Dodaj do ulubionych

Najtańszy internet

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.11, 12:51
Witam serdecznie, zamierzam zakupić starter do telefonu wraz z internetem. Tylko nie wiem jaki operator oferuje najtańsze usługi wraz z minutami. Zatem jeśli osoba chcąca zakupić starter i internet powinna wybrać... Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • wicehrabia.julian Re: Najtańszy internet 08.12.11, 13:00
      Gość portalu: Viking napisał(a):

> Witam serdecznie, zamierzam zakupić starter do telefonu wraz z internetem. Tylk
      > o nie wiem jaki operator oferuje najtańsze usługi wraz z minutami. Zatem jeśli
      > osoba chcąca zakupić starter i internet powinna wybrać... Pozdrawiam

nie napisałeś czy na kartę czy na abonament

na kartę najtaniej wyjdzie ci w Orange Free na kartę - za 100 zł masz 7 gb transferu, konto ważne dwa lata (jak wyślesz sms) a kasę możesz przegadać 110zł/0.29 zł do jakieś 370 minut
    • Gość: fdsgfdgfds TYLKO Orange lub Play IP: *.e-wro.net.pl 18.12.11, 01:18
      Orange Free Na karte lub
      Play Online All Inclusive
      Orange smsem na 8002 o trescie START przedłużasz o rok i masz spokój.
      Starter kosztuje 20 zeta i masz 20 zeta do wygadania + 1GB transferu.
      za 100 zeta dostaniesz 100 zeta + 6 Giga transferu. Ale Orange kiepsko stoi z 3G wiec dużo będzie używania Edge. Zaleta taka, że masz w całej Polsce spokój.
      Play 3G (w dużych miastch) ok. Ale edga w ogole nie maja bo musiz byc w zasiegu macierzystym Pleja. Pozatym mają w Play oferte, ze za 10 zeta bez limitu w nocy możesz buszowac. W play Starter 19 zeta.
      Najlepiej kup sobie oba (w sumie to 39 zeta ) i porównaj.
      Za 150 czy jakos tak w pleju przedłuża o 150 dni czy jakoś tak.
      Wiec na samo podtrzymanie numeru Orange jest lepsze.
      Szczegóły sprawdz na stronavh opów.
      • wicehrabia.julian Re: TYLKO Orange lub Play 18.12.11, 08:59
        Gość portalu: fdsgfdgfds napisał(a):

> Szczegóły sprawdz na stronavh opów.

dodajmy do tego, że orange ma kompresię a play nie, play realna prędkość w zasięgu to jakieś 1 mb/s o oranżu w zależności od modemu i zasięgu nawet 40 mb/s
    • Gość: Wojtek Re: Najtańszy internet IP: *.xdsl.centertel.pl 10.01.12, 14:26
      Heyah ma ciekawą ofertę i bardzo dobrze stoi z zasięgiem, mieszkam na wsi ok 70 km od Warszawy i ciągle mam 3g często HSPA przy kwocie 9 zł masz 100 mb transferu w pełnej prędkości a gdy przekroczysz to internet zwalnia do 16 kbps. Ale ciągle masz internet, przy tym ważność konta na rok od ostatniego użycia telefonu (telefon, sms, internet).
      • needmoney Co ty pitolisz ? za 9 zł to masz 100MB 25.01.12, 15:05
        Gość portalu: Wojtek napisał(a):

> No widzisz ty płacisz 30 zł a ja 9 zł :) więc chyba lepiej u mnie :)
        Co ty pitolisz ? za 9 zł to masz 100MB to nawet do smartfona jest mało a co mówić o wykorzystaniu do komputera ?
        Najlepsze oferty jak już ktoś napisał to orange free na kartę
        www.orange.pl/kid,4002009449,id,4002009467,title,Orange-Free-na-karte,article.html
        jak uzbierasz sobie 100 zł i doładujesz to masz 6GB danych na 5 miesięcy (bonusa) i całą kasę do wygadania po normalnych stawkach a jak doładowujesz w salonie to jeszcze ci 10 zł dorzucą lub ewentualnie coś z PLAYA pozostali operatorzy są pod tym względem daleko w tyłku.
        ps. Telefony z androidem mogą działać jak routery wifi z modemem ...
    • Gość: maras Re: Najtańszy internet IP: *.dynamic.chello.pl 02.02.12, 03:05
      Ostatnio używam nałogowo pakietu internet Non-Stop od Heyah. Obejmuje nielimitowany transfer danych z zastrzeżeniem, że po wykorzystaniu 100 MB może spaść prędkość z 1 Mbit/s na mniejszą. Na razie jednak nic takiego u mnie się nie stało, więc bez płaczu. Pakiet 9 złotych/miesiąc i latam po necie jak mi się nie chce siadać do laptopa ;p
      • needmoney Ile płacą za takie wpisy ? 02.02.12, 12:51
        Gość portalu: maras napisał(a):

> Ostatnio używam nałogowo pakietu internet Non-Stop od Heyah. Obejmuje nielimito
        > wany transfer danych z zastrzeżeniem, że po wykorzystaniu 100 MB może spaść prę
        > dkość z 1 Mbit/s na mniejszą. Na razie jednak nic takiego u mnie się nie stało,
        > więc bez płaczu. Pakiet 9 złotych/miesiąc i latam po necie jak mi się nie chce
        > siadać do laptopa ;p
        Ile płacą za takie wpisy ? Jakiego rzędu są to kwoty bo chętnie bym dorobił ... proszę o info na maila gazetowego.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka