palya 23.05.09, 19:27 .. a politykom niech niska frekwencja znów powie "nie mamy na kogo oddać naszego cennego głosu" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pawel_zet Re: nie głosujemy wcale 23.05.09, 19:30 Oczywiście. Od dawna nie chodzę na wybory. Uważam, że jest to najlepszy wybór. W ten sposób okazuję pogardę polskim politykom. Po co dawać im "demokratyczny mandat", skoro nic nie potrafią poza przekręcaniem pieniędzy podatników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arton Re: nie głosujemy wcale IP: *.lanet.net.pl 23.05.09, 19:39 Na pewno nie zagłosuję teraz na PO, na któych ostatnio głosowałem. Totalny zawód. Czy na kogoś w ogóle oddam głos, nie wiem, ale raczej nie... Odpowiedz Link Zgłoś
radeberger tak, tak 23.05.09, 20:03 chciałoby się powtórki wyborów, kiedy wygrał PiS, co? gdy jest frekwencja - to takie partie nie wygrywają, ciekawe, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Franfurter glosowac trzeba, by cwaniactwo uwalic IP: *.dip.t-dialin.net 23.05.09, 20:31 nalezy glosowac, by nie dpouscic do koryta cwaniaczkow, zarowno z partii rzadzacej, jak i PiSu. Im sie juz w glowach poprzewracalo. Gdy nie pojdziemy, to moherowe towarzystwo "wybierze" lachudrow, ktorzy za nic maja nas. Takich nalezy w wyborach odstrzelic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matrix Re: glosowac trzeba, by cwaniactwo uwalic IP: *.chello.pl 23.05.09, 20:35 A gdzie nie ma cwaniaczków??? Wskaż mi proszę taką partię, chętnie oddam na nią głos :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Franfurter Re: glosowac trzeba, by cwaniactwo uwalic IP: *.dip.t-dialin.net 23.05.09, 20:39 Praktycznie wszedzie sa. Wladza daje samouwielbienie. Ale zawsze mozna "odkryc" cos nowego. Pomysl, moze znajdziesz. Dla mnie PiS, PO i inne badziewie, to zlo i czyrak na doopie Wroclawia. Odpowiedz Link Zgłoś