hehe22 24.11.07, 16:57 Głosujmy na Zieloną Górę, nie dajmy wygrać Gorzowiakom! www.zdrowezatoki.pl/glosowanie/o_glosowaniu.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rozbef Re: głosujmy na ZG 24.11.07, 17:43 Oddałem swój glos ,ale "pzyjaciele" z północy idą łeb w łeb. Dalej ziomale głosować! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tk Re: głosujmy na ZG IP: *.backiel.com.pl 24.11.07, 17:45 z czystej przekory oddałem głos na Gorzów Wlkp. :) Odpowiedz Link Zgłoś
ryanzg Re: głosujmy na ZG 24.11.07, 20:50 A co to jest Gorzów Wlk. ? Może wy nie na te miasto głosujecie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonifacy Re: głosujmy na ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 21:00 Czy Wy aby nie macie kompleksu Gorzowa????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tk Re: głosujmy na ZG IP: *.backiel.com.pl 24.11.07, 21:16 my nie - jak przychodzi mi przedstawiać skąd jestem - odpowiadam z Żagania w gorzowskiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: głosujmy na ZG 24.11.07, 23:11 czesc tk, a co oni tam w z.gorze tak wiecej na zatoki choruja, czy jak? czy tylko tak , zeby pokazac ze od gorzowa lepsi sa? az sie dziwie , ze z gorzowa tylu chetnych! bo nastepne miasto "srednie" kielce, juz cientko pszeda! mowisz tk: z Zagania w gorzowskiem? milo brzmi! pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurgen Re: głosujmy na ZG IP: *.ztpnet.pl 25.11.07, 12:12 i Wrocław też w gożowfskim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vts Re: głosujmy na ZG IP: *.ztpnet.pl 25.11.07, 12:25 gożowfski wstał, by się dowiedzieć; Ile ma siedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vts dla żarskiego szczura IP: *.ztpnet.pl 25.11.07, 12:32 www.fotomotywy.pl/foto/87504,____stolica____.htm Odpowiedz Link Zgłoś