Dodaj do ulubionych

Ostatnie zdania "Kurmanka"

IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.06.04, 18:39
"Do swojej dziewczyny, z którą mieszkał, napisał, że ją bardzo kocha i
przeprasza za swoje życie"

Po jaka cholere wy to piszecie! Czy to byl do was list? Do nas? Nie! Do jego
dziewczyny wiec oszczedzcie sobie taniej sensacji!

Ech....
Obserwuj wątek
    • Gość: Czytelnik Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zar.vectranet.pl / 213.77.5.* 01.06.04, 19:17
      Z gazet codziennych polecam "Super Express", "Fakt" i "Gazetkę Wyborczą"...
      • Gość: monik Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.04, 19:49
        ale ta wyborcza schodzi na psy w poszukiwaniu taniej sensacji. Z wielkiej
        tragedii gryzipiórki zaraz zrobią brazylijski serial. ŻENADA!!! I jak zwykle
        Leszek K. w roli głównej
        • Gość: IIIks Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.ztpnet.pl 01.06.04, 20:41
          Za chwilę red.Kostrzewski napisze,że wszystkiemu winna jest Ronowicz.
          • quakwa Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" 02.06.04, 08:41
            Gość portalu: IIIks napisał(a):

            > Za chwilę red.Kostrzewski napisze,że wszystkiemu winna jest Ronowicz.

            Ty to masz nieźle narąbane. Dlaczego prowokujesz ?
      • Gość: kill bull Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.06.04, 22:11
        i co to teraz zmieni że zostawił list, nie mieliście prawa tego publikować bo
        nie był do was, zaraz się jeszce okarze że oprócz trzech szklanek była tam
        kamera wideo i wszystko jest nagrane. Dopiero byś cie mieli pogoń za
        materiałem... jesteście beznadziejni!!!!!!!!
    • woter Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" 01.06.04, 19:22
      co to kogo obchodzi ?
      może napisał odp... się ode mnie !
      a jeśli nie, to powinien tak napisać
    • Gość: max Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: 213.199.238.* 01.06.04, 19:40
      Pierdol się kutafonie!
      • Gość: Tonny Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.06.04, 19:53
        I po cholere tak najezdzacie! Prawda jest taka ze kazdy wczesniej czy pozniej
        chcialby znac tresc tego listu ktory moze wyjasnilby powody, pozwolil w jakis
        sposob zrozumiec to co sie stalo. Gdyby nie ujawnienienie tego wszyscy snuliby
        setki domyslow co moglo byc w tym liscie, do kogo byl skierowany czy tez kogo
        oskarza... teraz juz przynajmniej wiadomo ze owy list nic nam nie wyjasni...
    • Gość: speedytm Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.bp.com.pl 01.06.04, 19:51
      LUDZIE, CZY TO NIE ZACZYNA BYĆ ŻENUJĄCE?
      CZY GAZETY TYLKO SZUKAJĄ SENSACJI CZY RZECZYWIŚCIE - W NIEDZIELE JESZCZE NIKT
      NIC NIE MÓWIŁ.
      RAFAŁEK W NIEDZIELE POWIESIŁ SIĘ NA PASKU - DZIŚ JUŻ JEST TO LINKA HOLOWNICZA.
      W NIEDZIELE NIE ZOSTAWIŁ ŻADNEGO LISTU - DZIŚ JEST LIST I DWA ZDANIA.
      NAPRAWDĘ PROSZĘ WAS, PRZESTAŃCIE JUŻ KOMBINOWAĆ, CZEGO JESZCZE CHCECIE!!!

      • Gość: gieksa Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.04, 22:24
        na zmiane raz leszek raz maja....... no comments, wsparci z konkurencyjenj
        gazety pawełkiem
    • Gość: TheLimp Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.06.04, 22:51
      Nastepni poryci redaktorzy nie byli nie widzieli a najwiecej wiedza ;/

      Jakie szklanki????? byla tylko butelka 0,75 ;/
      Przeciez on nie mieskzal z matka ;/
      Powiesil sie na pasku do spodni a na miejsce zawiozlgo taksowkarz z City Taxi
      Dwa listy jeden do znajomej a drugi do pobitego barmana do jakiej dziewczyny
      czlowieku ?????

      Nie wiem skad masz te informacje chyba sobie je wymysliles !!!!!
      • Gość: piter Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: 213.199.238.* 02.06.04, 00:41
        A skąd Ty madralo masz takie wiadomości? Podaj źródło albo sie nie odzywaj.
      • Gość: ToJa Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zacisze.zgora.pl 02.06.04, 00:44
        A skąd ty to wszystko wiesz????? Bo ja mam podobne informacje. Tzn: z linką od
        razu wiedzialam,że ściema, bo na poczatku podawali,że to pasek. Jak miał k****
        se tą linke kupić jak wiozla go taksówka(to na 100% pewne)Że co niby,
        powiedzial: Pan tu poczeka a ja se linke kupie bo chce sie powiesić??? No
        sorry, glupi to on nie był!!! Meldowal sie sam. Co do listow to nie wiem, bo
        było mówione na początku,ze nic nie znaleziono, żadnego listu. A teraz nagle
        dwa...Ale nikt nic na pewno nie wie, a paplania po gazetach pełno.Dajcie sobie
        spokój gryzipiórki!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: gieksa Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 00:46
        ktoś się najwyraźniej kompromituje. Jak to jest, że przez poniedziałek i wtorek
        wszystkie media podają, że pasek od spodni a dziś, że juz linka holownicza...
        albo mamy w ZG dziennikarzy z przypadku albo wyższe rangą organa nie radzą
        sobie z takimi sprawami. Czyżby info o powieszeniu się na pasku była plotką i
        dziennikarze ją podchwycili?, a może po prostu zostali zmyleni przez osobę
        która przekazuje tego typu newsy mediom albo faktycznie w czwartek się dowiemy
        jeszcze coś innego. Dziennikarze nie piszcie o czymś czego nie jesteście
        pewni!!! bo to będzie miało efekt odwrotny od tego o jakim można przeczytać na
        forum. Gazety wcale nie będą się lepiej sprzedawały, nie przybędzie też
        słuchaczy w rozgłosniach radiowych, no bo kto chce zamiast rzetelnej inforamcji
        dostawać dezinformację? Zupełnie odrębną sprawą jest pisanie o tej butelce i o
        problemach Rafała z narkotykami i alkoholem w poniedziałkowych gazetach.
        Szacunek dla zmarłego przegrał z popisami naszych lokalnych redaktorek i
        redaktorków którzy chyba zapomnieli o tym, że odszedł idol wielu kibiców,
        nadzieja ZG żużelka jak pięknie napisał jeden z dziennikarzy na lepsze jutro.
        Już wcześniej napisałem, że o wszystkim co złe jak najbardziej należy pisać i
        mówić ale wszystko powinno mieć swój czas i miejsce a niektórzy niestety o tym
        zapomnieli.....
        • Gość: ZigZag Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.06.04, 08:39
          Ale czego wy chcecie jezeli poniedziałkowy text pisze absolutna pomyłka
          dziennikarska czyli Maja Sałwacka !!!!!! Wzieli babke, która wczesniej ledwo co
          dukała w radiu INDEX i robią z niej wielką dziennikarkę !!! Kto w ogole
          zadecydował by kobieta, która widnieje w dziale "Szkoły miejskie, oraz
          edukacja" i jej chlebem codziennym jest opisywanie turnieju szkół podstawowych
          czy wywiad z panią dyrektor jakiegoś liceum, dostała TAK WAŻNEGO I DELIKATNEGO
          NEWSA !!!!????

          Lokalna Wyborcza to nędza i ... reklamy (!!!), których jest 3x więcej niż
          informacji !

          • Gość: ToJa Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zacisze.zgora.pl 02.06.04, 08:51
            Słuchajcie, ale ten artykul w poniedzialkowej Wyborczej napisala SYLWIA a nie
            MAJA Sałwacka. Choś, przyznaje, niewielka to rożnica...
            • Gość: ZigZag Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.06.04, 08:55
              A to przepraszam za pomyłkę. To "one" są dwie !? :)
              • Gość: Doti Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.06.04, 17:25
                wszystko jedno obie sa malo inteligentne jesli wypowiadaja sie w taki sposob o
                niedawno zmarlym kurmanku...Zawsze bedziesz z nami!!!
        • Gość: fan Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 12:45
          jak to jest ze listu szuka sie 3 dni? to kolejny dowod na nierzetelnosc
          dziennikarska badz na ich zmylenie przez info. z kapelusza wzięte. przypomina
          mi się jakiś odcinek 997 w którym po emisji sprawy wypowiadał się komendant i
          mówi, ze sprawcą zabicia kogoś jest najprawdopodobniej albo kobieta albo
          mężczyzna..... bez komentarza to pozostawiam
          • Gość: DOTI1984 Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.06.04, 17:35
            PIERDOLIC MEDIA!!! ONI ZAWSZE BYLI SA I BEDA POKURWIENI!!! SZUKAJA SENSACJI
            I SAMI JA PROWOKUJA!!! NP: PRZEZ TAKIE PIERDOLENIE; LUDZIE ZASTANOWCIE SIE ;
            CZY NA TAKIE PIERDOLY WARTO SCINAC DRZEWO?
            • Gość: piter Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: 213.199.238.* 04.06.04, 21:12
              Siedzisz w Niemczech? Dobrze Ci? To nie wtykaj nosa w nasze sprawy. Dorośniesz,
              wrócisz to pogadamy.
        • Gość: Doti Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.06.04, 17:21
          Swieta racja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: damian Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.max.com.pl 02.06.04, 08:31
      Nic nie jest pewne- być może wciąż nie znamy prawdy. Tak bardzo chciałbym by
      okazało się, że to było morderstwo - byłby winny, powód..., a tak wszystko nie
      ma sensu..., wszystko jest niepojęte...
    • Gość: Christo Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.lernia.se 02.06.04, 10:34
      Straszna tragedia.Jestem z Gorzowa, caly czas rywalizowalismy z ZG.Wiadomo iz
      te dwa miasta sie nie lubia.Ale w obliczu takiej tragedii moge powiedziec tylko
      ze szkoda chlopaka.Lacze sie z Wami w smutku i bolu.Rafal spoczywaj w pokoju...
      • Gość: Kibic z Gorzowa Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.gorzow.mm.pl 02.06.04, 11:29
        Rowniez chcę wyrazić swój ogromny żal..... Odszedł młody, sympatyczny, dobry
        człowiek. Jak bardzo musiał cierpieć, co przeżywał? Ogromna tragedia.
        Ps. Nie zrażajcie się wypowiedziami jakiegoś tam Bernarda, widać chorego
        człowieka, ktory wypisuje głupstwa. Przepraszam za niego.....
    • Gość: Kibic Stali Gorzów Ale prowincja. Słoma z butów. Fuj ! IP: *.gorzow.mm.pl 02.06.04, 11:40
      • Gość: mia Re: Ale prowincja. Słoma z butów. Fuj ! IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 02.06.04, 11:44
        To nie jest odpowiednie miejsce i czas na obrzucanie się wyzwiskami!!!
    • Gość: kinim Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.06.04, 13:15
      Dobrze, że to tylko zielonogórska redakcja tak zaniża poziom. I wcale nie
      interesuje mnie co wymyślicie jutro na temat tego, kto był z "Kurmankiem" w
      pokoju.
      • Gość: gruby Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.06.04, 13:29
        Polecam wczorajszy text o Rafale w tak bluzganym tu FAKCIE - na poziomie,
        stosownie i dyskretnie: żadnych butelek i domysłów z innymi używkami, żadnych
        rekonstrukcji wydarzeń i powoływania się na informatorów...

        A zresztą... Co to zmieni jaki gdzie text i te wasze tu huki... NIE MA
        CZŁOWIEKA [*]
        • Gość: fan Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 14:49
          nic nie zmieni ale niedobrze jest jak o sportowcu piszą dziennikarze którzy nie
          mają o sporcie zielonego pojęcia i szukają tylko sensacji
    • Gość: Hiena Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.06.04, 18:11
      Padlinożercy- redaktorzy brukowych gazet dostali swój żer. Wstyd. Tragedia jest
      tylko dla was sposobnością do zwiększenia nakładu i zarobienia kasy.
    • Gość: Wacław z Cigacic Pamięć IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.06.04, 19:42
      Co do poniedziałkowego tekstu Pani Mai Sałwackiej może macie rację, to jedno
      zdanie nie było potrzebne. Nie zgadzam się jednak z wyzywaniem dziennikarza i
      wypominaniem mu przeszłości (swoją drogą to może osobniku ZigZag Pani Maja była
      twoją konkurencją w radiu?) to przesada! To że dziennikarz zajmuje się pisaniem
      o szkołach nie oznacza że nie ma pojęcia o żużlu! Pamiętacie wydanie GW z
      czwatrku 27 marca 2003, ja tak, mam je do dziś. Artykuł pt. "Wspomnienia o
      Andrzeju Zarzeckim". Cała strona, unikalne zdjęcia. Czy inni też pamiętali jak
      Pani Maja? Niestety niektórzy z WAS krzyczą dziś bardzo głośno ale co będzie za
      10 lat? Boleję na śmiercią Rafała!!!! ale Wiesiek, Andrzej i Artur też byli
      naszymi bohaterami, idolami i co dziś mamy? Może czasem uda się zorganizować
      jeden biedny bieg memoriałowy przy okazji jakiejś imprezy. Na doczepkę. To jest
      PAMIĘĆ?!
    • hiro Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" 02.06.04, 20:07
      można zwymotować -dziecko strzeliło samobója a debile z zielonki winę zganiają
      na media!
      no ktoś powinien sie leczyć!
      o co wam biega ?-wina leży po stronie pracodawców!-mobing się to nazywa- a nie
      jakieś problemy sercowe!
      ćpał i pił -to jego prywatna sprawa!-jak klub go olał -to odpowiada ........
      ale na trzeźwo podchodząc do sprawy -to napijcie się kiedyś w pracy i
      postraszcie szefa ,że zrobicie sobie krzywdę!..............
      za śmierc tego chłopaka ODPOWIEDZIALNA JEST NIESTETY ZNOWU POLICJA!!!-PIJACZKA
      Z WYNIKIEM 0.8 ODWOZI się na izbę wytrzeźwień -a w jego przypadku zapina się w
      pasy-SORKI ALE TAK JEST-
      • hiro Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" 02.06.04, 20:09
        i-otować
    • Gość: Kibic Stali Gorzów Jakie wyzwiska? To sa fakty. Smutne. IP: *.gorzow.mm.pl 02.06.04, 21:39
      Jezeli z taka sama zaciekloscia z jaka teraz pastwicie sie nad smiercia tego
      chlopaka, pastwiliscie sie nad jego miernymi niestety wynikami sportowymi, to
      nic dziwnego, ze stalo sie to, co sie stalo.
      • Gość: gieksa Re: Jakie wyzwiska? To sa fakty. Smutne. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:59
        bo łaska kibica na pstrym koniu jedzie i tak jest niestety wszędzie ale gdy
        dochodzi do takiej tragedii to trzeba się zastanowić przemysleć a nawet
        spróbowac poszukać winnych żeby w przyszłości nic podobnego się nie zdarzyło.
        Kibice obwiniają wszystkich po kolei i nie ma się czemu dziwić Rafał dał nam
        tak wiele radości i satysfakcji soją postawą na torze, że wielu nie potrafi
        uwierzyć w to co się stało i szukanie winnych może tylko wyjśc na dobre w
        przyszłości. Wiadomo życia nikt nie wróci ale szacunek i pamięć się po prostu
        należą a próba znalezienia przyczyn tego desperackiego kroku być może uchroni w
        przyszłości przed kolajną jakaś tragedią. Młodzi zawodnicy często nie radzą
        sobie z popularnością a zarazem sukcesami i oczekiwaniami wobec nich. Już teraz
        trzeba pomyśleć co zrobić byśmy nigdy więcej nie byli tacy smutni jak w
        niedzielę.
    • Gość: air Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 22:01
      To nie jest najlepszy moment, zgadza sie. Ale racje ma hiro - winna jest
      policja i wlodarze klubu. A media MUSZA o tym pisac. Niech kazdy mlody
      zuzlowiec, sportowiec, czlowiek wie, ze CPANIE to predzej czy pozniej SMIERC!
      Co do tekstu listu - nie mieli prawa go ujawniac, to juz przesada...
    • Gość: Zgórzanin Wstyd i ŻENADA z tymi Waszymi wypowiedziami na for IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.06.04, 17:29
      LUDZIE POCZYTAJCIE CO PISZECIE. ZACHOWUJECIE SIE OKROPNIE I CHAMSKO. OPANUJCIE
      SIE. JUŻ NIE PAMIĘTACIE O CZYM MÓWIMY????? KRYTYKA OKI. ALE BŁAGAM NA BOGA,
      RÓBCIEV TO Z KLASĄ!
    • Gość: Madzik Re: Ostatnie zdania "Kurmanka" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.04, 21:51
      Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą... Rfał coś ty zrobił???
    • Gość: Zielona Myszka mik Zielona Góra Zielony Kurmanek Zielona Holandia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.04, 21:34
      ....................................

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka