Dodaj do ulubionych

nie głosujemy wcale

23.05.09, 19:27
.. a politykom niech niska frekwencja znów powie "nie mamy na kogo oddać naszego cennego głosu"
Obserwuj wątek
    • pawel_zet Re: nie głosujemy wcale 23.05.09, 19:30
      Oczywiście. Od dawna nie chodzę na wybory. Uważam, że jest to najlepszy wybór. W
      ten sposób okazuję pogardę polskim politykom. Po co dawać im "demokratyczny
      mandat", skoro nic nie potrafią poza przekręcaniem pieniędzy podatników.
      • Gość: arton Re: nie głosujemy wcale IP: *.lanet.net.pl 23.05.09, 19:39
        Na pewno nie zagłosuję teraz na PO, na któych ostatnio głosowałem.
        Totalny zawód. Czy na kogoś w ogóle oddam głos, nie wiem, ale raczej
        nie...
    • radeberger tak, tak 23.05.09, 20:03
      chciałoby się powtórki wyborów, kiedy wygrał PiS, co?

      gdy jest frekwencja - to takie partie nie wygrywają, ciekawe, nie?
      • Gość: Franfurter glosowac trzeba, by cwaniactwo uwalic IP: *.dip.t-dialin.net 23.05.09, 20:31
        nalezy glosowac, by nie dpouscic do koryta cwaniaczkow, zarowno z
        partii rzadzacej, jak i PiSu. Im sie juz w glowach poprzewracalo.
        Gdy nie pojdziemy, to moherowe towarzystwo "wybierze" lachudrow,
        ktorzy za nic maja nas. Takich nalezy w wyborach odstrzelic.
        • Gość: matrix Re: glosowac trzeba, by cwaniactwo uwalic IP: *.chello.pl 23.05.09, 20:35
          A gdzie nie ma cwaniaczków??? Wskaż mi proszę taką partię, chętnie
          oddam na nią głos :D :D
          • Gość: Franfurter Re: glosowac trzeba, by cwaniactwo uwalic IP: *.dip.t-dialin.net 23.05.09, 20:39
            Praktycznie wszedzie sa. Wladza daje samouwielbienie. Ale zawsze
            mozna "odkryc" cos nowego. Pomysl, moze znajdziesz. Dla mnie PiS, PO
            i inne badziewie, to zlo i czyrak na doopie Wroclawia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka