Dodaj do ulubionych

Sensacja!!!!!

IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.06.03, 02:02
W atlasie geograficznym czytam:
"Zielona Góra to wieś rolnicza położona przy obrzeżach stolicy województwa -
Gorzowa. Na jej terenie znajduje się duże wysypisko odpadów radioaktywnych
oraz liczne zakłady leczenia ułomności miejscowych.

Ludność: Brak danych, 99,9% analfabeci, nadużywa wina przez co ma zatarty
kontakt ze światem.
Język: Mieszanina szczekania z odgłosem puszczania bąka
Wyznanie: Ogórek kiszony
Problemy społeczne: Chore ambicje, megalomania, kompleksy
Władze: Rozpacz autentyczna
Waluta: Bachus zielonogórski
Uwagi: Przed wyjazdem do Zielonej warto ze soba zabrać kombinezon
smrodoodporny."


Obserwuj wątek
    • Gość: mentor Re: Sensacja!!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 15.06.03, 08:09
      Przestańcie! - zniżanie się do poziomu dyskutanta nie jest własciwą metodą.
      Nie karmić trola!

      PS.
      Na "południu" jest też sporo rozsądnych i naprawdę fajnych ludzi. Chciałbym
      ich przeprosić w imieniu gorzowskiego forum bo w wielu przypadkach nie
      zasłużyli aby ich obrażać.



      • tom_tom Re: Sensacja!!!!! 15.06.03, 10:13
        Gość portalu: mentor napisał(a):

        > Przestańcie! - zniżanie się do poziomu dyskutanta nie jest własciwą metodą.
        > Nie karmić trola!
        >
        > PS.
        > Na "południu" jest też sporo rozsądnych i naprawdę fajnych ludzi. Chciałbym
        > ich przeprosić w imieniu gorzowskiego forum bo w wielu przypadkach nie
        > zasłużyli aby ich obrażać.
        >
        Dzieki! On przede wszystkim obraża gozrowskie forum i gorzowian (udając, że
        ilośc kretynów występuje u was powyżej normy). A to nie prawda i nie
        zasługujecie na to, żeby Wam taką łatkę przyszywać.
      • hiro Re: Sensacja!!!!! 15.06.03, 11:20
        Gość portalu: mentor napisał(a):

        > Przestańcie! - zniżanie się do poziomu dyskutanta nie jest własciwą metodą.
        > Nie karmić trola!
        >
        > PS.
        > Na "południu" jest też sporo rozsądnych i naprawdę fajnych ludzi. Chciałbym
        > ich przeprosić w imieniu gorzowskiego
        forum ?????????????????????????????????????????????????????????????????????
        >cierpisz za miliony?
        na moje oko -to nagonka za coś albo hobby
        >
        >
        >
        ja też bardzo lubię np -ARWENĘ!-A ona mnie nie:-(
        jak się nie ma co się lubi..........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka