Dodaj do ulubionych

Gol w bramce Marszałka

21.02.07, 14:55
"Sługocki na burmistrza"....

Panie Marszałku czy nie dostrzega Pan problemu ?

Traci Pan świetnego fachowca a opowiadanie Pana zastepcy Ciemnoczołowskiego w
radiu o jakimś tam "awansie" to czysty bełkot.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bartley Re: Gol w bramce Marszałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 16:53
      co chcesz od wicka Ciemnego?przeciez on tylko torby za Bachalskim nosił to skąd
      ma się znać na problemach naszego województwa????
      • Gość: kh Re: Gol w bramce Marszałka IP: *.ztpnet.pl 21.02.07, 17:12
        Nie ma tragedii w Żaganiu tez sie przyda. Fakt Sugocki znał się na funduszach,
        lecz trzeba dodać, że miał też dobry PR. W urzędzie jest wielu fachowców,
        którzy znają lepiej ten problem, lecz nikt nie słyszał o nich w mediach. Po
        części to oni pracowali na wizerunek obecnego wice Burmistrza. Ktos madry
        kiedys powiedział "nie ma ludzi nie zastąpionych".
        pozdrawiam
        • Gość: ab Re: Gol w bramce Marszałka IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.02.07, 17:17
          Racja, o tych, którzy na "niego" pracowali nigdy się nie mówi. Z tego co
          słyszałam to ostatnimi czasy zaczął zaniedbywać trochę swoje obowiązki - widać
          widział swój koniec bliski!!! Zresztą podobno jedyne co widział to czubek
          własnego nosa, który ostatnio parę razy mu przytarto, a PR lepszy czy gorszy
          wiele osób potrafi sobie wypracować, gdy tylko im się na to pozwala...
          • Gość: Maraczek Re: Gol w bramce Marszałka IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.02.07, 20:46
            Popieram. Są zastąpieni.
            • Gość: m. umarl krol niech zyje krol IP: 195.177.222.* 22.02.07, 09:29
              prosze, prosze - ilu niedowartosciowanych w tak malym urzedzie marszalkowskim.

              Stolek jeszcze cieply a kazdy przeciez nosi bulawe w plecaku. Tylko czy aby
              napewno...
              Swoja droga - to ciekawe kim sa ci wybitni specjalisci dotychczas pracujacy "na
              kogos".
              Poznamy ich po owocach ;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka