Dodaj do ulubionych

Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to nie...

31.07.13, 09:03
Przykre to, współczuję inwestorom. Nasze miasto się nie rozwija. Jedynymi inwestycjami w ZG są budowy rond i łatanie dziur w drogach. Przedsiębiorcom się nie pomaga. Jedyne nowe miejsca pracy, to ta za grosze w kolejnych nowopowstałych marketach, które podatku z działalności w PL nie płacą. Zacofane poglądy naszych radnych zablokowały pomysł kasyna. Zamiast liczyć wpływy z podatków - nasi radni mają czyste sumienia (no bo jak to, wspierać hazardzistów?, no i morale mieszkańców) i bezludny deptak. Panie prezydencie, wyborcy Pana podsumują. Nie można się wozić przez całą kadencję na jednym sukcesie - basenie. A brak współpracy z przedsiębiorcami źle o Panu świadczy. Schodzicie Panowie na psy, na psy...
Obserwuj wątek
    • Gość: jjj Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.07.13, 09:14
      Niech sie zwroca o pomoc do Materny I Wantora. A swoja droga 13mln za ta bude to wciaz za duzo.
    • an_konta Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to nie... 31.07.13, 09:57
      Cóż - współczuję, ale przecież to są prawa rynku... Czy gdyby zarobili duże pieniądze, podzieliliby się z miastem czy też potrzebującymi? Liczyli na duży zysk i się przeliczyli. Jeszcze raz wyrazy współczucia ale... Kto nie ryzykuje... ten nic nie ma ale i nie traci !!!
      • Gość: ONA Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.13, 22:03
        Imański uczynił krzywdę wielu ludziom i teraz jest czas na poniesienie kary.
    • 666parowa999 Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to nie... 31.07.13, 09:57
      i bardzo dobrze ;) serce się wielu raduje jak KRWIOPIJCA PISZCZY; przecież to jest kapitalizm w całej okazałości - wam sie wydawało, że tylko zwykli ludzie musza opuszczać kraj rodzinny, tyrać za 1000zł/mc na umowach śmieciowych, grzebać po śmietnikach i znosić to z pokorą?
      a wam to juz sie krzywda dzieje buahahahahah ;)

      przecież "greed is good" to wasza filozofia, a tu lamenty na pierwszej stronie najpoczytniejszych gazet, bo biznesik się nie udał, "szkoda.... a taki był piękny hamerykański" ;))
      biedule; za drogo tego potworka jeszcze licytują, życzymy żeby byli chętni... za grosze
      • Gość: zg48 do666parowa9 Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.112.91.58.static-mumbai.vsnl.net.in 31.07.13, 17:25
        zawistny kretynopodobny
    • 666parowa999 i bardzo dobrze ;) 31.07.13, 10:05
      i bardzo dobrze ;) serce się wielu raduje jak KRWIOPIJCA PISZCZY; przecież to jest kapitalizm w całej okazałości - wam sie wydawało, że tylko zwykli ludzie musza opuszczać kraj rodzinny, tyrać za 1000zł/mc na umowach śmieciowych, grzebać po śmietnikach i znosić to z pokorą?
      a wam to juz sie krzywda dzieje buahahahahah ;)

      przecież "greed is good" to wasza filozofia, a tu lamenty na pierwszej stronie najpoczytniejszych gazet, bo biznesik się nie udał, "szkoda.... a taki był piękny hamerykański" ;))
      biedule; za drogo tego potworka jeszcze licytują, życzymy żeby byli chętni... za grosze
      • Gość: once Re: i bardzo dobrze ;) IP: 156.17.170.* 31.07.13, 10:43
        To, że zainwestował i przeinwestował to wina Imańskiego, bo przecież nie mógł przewidzieć, że Zielona Góra zamieni się w Zieloną Dziurę z brakiem miejsc pracy i migracją ludzi do większych miast w celach zarobkowych.
        Od kiedy mamy nowego Prezydenta ile powstało nowych firm? Ile powstało firm od kiedy został powołany wiceprezydent, który miał ściągać nowych przedsiębiorców?
        Zielona Góra umiera nawet o zieleń już się nie dba jak kiedyś. W parkach i lasach brud, a w samym mieście tylko lokale na wynajem i na sprzedaż.
        Do tego dochodzi ta sytuacja, w której Prezydent może pomóc, ale nie wiadomo czemu nie chce? A może wiadomo tylko nielicznym? Co by nie było ta sprawa daje rozgłos Zielonej Górze, że nie warto tu inwestować, bo miasto potrafi zaszkodzić. Dlatego kończąc tego posta, wy wszyscy małomiasteczkowi obywatele, którzy tak cieszycie się z upadku firmy i ludzi, którzy ją budowali, nigdy nie będziecie mieli dobrze w Zielonej Górze jak i w waszym małomiasteczkowym życiu. Miłego dnia - Inwestor
        • Gość: twice Re: i bardzo dobrze ;) IP: *.chello.pl 31.07.13, 11:34
          Nikt zdrowy umysłowo się nie cieszy z czyjegoś upadku i tu też takich nie ma. Coś sobie wmawiasz. Od ilu lat już słyszę, że miasto umiera, ale jakoś nie widać, żeby chciało umrzeć, więc stawiaj sobie tarota na własny użytek a z nas zejdź, inwestorze od siedmiu boleści.
          Z samego tylko artykułu wynika, że przypadek Imańskich to jest przykład niezrozumienia przez urzędników roli, jaką pełnią w połączeniu z bezlitosnymi zasadami gospodarki rynkowej. Tzw. mentalność urzędnicza i trzymanie się kurczowo swojego stanowiska (o ile w grę nie wchodzą inne sprawy, bo przewija się tu też chyba wątek "nieprawomyślnych" barw politycznych) to jest polska bolączka i dowód na to, że ekonomią powinni rządzić ludzie z merytorycznym przygotowaniem, a nie ambicjami i wizjami, bo po tych od wizji trzeba później latami sprzątać.

          A zawodowym malkontentom polecam lekturę forów innych miast (Gorzów, Szczecin, Kalisz i wielu innych), żebyście złapali odpowiedni dystans do tematu i przestali ciągle ględzić o jakimś niewyobrażalnym w skali kraju upadku Zielonej Góry. To miasto ma typowe problemy wielu prowincjonalnych miast i musimy niestety poczekać do następnych wyborów licząc na to, że tym razem wybierzemy ludzi z odpowiednim przygotowaniem i zrozumieniem lokalnych problemów zamiast lanserów.
        • Gość: obywatel Re: i bardzo dobrze ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 13:14
          Inwestujesz w klocki stawiane w kiblu?
        • Gość: zg48 do inwestora Re: i bardzo dobrze ;) IP: *.112.91.58.static-mumbai.vsnl.net.in 31.07.13, 17:31
          od wielu lat na tym forum piszę, że w Polsce ci którzy chcą i mogą zainwestować nigdy tego w Zielonej Górze nie zrobią bo jest to miasto w którym lokalna mafia urzędniczo - samorządowo - kościelna wykończy każdego.
    • argonauta2010 Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to nie... 31.07.13, 10:44
      Biedaki Isańscy zapomnieli ze w Polsce mieszkają. Skleroza nie boli, ale kosztuje.
    • Gość: Bieda-biznesmen Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.13, 10:55
      Mnie zastanawia w tej sprawie cos innego ,nie znam osobiscie p.Imańskich ale to nazwisko przewija się w ZG od wielu lat , robili biznesy budowlane od dawna i chyba z sukcesami ( choćby te odłożone 5 dużych baniek o tym swiadczy) a tu mówiąc brzydko WPIERDZIELILI się w bagno jakoś tak bez sensu i głowy .....
      ta pseudo-galeria jest kiepsko połozona ,brak dojazdu ,brak parkingu -jakąś szansą było to kasyno ale głupi radni ( szczególnie PISowi) utrącili ten pomysł ....
      Owszem można powiedzieć ,że wredny kapitalista zaryzykował i zainwestował i... nie wyszło -ale co robić dalej z tą budą to nikt nie ma pomysłu ,bo nawet jeśli ktoś to kupi za te 13,5 mln to co dalej ??
      Już kilka nieudanych podobnych inwestycji w tym mieście stoi i kwiczy np: galeria Drwięga po której hula wiatr a klientów z 10-iu na godzinę ( poza Biedronką ) , czy tragicznie położony blok usługowy na skrzyżowaniu Westerplatte i Ułańskiej - gdzie też ta inwestycja widać stanęła ....
      ZG to na dziś bardzo ciężkie miasto do inwestycji w nieruchomosci komercyjne ,a państwo Imańscy boleśnie się o tym przekonali.
      Tym niemniej urzędnicy akurat od tej inwestycji uciec nie mogą -tu musi znależć się jakieś rozwiązanie ,bo dalej ta nowa rudera w tak reprezentacyjnym miejscu miasta nie może stać i straszyć .
      • Gość: qwerty Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.opera-mini.net 31.07.13, 15:20
        Zainwestowali w budynek bez parkingu? No to ich strata.Przestańcie bajdurzyć,że kasyno przyciąqnełoby inwestorów.Jakich? Agencje towarzyską dla tych,którzy przez przypadek wygrali?Czy psychoanalityka i biuro komornika dla tych co w 99% przegrali? Dobrze, że radni odrzucili tą lokalizację, tym bardziej że jak pamiętam z mediów zgodzili się na umiejcwienie kasyna właśnie w hotelu Dana należącym do autorów listów.Więc do kogo i o co te pretensje? Najwyżej do Kubickiego.
        • Gość: zg48 Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.112.91.58.static-mumbai.vsnl.net.in 31.07.13, 17:38
          i co panie radny były wice ministrze i redaktorze Brachmański? zadowolony pan jesteś., że zgodnie z komunistyczną zasadą (pardon - socjaldemokratyczną) wykończyłeś pan krwiopijcę; brawo brawo!!

          mam tylko jedno pytanie czy pan albo któryś z pana kolesi czarnych czy też czerwonych coś w życiu zbudował i dał komuś pracę?
      • Gość: zd Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.13, 07:52
        Przez kilka lat pracowałam za granicą w kasynie. Widziałam tyle łez i nieszczęść ile większość z was nie zobaczy przez całe swoje życie. W miejscu w którym pracowałam ludzie tracili miliony w kilka godzin, takich nie żałowałam, najbardziej było mi żal zwykłych ludzi, którzy mając rodziny, dzieci przegrywali dosłownie wszystko... dzisiaj masz dorobek swojego życia, jutro jesteś "golas". Więc pomyślcie trochę zanim zaczniecie bluzgać na Pisowców.
        • e_werty Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n 02.08.13, 18:07
          Więc pomyślcie trochę

          ...idąc tym tropem:
          - zamknąć wszystkie gorzelnie i fabryki papierosów!
          Miliony ludzie tracą majątki i umierają!

          Zlikwidować samochody, pociągi i samoloty!
          Ostrożnie z rowerami i ... szpilkami!
        • Gość: a Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.adsl.inetia.pl 03.08.13, 09:32
          Hazard to nałóg, więc nałogowiec i tak wyda pieniądze, ale w innym mieście np. Poznaniu. Wiele osób jest odpowiedzialnych i przegrywałoby kontrolowaną ilość pieniędzy bez szkody dla siebie !Co przyświecało radnym, zakłócenie spokoju w centrum miasta?? Można było zgodzić się na to kasyno do godz. 22.00 na początku na 2 lata i zobaczyć czy pomysł przyjmie się.
    • cyn1ck Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to nie... 31.07.13, 11:52
      Łoooo jeeejuuu... nie zbiednieją. Mają jeszcze hotel Dana :] Może faktycznie spółka która jest właścicielem złotego domu zbankrutowała, ale nie Imańscy. O ile Pana Imańskiego jako byłego pracodawcę właśnie w tym hotelu wspominam neutralnie to Imańskiej nienawidzę. Hrabina na salonach była zawsze, przyda się jej lekcja pokory. Pozdrawiam.
      • Gość: 100milionów Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.uk2net.com 31.07.13, 12:05
        Po zdjęciach widać że tam trzeba jeszcze kilku jak nie kilkunastu milionów nakładów żeby to ruszyło. Ciekawe skad chcą je wziąć skoro podobno nic nie mają i jeszcze na zdrowiu stracili. Jeśli dobrze czytam to nie kończą tego od kilku lat. Znaczy lament bo chcieliśmy ale nie mamy kasy i długi wszędzie. Te kilka setek długu wobec miasta to jakaś kpina w porównaniu z milionami wobec banków. Te na pewno nie będą miłe, zwłaszcza że jakiś komornik już zaciera ręce..... Szkoda, ale inwestować trzeba z głową. Może w końcu ktoś kto ma kase to kupi i stać go będzie na dokończenie budowy. Chociaż pewnie polowa tego co jest przez brak kasy wlascicieli juz bedzie do wymiany.... A wykonczeniowka jak zawsze najdrozsza..... Jakas feralna ta spolka byla od poczadku. Moze trzeba egzorcysty na etacie w budynku bo dziecko z "domu dziecka" jakos nie chce odpuscic.......
      • Gość: BB Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.13, 12:08
        Jesli i DANA HOTEL jest ich i ZŁOTY DOM też jest ich to mam wrażenie ,że na starość oczadzieli bo zainwestowac tyle kasy w dwie tak nieudane i nieprzemyslane nieruchomosci to trzeba być conajmniej nierozsądnym ,żeby nie powiedzieć ostrzej...
        Danę sprzedają już od momentu rozruchu ,słyszałem ,że pracownicy mieli tam wypłaty z 2 ,3 miesięcznym opóznieniem wypłacane .
        Liczyli ,że Zielona Góra to Warszawa ? czy też demencja starcza się uwidoczniła???
    • Gość: w Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: 217.237.185.* 31.07.13, 12:52
      nie znam tematu do końca ale kilka faktów jest takich:

      - przedsiebiorca ma spore zaleglosci w stosunku do miasta, zusu i urzedu skarbowego
      - dostal super dzialeczke w zamian za parking gdzie indziej
      - nie poradzil sobie z dotrzymaniem podpisanych umow (terminy)

      i teraz skomle zeby go nie licytowac. przepraszam ale te zalegle podatki to sa tez moje pieniadze i jak ja narobie dlugow to tez nie bede musial ich splacac?

      Kubicki ma racje, sorry ale dawał im już szanse, wiele miesiecy uplynelo i rozwiazania dalej nie ma.
      • Gość: zet Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: 212.109.132.* 31.07.13, 13:34
        Dzięki Bogu marchewka nie rządzi i mam nadzieję iż nie będzie nigdy rządził ogródkiem POd nazwą ZIELONA GÓRA bo zadłużył by miasto tak jak obecny rząd złożony z PO zadłuża POLSKĘ a jego kolega który prowadził POjazd PO sPOżyciu alkoholu mogliby doprowadzić MIASTO do bankructwa
        • Gość: ość Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.play-internet.pl 31.07.13, 15:06
          dawny "pedet"
          tak pierwsze buty na kartki i jusz nie moszna było weść na pięterko
          ta godna politowania akcja łatania dziury po tym nomenomen "markecie"
          kończy się jak że jaskrawą odsłoną intencji władzy, władzuni (obecnych przy korycie)
          żeby nikt tam nie mieszkał, prócz kibiców ulubionego klubu
          ale intencje to tylko wyłudzanie kasy na jakieś reanimacje trupa "starufka"
      • Gość: zielonogorzanin Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.dip0.t-ipconnect.de 31.07.13, 15:14
        racja, a Pan Imański niech sam zrobi rachunek sumienia i przyzna się ilu podwykonawcom nie zapłacił za wykonane prace jeszcze zanim zainwestował z złoty dom, ilu przez niego zabnkrutowało kiedy budował Osiedle Leśne.
        Ile firm musiało przed sądem walczyć o swoje pieniądze, których Imański nie miał ochoty dobrowolnie płacić. Wstyd a teraz skomle i widzi tylko winy innych.
        Jak się robi interesy to zawsze jest ryzyko że się może nie udać, no ale widać Pań Imański nie brał takiej możliwości pod uwagę a z racji że jego zięć w ZUS-ie pracuje to pewnie dlatego ZUS mu tego jeszcze nie licytuje
        • Gość: sqter Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 17:08
          No to dawaj teraz konkrety, po chlopsku, nie na zadadzie jedna pani drugiej pani.
          Temat ciekawy.
    • Gość: Ziel Z tego powodu NIE dla połączenia Miasta i Gminy IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.07.13, 20:03
      Zachowanie niejakiego kubickiego vel czerwonego drwala - prostackie i aroganckie - nie jest niczym nowym wobec mieszkańców, pracownikow czy radnych. Nie można przyjść do niego na dyżur mieszkańców,notorycznie nie odpowiada na pytania radnych na sesji, mimo że w programie kolejnych rad jest punkt: Odpowiedzi na pytania radnych. Nie egzekwują od niego informacji publicznej i przewodniczący rady ( dramat ! ) i radni. Ponieważ nie ponosi żadnych konsekwencji, nie hamuje się ze swoją butą i arogancją w publicznych miejscach - w Ratuszu, przy innych osobach pełniacych funkcje publiczne. Czy kubicki zapłacił tym przedsiębiorcom za wywieszenie plakatów wyborczych na ogrodzeniu Złotego Domu? A Bukiewicz i Niesiołowski za ogromne plakaty w wyborach do sejmu?
      kubicki powinien być rozliczony:
      1. ze sprzedaży tzw. hotelu Pod Pałkami, który prezydent Ronowicz przejęła od policji, a w którym nic się nie dzieje, obiekt niszczeje - czy tam wysłał kubicki również komornika? a jeżeli nie to dlaczego?
      2. zamiany nieruchomości pod Złotym domem na parking przy Drzewnej; 7 lat dwóch prezydentów- zaczął Listowski,a doprowadziła do korzystnego wyroku w tej sprawie Ronowicz- walczyło w sądzie o zwrot nieruchomości pod Złotym domem od prywatnej spółki; gdy tylko nastał kubicki miasto pozbyło sie tej nieruchomości;
      • Gość: AL Re: Z tego powodu NIE dla połączenia Miasta i Gmi IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.07.13, 20:21
        Nie jestem zwolennikiem Kubickiego ale akurat tutaj ma 100 % racji -skoro bank i ZUS dążą do egzekucji to dlaczego miasto swoją kasę niby miałoby odpuścić? -i co potem jak zabraknie w budżecie miasta to mi i tobie podwyższą podatek od nieruchomości ? czy podwyższą opłaty za wodę?

        I na jaki jeszcze czas Kubicki miałby wstrzymać egzekucję komorniczą ? miesiąc ? rok? 5 lat ? co w międzyczasie zrobią Imańscy ? dokończą budę ? -za co ?,wszak oni ponoć starzy ,schorowani i goli ( w to akurat średnio wierzę) a tam jeszcze do tych 36 mln ( tu zapewne przesadzili o jakieś 16 mln) trzeba ze 20 mln dorzucić aby to wykończyć ....

        INWESTOR zainwestował ,biznes nie wyszedł i szarpie ich teraz komornik - wszak tego chcieliście gdy niejaki Wałęsa skakał przez ten sławetny płot i obalał socjalizm - mamy tu elegancki przykład kapitalistycznej inwestycji która zakończyła się plajtą i nic więcej...
        • Gość: Ziel ad Al Re: Z tego powodu NIE dla połączenia Miasta i Gmi IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.07.13, 22:01
          Drogi Al-u, ty udajesz głupiego czy jesteś głupi. Co roku kubicki serwuje nam podwyżkę opłat za wodę i odpropowadzanie ścieków, a w tym roku zaserwował nam podwyżkę wywozu śmieci, w ubiegłym podwyżkę cen bilrtów MZK. Pieniędzy nie brakuje kubickiemu - wydaje je na co ma ochotę, np. "festiwal" piosenki radzieckiej, wydawanie propagandowej gazetki " łącznik zielonogórski", rozdmuchany budżet MOSiRu.To nie są tysiące złotych tylko miliony złotych. A teraz jeszcze nasz czerwony drwal ma focha, aby wydawać pieniądze ( w tym roku są to 3 mln zł) na zachcianki mieszkańców gminy np. mikrofon na dzień Jan.
          • Gość: q Re: Z tego powodu NIE dla połączenia Miasta i Gmi IP: 78.9.118.* 31.07.13, 22:45
            q
            • Gość: gosc Re: Z tego powodu NIE dla połączenia Miasta i Gmi IP: 217.8.178.* 31.07.13, 23:07
              Klasyka Koziol i czerepak z Rancza
    • Gość: morda Witajcie w Lubuskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 13:03
      "Nasz" gorzowski zarządca już dawno przegonił zaradnych, a mieszkańcom wybija gospodarność z głowy... Czerwone pająki w kitlach PO, stworzyli ten twór i rządzą robiąc z nas idiotów.
      • Gość: Ziel Re: Witajcie w Lubuskim IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.08.13, 16:46
        A polakowa za nasze pieniądze relaksuje się na woodstoku. W Urzędzie jej nie uświadczysz ( inna sprawa, że urzędnicy cieszą się, że jej nie ma i można spokojnie pracować), jakoś nie ma czasu spotkać się z lubuskim biznesem
      • Gość: aqa Re: Witajcie w Lubuskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 17:49
        Problemem jest cała kolorowa zgraja urzędników i polityków odróżniająca się
        jedynie przynależnością i nazwą partii.
        Więcej różnic brak.
        Przez ostatnich dziesiąt lat przerobiliśmy ich wszystkich wielokrotnie więc zdążyliśmy się uodpornić na bajki w stylu " lubuska dynamika plus kramski kosmodrom "w wykonaniu tak PO, jak i PiS przez SLD i pozostałych.
        • Gość: Adwersarz Do aqa IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.13, 19:01
          Aqa - jak piszesz pod taką ksywką / i nie tylko / to piszesz mądrze. Masz 100%-ową rację nazywając tych cwaniaczków " kolorową zgrają". Dobrze, że porzuciłeś poprzednio szyfrowany nick W.P. Pozdrawiam.
          • Gość: aqa Re: Do aqa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 21:09
            O nie !
            Tylko nie W.P !
    • Gość: MatrynkaDW Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.13, 18:56
      Zgroza, zgroza powiadam. Tak można to określić !

      Ankieta
      • Gość: a Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.adsl.inetia.pl 03.08.13, 09:49
        Brakuje zdjęcia z widokiem budynku od strony Placu Pocztowego . . . .
        • Gość: kamil-t Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.13, 21:30
          Od Placu Pocztowego nie widać Złotego Domu, masz na myśli inne, odnowione lub nadbudowane budynki oddzielone zresztą od niego uliczką (bez nazwy, prostopadła do ulicy Pod Filarami).
    • Gość: Gość Portalu Cała prawda o Imańskich. IP: *.adsl2.static.versatel.nl 04.08.13, 22:59
      Nagle Państwo Imańscy na łamach gazety próbują wywołać współczucie i nakłonić miasto do zmiany zdania. A ja wcale się nie dziwię że Państwo Imańscy bankrutują, po tym jak wielu ludziom napsuli krwi to jest karma i do nich wróciła.

      Wiele z inwestycji, za które zabrali się Państwo Imańscy to fuszerki, od felernych bloków na oś leśnym prawie wszystkich zaczynając. Ciężka praca? Ja się pytam gdzie! Może używając tanich materiałów w budowanych przez siebie budynkach sprzedając felerne budynki, czy działając na niekorzyść lokatorów, podpisując umowy, za które owi lokatorzy płacą z nawiązką? Wartość na budynkach o których mi wiadomo niedoróbek i nie wywiązania się z umówy to koszt kilkudziesięciu/-set tysięcy na budynek, tylko dlatego, że ludziom mieszali w głowie, aby jak największy zysk mieć. Radzę dziennikarzom gazety pisząc takie artykuły przejść się po mieszkaniach które sprzedali, popytać ludzie, ile osób próbowało odzyskać pieniądze od Państwa Imańskich za to jak wiele rzeczy złych zrobili.

      I bardzo dobrze, że ta firma upadnie, tacy ludzie nie zasługują na dostatnie życie. Nie kosztem innych.
    • Gość: Poinformowany Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.13, 10:36
      Oj po tym co w weekend usłyszałem od znajomego (co kiedyś współpracował z państwem I.) wydaje się ,że ktos tu przyjął strategię : " okradli złodzieja a on zdziwiony,że ktos poza nim też takimi metodami działa" .
      Ponoć wiele spraw związanych z jakością i brakiem płatności ze strony tego YNWESTORA miało miejsce- myślę ,że redakcja GW powinna i z tej strony zainteresować się tą sprawą ,a nie tylko przedstawiać panią .I. jako biedną (!!!!) i schorowaną staruszkę ,którą załatwił sławetny układ.
      • Gość: po Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.13, 15:35
        Zamieszczane przez niektórych internautów posty powinny ostrzec pewną majętną rodzinę biznesmenów zielonogórskich przed koniecznością ludzkiego i uczciwego postępowania z zatrudnionymi pracownikami. Niektórzy członkowie tej rodziny traktują zatrudnionych pracowników jak przedmioty wzbudzając w nich nienawiść i pogardę dla takiego postępowania.
        O dziwo- najbardziej znienawidzonym przełożonym w tej dużej firmie jest kobieta, która niezupełnie odpowiada za całość działalności tej firmy. Natomiast swoje "trzy grosze" potrafi wtrącić do każdej sprawy, każdego pracownika. Dobrze byłoby, żeby właściciel firmy, a przede wszystkim ta pani przeczytała te posty i zobaczyła jak teraz czuje się Pani I., której byli pracownicy nie szczędzą sarkastycznych przymiotników. To w najbliższej przyszłości może spotkać rodzinę tej pani, czego mimo wszystko- jako były pracownik - im nie życzę.
        P.s. Jest to firma o zasięgu krajowym.
    • Gość: Iks Re: Złoty Dom pogrąża przedsiebiorców: Boże, to n IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.13, 10:55
      I w poniedziałek mimo tego ,że komornik sprzedawał budę " za bezcen" nikt tego nie kupił -ciekawe dlaczego?
      I czy państwo I. dalej twierdzą ,że to jest warte 36 mln ,skoro nikt tego nie chciał za 13 mln ?
    • gr_ub_y Brawo radni z Platformy i SLD. 17.08.13, 16:06
      Teraz nawet sam marszałek Niesiołowski nie pomoże.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka