Dodaj do ulubionych

areszt na Drobnera

IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 11.12.03, 20:46
jednak trwaja tam prace, gdy przechodziłem obok kilka dni temu kilku
robotników pracowało na dachu ;)
Obserwuj wątek
    • hen Re: areszt na Drobnera 18.12.03, 21:30
      Też widziałem, czy ktoś ma informacje. Dach kładziony - znaczy chyba budynek
      się nie zawali???
      • Gość: kotbehemot Re: areszt na Drobnera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.03, 22:02
        ez dzis cos widziałem jak kładą taką falistą blachę- mam nadzieje ze to
        tymczasowe na czas remontu? czyktos tez juz to widział?
        • Gość: Rafis Re: areszt na Drobnera IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 18.12.03, 22:59
          tak to jest chyba budowa jakiegos tymczasowego daszku. Mam nadzieje ze dla
          celów budowy a nie zachowania obiektu do czasu az ktos go kupi!
          • Gość: Axel Re: areszt na Drobnera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.12.03, 00:27
            Dziś pompowano do środka tego obiektu mnóstwo betonu ze stojących betoniar.
            Widać, że coś się w środku dzieje i nie są to tylko prace zabezpieczające, ale
            prawdopodobnie już konkretne prace przy tym obiekcie. Sporo się uwija na tej
            budowie robotników.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka