Dodaj do ulubionych

ile za sprzatanie

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.03, 10:24
interesuje mnie ile sie placi za sprzatanie, nie takie codzienne, ale za
jednorazowa akcje oczyszczajaca mieszkanie, czy cena jest ustalona za
wszystko, czy za godziny - mieszkanie mam troche ponad 60m2, - umycie okien,
drzwi, starcie wszedzie kurzu i porzadne odkurzenie we wszystkich
zakamarkach, umycie lazienki i wc, ogolnie wszystko,
jesli macie w tym doswiadczenie, to prosze poradzcie, kogo najlepiej do tego
zatrudnic
pozdtawiam
M
Obserwuj wątek
    • agentkaa Re: ile za sprzatanie 11.12.03, 10:35
      napisz na priv moze sie dogadamy
    • Gość: STrup Re: ile za sprzatanie IP: *.chem.uni.wroc.pl 11.12.03, 10:50
      Ukrainka (miła pani w srednim wieku) brała 4,50 - 5,- zl za godzinę. U nas
      pracowała 9 godzin - dość duży dom jednorodzinny, w tym była krótka przerwa na
      obiad (zaprosiliśmy ją oczywiście), na koniec i tak daliśmy 70 zł.
      Właściwie byliśmy zadowoleni: pracowała może nie jakoś zabójczo szybko, ale
      dość starannie,systematycznie (wszelkie zakamarki z kurzu, mycie okien, podłóg,
      odkurzanie, dosłownie wszystko co sie da).
      Osobiście w okresie przedświątecznym wszystkim udręczonym żonom i matkom
      szczerze radzę wziąć kogoś do takiej pomocy. Dacie komuś zarobić, a sami
      oszczędzicie sobie przynajmniej trochę roboty. Nawet jeśli uznacie potem,
      że "ja bym to jednak staranniej zrobiła", to czy warto żyły wypruwać?
      • Gość: maz Re: ile za sprzatanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.03, 11:02
        a mozesz dac jakis namiar na nia
        bo chetnie bym zkorzystał z jej uslug sprzatania
        (zadnych podtekstow, mowie powaznie)
      • Gość: M Re: ile za sprzatanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.03, 11:10
        cieszy mnie to co napisales, bo moj fundusz na sprzatanie bardzo przekracza to,
        co Wy zaplaciliscie,
        o podanie namiarow na ta pania tez bym poprosila

        M :)
      • Gość: STrup Nie dam wam namiaru... IP: *.chem.uni.wroc.pl 12.12.03, 12:14
        ... bo ta pani pojechała na Ukrainę kilka miesięcy temu i nie wróciła. Byc może
        ma kłopoty z wizą, może zdrowotne, w każdym razie nie ma jej teraz, nad czym
        też osobiście boleję.
        Ale myslę, że wystarczy pogadać, choćby z handlarzami ze Wschodu. Na pewno
        znajdą kogoś potrzebującego zarobku.
        Nota bene ciekawe, że Polki do takich prac się nie garną. Może to i niezbyt
        wiele, 50-70 zł za dzień pracy, ale jeśli ktoś jest bezrobotny, to powinien
        chyba brać co jest i nie wybrzydzać. W końcu tym sposobem można spokojnie
        zarobić ponad 1000 zł miesięcznie, (na czarno, a więc na rękę, bez podatku).
        Może więc z tym bezrobociem nie jest do końca tak źle?
    • Gość: studentka posprzat Re: ile za sprzatanie IP: *.energis.pl 11.12.03, 11:42
      Ja chetnie posprzatam przed swietami.Moja stawka-6 zl za godzine
      prosze o informacje na maila anjaa13@gazeta.pl
    • alias11 Re: ile za sprzatanie 12.12.03, 18:49
      No i juz jest koncepcja przedwsiewziecia lukratywnego i z perspektywami;
      zalozyc profesjonalna firme z dowozem pan na sprzatania, ubezpieczeniem na
      wypadek ewentualnych zniszczen (zdarza sie np. stluc wazon czy lustro)i
      referencjami. Koszt startowy prawie zaden, a zapotrzebowanie jak wynika z
      wypowiedzi jest. Do tego ktokolwiek zatrudnia do posprzatania domu/mieszkanie
      nie obawia sie ze wlasnie zatrudnil kogos kto okradnie ten dom kilka dni
      pozniej (referencje).
      Czy istnieja juz tego rodzaju firmy we Wroclawiu ?
      • Gość: M Re: ile za sprzatanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.12.03, 18:53
        co do twojej wypowiedzi polecam obejrzenie odcinka "Ustarka" dotyczacego
        profesjonalnych firm sprzatajacych, i nic wiecej nie mam do powiedzenia o
        takich firmach
        wole zaplacic komus, kto na prawde potrzebuje tych paru groszy przed swietami

        pozdrawiam
        M

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka