randap 21.02.07, 14:55 "Sługocki na burmistrza".... Panie Marszałku czy nie dostrzega Pan problemu ? Traci Pan świetnego fachowca a opowiadanie Pana zastepcy Ciemnoczołowskiego w radiu o jakimś tam "awansie" to czysty bełkot. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bartley Re: Gol w bramce Marszałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 16:53 co chcesz od wicka Ciemnego?przeciez on tylko torby za Bachalskim nosił to skąd ma się znać na problemach naszego województwa???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kh Re: Gol w bramce Marszałka IP: *.ztpnet.pl 21.02.07, 17:12 Nie ma tragedii w Żaganiu tez sie przyda. Fakt Sugocki znał się na funduszach, lecz trzeba dodać, że miał też dobry PR. W urzędzie jest wielu fachowców, którzy znają lepiej ten problem, lecz nikt nie słyszał o nich w mediach. Po części to oni pracowali na wizerunek obecnego wice Burmistrza. Ktos madry kiedys powiedział "nie ma ludzi nie zastąpionych". pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ab Re: Gol w bramce Marszałka IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.02.07, 17:17 Racja, o tych, którzy na "niego" pracowali nigdy się nie mówi. Z tego co słyszałam to ostatnimi czasy zaczął zaniedbywać trochę swoje obowiązki - widać widział swój koniec bliski!!! Zresztą podobno jedyne co widział to czubek własnego nosa, który ostatnio parę razy mu przytarto, a PR lepszy czy gorszy wiele osób potrafi sobie wypracować, gdy tylko im się na to pozwala... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maraczek Re: Gol w bramce Marszałka IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.02.07, 20:46 Popieram. Są zastąpieni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m. umarl krol niech zyje krol IP: 195.177.222.* 22.02.07, 09:29 prosze, prosze - ilu niedowartosciowanych w tak malym urzedzie marszalkowskim. Stolek jeszcze cieply a kazdy przeciez nosi bulawe w plecaku. Tylko czy aby napewno... Swoja droga - to ciekawe kim sa ci wybitni specjalisci dotychczas pracujacy "na kogos". Poznamy ich po owocach ;-) Odpowiedz Link Zgłoś