felis_jl
03.10.07, 09:43
Matka poszukuje swoich zaginionych synów.
Możliwe, że znajdują się oni na terenie Zielonej Góry lub okolic.
Prosi o pomoc w poszukiwaniach. Wyemitowano już kilka programów telewizyjnych
na ten temat. Powstała także strona internetowa na której w dziale news
znajdują się linki do programów TV:
szukamdzieci.republika.pl
Jeżeli widziałeś Piotrusia lub Pawełka (mogą przebywać osobno) to bardzo
prosimy o kontakt tel.600 142 858
Jeżeli chcesz pomóc w tej sprawie i możesz wywiesić plakat zamieszczony na
stronie to będziemy Ci bardzo wdzięczni.
Zainteresowani.