03.05.07, 23:28
www.telepolis.pl/news.php?id=8295
Jakiś maniak browarków chyba :D.
Obserwuj wątek
    • szprota nie żebym mu źle życzyła 03.05.07, 23:42
      ale trochę mu brakuje do Nagrody Darwina.
      mnie się osobiście bardziej podoba
      ten gadżet

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka