Dodaj do ulubionych

głosujmy na ZG

24.11.07, 16:57
Głosujmy na Zieloną Górę, nie dajmy wygrać Gorzowiakom!

www.zdrowezatoki.pl/glosowanie/o_glosowaniu.php
Obserwuj wątek
    • rozbef Re: głosujmy na ZG 24.11.07, 17:43
      Oddałem swój glos ,ale "pzyjaciele" z północy
      idą łeb w łeb.
      Dalej ziomale głosować!
      • Gość: tk Re: głosujmy na ZG IP: *.backiel.com.pl 24.11.07, 17:45
        z czystej przekory oddałem głos na Gorzów Wlkp. :)
        • ryanzg Re: głosujmy na ZG 24.11.07, 20:50
          A co to jest Gorzów Wlk. ? Może wy nie na te miasto głosujecie :)
          • Gość: bonifacy Re: głosujmy na ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 21:00
            Czy Wy aby nie macie kompleksu Gorzowa?????
            • Gość: tk Re: głosujmy na ZG IP: *.backiel.com.pl 24.11.07, 21:16
              my nie - jak przychodzi mi przedstawiać skąd jestem - odpowiadam z
              Żagania w gorzowskiem :)
              • andrzejusa Re: głosujmy na ZG 24.11.07, 23:11
                czesc tk,
                a co oni tam w z.gorze tak wiecej na zatoki choruja,
                czy jak? czy tylko tak , zeby pokazac ze od gorzowa lepsi sa?

                az sie dziwie , ze z gorzowa tylu chetnych!

                bo nastepne miasto "srednie" kielce,
                juz cientko pszeda!

                mowisz tk:
                z Zagania w gorzowskiem?

                milo brzmi!

                pozdrowienia
                • Gość: jurgen Re: głosujmy na ZG IP: *.ztpnet.pl 25.11.07, 12:12
                  i Wrocław też w gożowfskim
                • Gość: vts Re: głosujmy na ZG IP: *.ztpnet.pl 25.11.07, 12:25
                  gożowfski wstał, by się dowiedzieć; Ile ma siedzieć.
                  • Gość: vts dla żarskiego szczura IP: *.ztpnet.pl 25.11.07, 12:32
                    www.fotomotywy.pl/foto/87504,____stolica____.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka