Gość: Maciey
IP: *.zgora.dialog.net.pl
01.06.04, 18:39
"Do swojej dziewczyny, z którą mieszkał, napisał, że ją bardzo kocha i
przeprasza za swoje życie"
Po jaka cholere wy to piszecie! Czy to byl do was list? Do nas? Nie! Do jego
dziewczyny wiec oszczedzcie sobie taniej sensacji!
Ech....