Dodaj do ulubionych

Bankructwo USA

15.01.09, 08:37
Ciekawe jaki kraj teraz Żydzi złupią w braterskiej podziece za goscinę
udzieloną diasporze.
A jesli zwrocą sie w stronę Polski? - Bo przecież mieszkali tutaj
przed wojną i maja popleczników w rządach III RP.
Obserwuj wątek
    • Gość: woit2 Mają w ossobie assura , to semickie imię... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.09, 09:04
    • ladyc Re: Bankructwo USA 15.01.09, 15:16
      Oh please. Grow up.
    • Gość: Hania Re: Bankructwo USA IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 17:43
      w Usa juz odbywa się od dawna pranie mózgów pt Gross i jego madrości
      o Polsce i Polakach. Mianowicie wmawia się im (Amerykanie naiwnie
      wszystko łykają) ze w Polsce były budodwane nazistowskie obozy
      koncentracyjne przez Polaków. Niemcy są wyłaczeni z tych historii.
      Modrowani byli w nich Żydzi (oczywiscie przez Polaków) Już 2 ksiązki
      Grossa z wstrętnymi przekłamaniami triumfują w ogromie głupoty
      wpajanej Amerykanom. Chodzi o to by maksymalnie obwinić Polaków za
      wszelkie zbrodnie dokonywane na terytorium Polski przez Niemców.

      Niemcy mają cieszyć się bezkarnosćią (moralną) i nie odpowiadać za
      Hitlera i nazistowskie niemieckie pomysły. Wszystko to ma być
      policzone na rachunek Polski.

      PO CO TO ROBIĄ ? oto jest pytanie
      odpowiedz na nie jest prosta i banalna - chodzi o to by uzasadnić
      mentalnie

      OLBRZYMIE ODSZKODOWANIA ŻYDOWSKIE, OCZEKIWANE OD POLSKI.
      Zydzi mają przygotowane pozwy, część juz wpływa do sądów i
      trybunalów, ale ogólnie to czekają na ustawy oddajace im całe
      mienie "pozostawione w Polsce" bo żadni z nich spadkobiercy, nie są
      w ogóle spokrewnieni z tymi którzy tu w Polsce kiedys mieszkali.
      Dlatego maja swiadomosc ze w sądach nie udokumentują pochodzenia
      (dziedziczenia) wiec czekają na USTAWĘ. Kaczyński jak i Tusk
      wielokrotnie zapewaniali ŻYDÓW, ze dostaną to czego chcą.

      My podatnicy bedziemy pracować na odszkodowania dla ŻYdów, za
      rzekome zbrodnie wojenne i mienie przez nich oszacowane. Tylko
      jeszcze troche muszą nam popsuć opinii na międzynarodowej arenie,
      temu mają służyć profesrowie w stylu GROSSA, mają kopać kopać az
      wykopią olbrzymi dół na Polaków
    • mac-mag Re: Bankructwo USA śmieszny tytuł postu 15.01.09, 20:20
      Jak w USA kiedyś doszłoby do takich kosztów utrzymania jak teraz
      mamy w POLSCE, to u nas chyba już by była gospodarka oparta na
      wymianie dóbr, zamiast na pieniądzu.
      Przeciętny USA- sraniec nie wie co to kryzys który nagłasnia nasza
      propaganda.
      • Gość: hmmm Nie smieszny, tragiczny, Tak jest i z Polska IP: *.dsl.teksavvy.com 15.01.09, 20:38
        Co cie tak smieszy? Skad nagle takie problemy finansowe i kryzys w
        USA a co za tym idzie i na swiecie????? Wojna w Iraku przez blisko
        6 lat kosztowala ponad 100 miliardow. Tymczasem z dnia na dzien
        Zydzi otrzymuja 700 miliardow .Za co ???? Po czym napadaja na Gaze i
        morduja bez opamietania. Polska dzieki ktorej przezyli w
        sredniowieczu dala im schronienie. W zamian okradli ja i obrzucili
        stekiem klamstw aby wyciagnac wiecej i wiecej kasy..... Tak tytul
        jest smutny ale adekwatny w pewnym sensie.
      • Gość: assur Re: Bankructwo USA śmieszny tytuł postu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 08:31
        Zadłuzenie USA wynosi rekordową sumę ok 14 bln $.
        Gdyby wierzyciele zażadali natychmiastowej spłaty długu USA
        stanełyby na krawedzi bankructwa.
        • Gość: dek Re: Bankructwo USA śmieszny tytuł postu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 15:40
          A kto by się odważył zażądać spłaty a raczej wykupu papierów skarbowych , jest
          taki odważny - raczej nie .
          • Gość: assur Re: Bankructwo USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 10:53
            Obecnie USA to już tylko machina wojenna podtrzymywana strachem przed
            terroryzmem.Odtąd wydaje na zbrojenia wiecej niz reszta swiata
            wmawiajac sojusznikom misję swietej wojny z wiatrakami.
            W podobnym stanie upadały - Imperium Rzymskie i Imperium Otomańskie.
            Amerykanie od dekady konsumują na kredyt zaciagniety w Japonii,Chinach,UE oraz
            Arabii Saudyjskiej.
      • Gość: assur Re: Bankructwo USA śmieszny tytuł postu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 10:45
        przecietny amerykaniec ma dobrobyt na kredyt bardziej niż Polak.
    • funstein Re: Bankructwo USA 15.01.09, 20:29
      myślę, że im więcej Żydów w Polsce tym mniej głupców.

      to prawda, że Żydzi są kłótliwi i charakterni - ale oni przynajmniej
      troszczą się o własne dzieci a nie tak jak Chrześcijanie - wieszaja je na
      krzyżach i czekają aż skonają.
      • Gość: srutututu Nie charakterni ale agresywni podli niewdzieczni IP: *.dsl.teksavvy.com 15.01.09, 20:41
        Zydzi wieszaja dzieci palestynskie.... Za te brednie o
        chrzescijanach powinienes poniesc kare.....Typowe dla Zyda :
        klamstwo, zlodziejstwo, oszustwo.... smutne ale prawdziwe....
      • Gość: Hania Re: Bankructwo USA IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 20:45
        Twoim idolem oprócz Schopenhauera to kto- Hitler ?
      • Gość: assur Re: Bankructwo USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 11:00
        Żydzi nie są mądrzy, a tylko przebiegli.
        Ich wiara w misje narodu wybranego stanowi zbiór ciemnych zabobonów,
        ktore opanowały umysly prostaczków.
        Zydzi jednak wykazali się sporym sprytem w handlu ,,opium dla ludu".
        Zdolali takzę wykreować się na wielkich ekonomistów ( Marksizm,
        neoliberalizm).
        Prawda jest taka,ze ich rzekome nauki są nic nie warte, co widać po
        historycznych doswiadczeniach.



    • Gość: Hania słyszeliście POSKA nazistowska ..... IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 20:43
      Słyszeliscie wczoraj w Hiszpanii - hasło w prasie lewicowej
      reklamujące film dołaczony do gazety PIANISTĘ wspaniałego z Brodym
      zareklamowano jako światowy Bestseller ukazujacy NAZISTOWSKĄ POLSKĘ

      to jest kampania mająca na świecie ukazać POlskę jako kraj a Polaków
      jako Naród który dokonywał prześladował Żydów i dokonywał ich
      ludobójstwa w obozach !
      PROTESTUJĘ !
      • Gość: ufff A slyszalas jak Zydzi w Berlinie ukradli znak .... IP: *.dsl.teksavvy.com 15.01.09, 20:50
        Solidarnosci???? Zamiast czerwonych liter niebieskie i flaga
        izraelska zamiast polskiej.... Mordercy z Gazy uzywaja znaku
        bezkrwawej walki z morderczym komunizmem. Tak slowo nazista
        zastapilo slowo niemiec. A kto to nazista????? Teraz to juz Polak
        w zydowskim przekrecie.... co za podla nacja...
        • Gość: Hania i polskie obozy koncentracyjne ..... IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 20:56
          Tak najpierw zręcznie Niemcy wycofały się z "nazistów"

          a teraz nazistów przerzucają na Polaków !

          Nikt tam nie protestuje a nasz polski MInister Polityki Zagr.
          twierdzi że to "niedbałość dziennikarska"

          z Polaków któzy ich trzymali na strychach, przechowywali ryzykujac
          życie własnych rodzin i dzieci - za Żyda groziła kulka w łeb całej
          rodzinie - teraz oni rzekomo MORDOWALi a

          obozy koncentracyjne były POLSKIE....

          nie mogę już tego znieść,
          • Gość: ojjj Spokojnie Haniu , wazne aby nie powtorzyc bledow IP: *.dsl.teksavvy.com 15.01.09, 21:03
            w przyszlosci....kto dzisiaj nadstawialby za nich wlasna i calej
            rodziny glowe?????
        • fleicher Re: A slyszalas jak Zydzi w Berlinie ukradli znak 17.01.09, 15:44
          Żydzi walczą o swoje a to że są silniejsi od Arabów to już nie ich wina ,
          solidaryzować można się z różnymi narodami jedni popierają Arabów a inni Żydów .
      • Gość: Gołda Re: słyszeliście POSKA nazistowska ..... IP: *.chello.pl 15.01.09, 21:03
        no ale nie zapominajmy o Jedwabnem...
        • Gość: Polak Assur jestes guuuu..wno IP: 139.48.25.* 15.01.09, 21:35
          • Gość: assur Re: Assur jestes guuuu..wno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 08:35
            Jak nazywaja się bandy ,ktore zabijają palestyńskie dzieci
            w imię jednosci nazistowskiego panstwa Izrael?
            Na pewno są to nazistowscy bandyci.
    • lunaglass Izrael = III Rzesza. Trwa holocaust Palestyny. 16.01.09, 00:02
    • Gość: assur USA- bankructwo finasowe , moralne i intelektualne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 08:44
      Gdzie są ci medrcy z najlepszych uniwersytetow swiata,ktorzy
      patrzyli biernie na krach systemu amerykańskiego?
      Bush nieudacznik wyglosił ostatnie orędzie dla ciemnoty chwalac
      swoje rzady za odwagę w zabijaniu Ameryki.
      Żaden inny prezydent tak gruntownie nie podkopał fundamentow
      demokracji i gospodarki rynkowej jak Dablju Bush.
      Jego oredzie było wujatkowo smieszne.
      Widać ,ze religja wyleczyła go z pijanstwa lecz odebrała resztki
      rozumu.
      • Gość: ekonom Re: USA- bankructwo finasowe , moralne i intelekt IP: *.e-wro.net.pl 16.01.09, 10:10
        mędrcy z lewacko-liberalnych uniwerków (najlepszych na świecie,
        hehe) czekali na pomoc od "niewidzialnej ręki wolnego rynku".
        Niestety, ręka ta była zajęta czymś innym.
        • Gość: assur Re: USA- bankructwo finasowe , moralne i intelekt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 11:45
          Niewidzialna ręka rynku zbierała pieniadze na wojnę z terroryzmem
          przy okazji inwestujac w machinę wojenną Izraela.
    • assur wiara 17.01.09, 09:06
      Pierwszym sprawdzianem wiarygodnosci Obamy będzie zajecie stanowiska
      w sprawie izraelskiej agresji w Palestynie.
      Swiat dowie się jak USA bronią:wolnosci,demokracji i praw człowieka.
      • lech.niedzielski Nie opuścimy naszego Straszego Brata (USA) w 17.01.09, 09:41
        potrzebie !
        Razem pójźmy na dno !
      • fleicher Re: wiara 17.01.09, 15:46
        Przecież to Arabowie zaczęli a teraz biadolą że bomby na nich lecą , ale co się
        dziwić .
        • Gość: assur Re: wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 17:39
          Kto zaczął okupację Palestyny?
          • Gość: Hania Re: wiara IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.01.09, 17:48
            Żydzi wysuwają roszczenia wobec Polaków a do tych roszczeń
            przyłączają się Niemcy. My, biedy kraj - wyniszczony przez wojnę
            wywołaną przez Niemców i komunistów sowietów - mamy teraz pracować
            na odszkodowania dla Żydów i Niemców.... !!!

            Powiedzcie mi za co te odszkodowania - rzekomo za wypędzenia -
            śmiech w żywe oczy. Wywołali wojnę, przegrali, w Jałcie ustalono
            takie granice a teraz udają wielce pokrzywdzonych przez Polskę i
            poszkodowanych przez półŻyda Hitlera, którego w latach 30 poparły
            całe niemcy. Ludzie, gdzie tu sprawiedliwosc dziejowa. Biedna
            Polska, którą wyniszczano przez lata od końca 18 wieku gdy popadła
            pod rozbiory NIEMIEC, AUSTRII i ROsji - ma teraz płacić za Hitlera
            Niemcom i Żydom. co to ma być ? Wy naprawdę zamierzacie pracować na
            odszkodowania dla Zydów i Niemców za 2 wojnę światową ? Bo to bedzie
            z naszych podatków. ... Wytłumaczcie mi to, za co nas to spotyka...
            • fleicher Re: wiara 17.01.09, 19:04
              Przecież niemieckie roszczenia zostały odrzucone a jeśli chodzi o żydowskie to
              oni korzystają z takiego samego prawa jak kościół .
          • fleicher Re: wiara 17.01.09, 19:01
            Państwa palestyńskiego nigdy nie było więc o okupacji trudno mówić ale jeśli
            przyjmiemy że zagarnięcie terenu na którym mieszka jakiś naród to na pewno
            Arabowie byli przed Żydami.
            • Gość: Hania Re: wiara IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.01.09, 19:48
              jak to roszczenia niemieckie odrzucone ? Związku wypędzonych z Eriką
              są akceptowane przez rząd niemiecki (milcząca zgoda, cieszą się tam
              duzymi dodtacjami) i mają już wiele spraw rozpoczętych w polsce
              (indywidualnie) a także tysiące przygotowanych.

              Polski rząd ani instytucje nie pomagają polskim niezorientowanym w
              prawie ludziom, pozwanym przez Niemców i kilkadziesiast osob w
              Polsce utraciło już swoje mienie na rzecz rzekomo spradkoboerców
              niemieckich, kórzy nie znają nawet języka polskiego a po wygraniu
              spraw z Obywatelami polski, którzy zostali pozbawieni dachu nad
              głową - najnormalniej pozbyli się tych nieruchomosci. Chcieli na tym
              tylko zarobic. Cwaniacy niemieccy. Tak POlska płaci za Żyda Adolfa i
              jego zbrodniczą politykę.

              Zydzi chcą od Polski GIGANTYCZNYCH ODSZKODOWAŃ ! Kaczyński,
              pamietam - zapewniał ze je dostaną. Jeszcze gorzej Tusk gorąco
              zapewnia Zydów że działa w ich sprawie. Zapłacimy my, podatnicy,
              zwykli ludzie, któzy nei chcieli wojny i starcili na niej swoich
              krewnych: dziadków, czy rodziców. Dlaczego mamy pracować na Żydów i
              Niemców, podczas gdy nasze szpitale upadają i nie ma kasy na
              leczenie chorych np dzieci - to absurd !
              • Gość: assur Re: wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 20:44
                Kto nam zxaplaci za zdradę Anglików w 39,za zniszcenia wojenne i targ USA ze
                Stalinem w Jałcie?
                • Gość: Hania Re: wiara IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.01.09, 21:03
                  Nam nikt, bo Polacy się nie cenią jak Żydzi czy Niemcy.
                  Polacy by w ogień poszli za Żydkami a sami nie umieją się cenić,
                  krzywd dziadów nie pamiętają, postańców listopadowych, styczniowych,
                  wielkopolskich, warszawskich nie szanują. Nie pamietaja o nich, o
                  Polskiej krwi przelanej.

                  Dlatego Polakom nikt nic nie zapłaci, za to my będziemy płacić ZYdom
                  i Niemcom, którzy wywołali wojnę. Tak mentalnie przygotowuje obrót
                  sprawy Gazeta Wyborcza, a Polacy jak gęsi słuchają, czytają i
                  jeszcze myślą w sposób, który narzucą im polscy Żydzi,
                  przygotowujacy podłoze lokalne dla olbrzymich roszczeń żydowskich.

                  Normalnie siąść i płakać
    • Gość: assur ci ktorzy slepo uwierz w amerykański neoliberalizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 11:10
      dzis toną w długach.
      Widać jak staczają się na dno: piekna Islandia,cudowna Irlandia,wielkie
      Niemcy.
      Natomiast nadal trzyma się mocno system skandynawski.
      Nastała szansa, aby wyzwolić się z anglosaskiej dominacji,ktora
      zawsze była tylko rodzajem kolonialnego wyzysku.
    • Gość: assur Re: Bankructwo USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 17:44
      Neoliberalny kapitalizm wyczerpał swój potencjał rozwojowy
      oparty na próbie totalnego urynkowienia wszystkich dziedziń życia
      spolecznego.
      System anglosaki schodzi ze sceny dziejów pogrązony w krachu
      finansowym.
      Aby swiat zwalczył obecny kryzys musi zrezygnować z dolara USA w
      rozliczeniach miedzynarodowych, jak uczyniły to słusznie
      Wenezuela i Ekwador.
    • Gość: assur Testament Bermana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 09:22
      Tw. Berman w 1945 roku.
      ,,Nastał czas , aby Żydzi objęli całkowitą władze w Polsce".
      • ladyc Re: Testament Bermana 24.01.09, 12:07
        I would suppose that many of you don't even know any Jews or
        Americans for that matter.
      • Gość: badacz Re: Testament Bermana IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.01.09, 12:24
        a kto nami rządzi jak nie Żydzi i Niemcy ?
        proszę o podanie danych osobowych osób z rządu które nie są
        pochodzenia żydowskiego i niemieckiego - proszę o podanie POlaków
    • Gość: assur Re: Bankructwo USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.09, 10:25
      Obama kontaktuje się z prezedentem Autonomii Palestyńskiej.
      Izrael popada w niełaskę Waszyngtonu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka