterni ale agresywni podli niewdzieczni IP: *.dsl.teksavvy.com 15.01.09, 20:41 Zydzi wieszaja dzieci palestynskie.... Za te brednie o chrzescijanach powinienes poniesc kare.....Typowe dla Zyda : klamstwo, zlodziejstwo, oszustwo.... smutne ale prawdziwe.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: Bankructwo USA IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 20:45 Twoim idolem oprócz Schopenhauera to kto- Hitler ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: Bankructwo USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 11:00 Żydzi nie są mądrzy, a tylko przebiegli. Ich wiara w misje narodu wybranego stanowi zbiór ciemnych zabobonów, ktore opanowały umysly prostaczków. Zydzi jednak wykazali się sporym sprytem w handlu ,,opium dla ludu". Zdolali takzę wykreować się na wielkich ekonomistów ( Marksizm, neoliberalizm). Prawda jest taka,ze ich rzekome nauki są nic nie warte, co widać po historycznych doswiadczeniach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania słyszeliście POSKA nazistowska ..... IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 20:43 Słyszeliscie wczoraj w Hiszpanii - hasło w prasie lewicowej reklamujące film dołaczony do gazety PIANISTĘ wspaniałego z Brodym zareklamowano jako światowy Bestseller ukazujacy NAZISTOWSKĄ POLSKĘ to jest kampania mająca na świecie ukazać POlskę jako kraj a Polaków jako Naród który dokonywał prześladował Żydów i dokonywał ich ludobójstwa w obozach ! PROTESTUJĘ ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ufff A slyszalas jak Zydzi w Berlinie ukradli znak .... IP: *.dsl.teksavvy.com 15.01.09, 20:50 Solidarnosci???? Zamiast czerwonych liter niebieskie i flaga izraelska zamiast polskiej.... Mordercy z Gazy uzywaja znaku bezkrwawej walki z morderczym komunizmem. Tak slowo nazista zastapilo slowo niemiec. A kto to nazista????? Teraz to juz Polak w zydowskim przekrecie.... co za podla nacja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania i polskie obozy koncentracyjne ..... IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 20:56 Tak najpierw zręcznie Niemcy wycofały się z "nazistów" a teraz nazistów przerzucają na Polaków ! Nikt tam nie protestuje a nasz polski MInister Polityki Zagr. twierdzi że to "niedbałość dziennikarska" z Polaków któzy ich trzymali na strychach, przechowywali ryzykujac życie własnych rodzin i dzieci - za Żyda groziła kulka w łeb całej rodzinie - teraz oni rzekomo MORDOWALi a obozy koncentracyjne były POLSKIE.... nie mogę już tego znieść, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojjj Spokojnie Haniu , wazne aby nie powtorzyc bledow IP: *.dsl.teksavvy.com 15.01.09, 21:03 w przyszlosci....kto dzisiaj nadstawialby za nich wlasna i calej rodziny glowe????? Odpowiedz Link Zgłoś
fleicher Re: A slyszalas jak Zydzi w Berlinie ukradli znak 17.01.09, 15:44 Żydzi walczą o swoje a to że są silniejsi od Arabów to już nie ich wina , solidaryzować można się z różnymi narodami jedni popierają Arabów a inni Żydów . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gołda Re: słyszeliście POSKA nazistowska ..... IP: *.chello.pl 15.01.09, 21:03 no ale nie zapominajmy o Jedwabnem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: Assur jestes guuuu..wno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 08:35 Jak nazywaja się bandy ,ktore zabijają palestyńskie dzieci w imię jednosci nazistowskiego panstwa Izrael? Na pewno są to nazistowscy bandyci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur USA- bankructwo finasowe , moralne i intelektualne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 08:44 Gdzie są ci medrcy z najlepszych uniwersytetow swiata,ktorzy patrzyli biernie na krach systemu amerykańskiego? Bush nieudacznik wyglosił ostatnie orędzie dla ciemnoty chwalac swoje rzady za odwagę w zabijaniu Ameryki. Żaden inny prezydent tak gruntownie nie podkopał fundamentow demokracji i gospodarki rynkowej jak Dablju Bush. Jego oredzie było wujatkowo smieszne. Widać ,ze religja wyleczyła go z pijanstwa lecz odebrała resztki rozumu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekonom Re: USA- bankructwo finasowe , moralne i intelekt IP: *.e-wro.net.pl 16.01.09, 10:10 mędrcy z lewacko-liberalnych uniwerków (najlepszych na świecie, hehe) czekali na pomoc od "niewidzialnej ręki wolnego rynku". Niestety, ręka ta była zajęta czymś innym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: USA- bankructwo finasowe , moralne i intelekt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 11:45 Niewidzialna ręka rynku zbierała pieniadze na wojnę z terroryzmem przy okazji inwestujac w machinę wojenną Izraela. Odpowiedz Link Zgłoś
assur wiara 17.01.09, 09:06 Pierwszym sprawdzianem wiarygodnosci Obamy będzie zajecie stanowiska w sprawie izraelskiej agresji w Palestynie. Swiat dowie się jak USA bronią:wolnosci,demokracji i praw człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Nie opuścimy naszego Straszego Brata (USA) w 17.01.09, 09:41 potrzebie ! Razem pójźmy na dno ! Odpowiedz Link Zgłoś
fleicher Re: wiara 17.01.09, 15:46 Przecież to Arabowie zaczęli a teraz biadolą że bomby na nich lecą , ale co się dziwić . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 17:39 Kto zaczął okupację Palestyny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: wiara IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.01.09, 17:48 Żydzi wysuwają roszczenia wobec Polaków a do tych roszczeń przyłączają się Niemcy. My, biedy kraj - wyniszczony przez wojnę wywołaną przez Niemców i komunistów sowietów - mamy teraz pracować na odszkodowania dla Żydów i Niemców.... !!! Powiedzcie mi za co te odszkodowania - rzekomo za wypędzenia - śmiech w żywe oczy. Wywołali wojnę, przegrali, w Jałcie ustalono takie granice a teraz udają wielce pokrzywdzonych przez Polskę i poszkodowanych przez półŻyda Hitlera, którego w latach 30 poparły całe niemcy. Ludzie, gdzie tu sprawiedliwosc dziejowa. Biedna Polska, którą wyniszczano przez lata od końca 18 wieku gdy popadła pod rozbiory NIEMIEC, AUSTRII i ROsji - ma teraz płacić za Hitlera Niemcom i Żydom. co to ma być ? Wy naprawdę zamierzacie pracować na odszkodowania dla Zydów i Niemców za 2 wojnę światową ? Bo to bedzie z naszych podatków. ... Wytłumaczcie mi to, za co nas to spotyka... Odpowiedz Link Zgłoś
fleicher Re: wiara 17.01.09, 19:04 Przecież niemieckie roszczenia zostały odrzucone a jeśli chodzi o żydowskie to oni korzystają z takiego samego prawa jak kościół . Odpowiedz Link Zgłoś
fleicher Re: wiara 17.01.09, 19:01 Państwa palestyńskiego nigdy nie było więc o okupacji trudno mówić ale jeśli przyjmiemy że zagarnięcie terenu na którym mieszka jakiś naród to na pewno Arabowie byli przed Żydami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: wiara IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.01.09, 19:48 jak to roszczenia niemieckie odrzucone ? Związku wypędzonych z Eriką są akceptowane przez rząd niemiecki (milcząca zgoda, cieszą się tam duzymi dodtacjami) i mają już wiele spraw rozpoczętych w polsce (indywidualnie) a także tysiące przygotowanych. Polski rząd ani instytucje nie pomagają polskim niezorientowanym w prawie ludziom, pozwanym przez Niemców i kilkadziesiast osob w Polsce utraciło już swoje mienie na rzecz rzekomo spradkoboerców niemieckich, kórzy nie znają nawet języka polskiego a po wygraniu spraw z Obywatelami polski, którzy zostali pozbawieni dachu nad głową - najnormalniej pozbyli się tych nieruchomosci. Chcieli na tym tylko zarobic. Cwaniacy niemieccy. Tak POlska płaci za Żyda Adolfa i jego zbrodniczą politykę. Zydzi chcą od Polski GIGANTYCZNYCH ODSZKODOWAŃ ! Kaczyński, pamietam - zapewniał ze je dostaną. Jeszcze gorzej Tusk gorąco zapewnia Zydów że działa w ich sprawie. Zapłacimy my, podatnicy, zwykli ludzie, któzy nei chcieli wojny i starcili na niej swoich krewnych: dziadków, czy rodziców. Dlaczego mamy pracować na Żydów i Niemców, podczas gdy nasze szpitale upadają i nie ma kasy na leczenie chorych np dzieci - to absurd ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 20:44 Kto nam zxaplaci za zdradę Anglików w 39,za zniszcenia wojenne i targ USA ze Stalinem w Jałcie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: wiara IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.01.09, 21:03 Nam nikt, bo Polacy się nie cenią jak Żydzi czy Niemcy. Polacy by w ogień poszli za Żydkami a sami nie umieją się cenić, krzywd dziadów nie pamiętają, postańców listopadowych, styczniowych, wielkopolskich, warszawskich nie szanują. Nie pamietaja o nich, o Polskiej krwi przelanej. Dlatego Polakom nikt nic nie zapłaci, za to my będziemy płacić ZYdom i Niemcom, którzy wywołali wojnę. Tak mentalnie przygotowuje obrót sprawy Gazeta Wyborcza, a Polacy jak gęsi słuchają, czytają i jeszcze myślą w sposób, który narzucą im polscy Żydzi, przygotowujacy podłoze lokalne dla olbrzymich roszczeń żydowskich. Normalnie siąść i płakać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur ci ktorzy slepo uwierz w amerykański neoliberalizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 11:10 dzis toną w długach. Widać jak staczają się na dno: piekna Islandia,cudowna Irlandia,wielkie Niemcy. Natomiast nadal trzyma się mocno system skandynawski. Nastała szansa, aby wyzwolić się z anglosaskiej dominacji,ktora zawsze była tylko rodzajem kolonialnego wyzysku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: Bankructwo USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 17:44 Neoliberalny kapitalizm wyczerpał swój potencjał rozwojowy oparty na próbie totalnego urynkowienia wszystkich dziedziń życia spolecznego. System anglosaki schodzi ze sceny dziejów pogrązony w krachu finansowym. Aby swiat zwalczył obecny kryzys musi zrezygnować z dolara USA w rozliczeniach miedzynarodowych, jak uczyniły to słusznie Wenezuela i Ekwador. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Testament Bermana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 09:22 Tw. Berman w 1945 roku. ,,Nastał czas , aby Żydzi objęli całkowitą władze w Polsce". Odpowiedz Link Zgłoś
ladyc Re: Testament Bermana 24.01.09, 12:07 I would suppose that many of you don't even know any Jews or Americans for that matter. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: badacz Re: Testament Bermana IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.01.09, 12:24 a kto nami rządzi jak nie Żydzi i Niemcy ? proszę o podanie danych osobowych osób z rządu które nie są pochodzenia żydowskiego i niemieckiego - proszę o podanie POlaków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assur Re: Bankructwo USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.09, 10:25 Obama kontaktuje się z prezedentem Autonomii Palestyńskiej. Izrael popada w niełaskę Waszyngtonu. Odpowiedz Link Zgłoś