Gość: uwe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.07, 14:02 gdzie ladujecie? gdzie jest najtaniej? bo kurcze ja na allegro kupuje doladowanie na 5 euro za 30 zeta ;/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piotr Re: Betamax IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.07, 23:03 to chyba normalna cena Odpowiedz Link Zgłoś