IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.07, 14:02
gdzie ladujecie? gdzie jest najtaniej? bo kurcze ja na allegro kupuje
doladowanie na 5 euro za 30 zeta ;/
Obserwuj wątek
    • Gość: piotr Re: Betamax IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.07, 23:03
      to chyba normalna cena

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka