monia734
31.07.13, 09:03
Przykre to, współczuję inwestorom. Nasze miasto się nie rozwija. Jedynymi inwestycjami w ZG są budowy rond i łatanie dziur w drogach. Przedsiębiorcom się nie pomaga. Jedyne nowe miejsca pracy, to ta za grosze w kolejnych nowopowstałych marketach, które podatku z działalności w PL nie płacą. Zacofane poglądy naszych radnych zablokowały pomysł kasyna. Zamiast liczyć wpływy z podatków - nasi radni mają czyste sumienia (no bo jak to, wspierać hazardzistów?, no i morale mieszkańców) i bezludny deptak. Panie prezydencie, wyborcy Pana podsumują. Nie można się wozić przez całą kadencję na jednym sukcesie - basenie. A brak współpracy z przedsiębiorcami źle o Panu świadczy. Schodzicie Panowie na psy, na psy...