Dodaj do ulubionych

Zaginęły dzieci

03.10.07, 09:43
Matka poszukuje swoich zaginionych synów.
Możliwe, że znajdują się oni na terenie Zielonej Góry lub okolic.
Prosi o pomoc w poszukiwaniach. Wyemitowano już kilka programów telewizyjnych
na ten temat. Powstała także strona internetowa na której w dziale news
znajdują się linki do programów TV:

szukamdzieci.republika.pl
Jeżeli widziałeś Piotrusia lub Pawełka (mogą przebywać osobno) to bardzo
prosimy o kontakt tel.600 142 858

Jeżeli chcesz pomóc w tej sprawie i możesz wywiesić plakat zamieszczony na
stronie to będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Zainteresowani.


Obserwuj wątek
    • Gość: nika Re: Zaginęły dzieci IP: *.ztpnet.pl 03.10.07, 10:04
      Jak to czytam to mnie krew zalewa.
      Ten ojciec ,ciężko tak go nawet nazwać jest niepoczytalny.Zabiera z
      dnia na dzien matce dzieci.Wszystko robi kosztem ich psychiki.nikt
      nie jest w stanie jej pomoc SKANDAL
      Czy on ma rodzinę w za granicami panstwa czy dzieci mialy
      paszporty????Moze są juz wywiezione.
      a ŻW tez nie chce sie w to mieszac??? Przeciez on powinien zostac
      zatrzymany.Moze warto zatrudnic detektywa i sledzic ojca
      dzieci,chyba ma z nimi kontakt,pracuje gdzies wiec moze odrobine
      czyjejs woli?Poprostu odebrac dzieci.Niech ktos kto ma srodki
      finansowe pomoze jej.
      Jak zgineła Madeline w Portugalii wszyscy zaczeli sie aktywnie
      udzielac a w Polsce?????Chyba te dzieci chodza do lekarza ,szkoły???
      Moze na spacer???? Więc co,nikt nic nie wie?????
      • Gość: Reksio Re: Zaginęły dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 11:29
        Dzieci mogą znajdować się w Zielonej Górze i okolicy lub w Poznaniu i
        okolicy.Dzieci nie mają paszportów.
        Detektywi już nad tym pracują, ale ojciec jest sprytny (chyba miał dobre
        szkolenie w ŻW) i potrafi się wymknąć. Środki finansowe nie stanową większego
        problemu, problemem jest to, że służby nie bardzo kwapią się do rozwiązania tej
        sprawy (patrz reportaże).
        Dlatego zwracamy się do Was o pomoc. Może ktoś gdzieś widział Piotrusia lub
        Pawełka lub może gdzieś się na nich natknie.
        Jeżeli tak się stanie to prosimy o pilny kontakt - ważna może być każda informacja.

    • Gość: LOLO Re: Zaginęły dzieci IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.10.07, 10:09
      brawo tata !!!
      • Gość: Reksio Re: Zaginęły dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 11:30
        Brawo głupota! Nie znam nikogo kto by chciał własnym dzieciom zafundować taki los.
        • atena48 Re: nie znasz nikogo, a ja niestety 03.10.07, 11:33
          znam i myślę, że wielu jest takich tatusiów, którzy znęcają się
          psychicznie i fizycznie nad żonami i dziećmi - niestety
    • Gość: A Ziobro go wyśledzi!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 11:45
      Trzeba dac znac ABW!!
      oni szybko go znajdą!
      pomoc moze tylko generał Ziobro!
      • Gość: Reksio Re: Ziobro go wyśledzi!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 11:55
        Myślę, że powinien się z tym tematem zapoznać.
        Może coś by się zmieniło.
        • atena48 Re: jeżeli tatusiek ma kasę to i urzędy 03.10.07, 12:10
          tzw. "prawo" będzie po jego stronie. Z matki zrobi psychiczną, to
          jest normalny scenariusz takich spraw. Jeżeli są na terenie Zielonej
          Góry to ja to widzę niestety czarno, może jest troche lepiej na
          terenie Poznania.
          • Gość: Reksio Re: jeżeli tatusiek ma kasę to i urzędy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 12:45
            Nie chodzi o urzędy. postanowienie sądu przyznające prawo opieki matce już jest.
            Chodzi o to, aby policja ustaliła miejsce pobytu dzieci i przekazała je matce.
    • Gość: życzliwa Re: Zaginęły dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.07, 14:07
      wysłałam pilną informację o dzieciach dla matki na emaila
      szukamdzieci@op.pl, proszę jej przekazać żeby szybko przeczytała,
      ważne!
      • Gość: :) Re: Zaginęły dzieci IP: *.ztpnet.pl 03.10.07, 14:42
        Zadzwoniłem po podany w poście nr tel i przekazałem powyższą
        informację
        • Gość: Reksio Re: Zaginęły dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.07, 15:38
          Dzięki za pomoc.
          Przydało by się więcej takich życzliwych ludzi.
          • Gość: smutna Re: Zaginęły dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 16:38
            trzymam kciuki by maluchy mama odzyskała.Serdeczne współczucia - ale bądżmy
            dobrej myśli.A temu sadyście to nogi z d... tylko powyrywać.
            • Gość: mama Re: Zaginęły dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.07, 08:30
              Czy już cos wiadomo? Ta informacja była przydatna? Jeśli dalej nic
              się nie rusza to może druknijmy plakaty i na szybach w samochodach
              powieśmy. To nic nie kosztuje a może pomoże. Pozdrawiam i trzymam
              kciuki za szybki wyjaśnienie sprawy i mamaie życzę żeby się nie
              poddawała i szybko ucałowała swoich chłopaczków :)
              • Gość: Reksio Re: Zaginęły dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.07, 09:47
                Niestety sytuacja nie uległa zmianie.

                Co do plakatów, nie mówimy "nie". Jeżeli ktoś jest chętny to na stronie

                szukamdzieci.republika.pl
                w dziale plakaty są dostępne pliki, które można wydrukować i rozwiesić jeżeli
                tylko znajdą się życzliwi ludzie, aby to uczynić.
                Dla wszystkich, którzy to uczynią składamy WIELKIE PODZIĘKOWANIA.

                Zainteresowani
                • Gość: Widz Re: Zaginęły dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.07, 22:44
                  Może ktoś wywiesił plakaty?
                  • pamana Re: Zaginęły dzieci 04.10.07, 23:35
                    Jak widac mozna ustalic kilka razy ich miejsce pobytu tylko co z tego skoro
                    prawo niby jest a jakby go nie bylo i kazdy odbija pileczke by nie on musial
                    odbierac dzieci.
                    Okropna sprawa :-/
                    P.
                    • Gość: mama Re: Zaginęły dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.07, 08:04
                      plakaty to tylko my możemy wywiesić czy w swoim sklepie, czy na
                      szybie swojego auta. W miejscu publicznym żeby rzucały się w oczy.
                    • Gość: Reksio Re: Zaginęły dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.07, 08:05
                      Teraz już wyrok sądu się uprawomocnił, więc jest nadzieja, że coś się zmieni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka