neutrum
12.12.03, 13:54
Chce dac mamie pod choinke Nokie 3510 bo sama taka mam i bede jej umiala
wytlumaczyc obsluge menu. Ale jak na razie widze ze ten telefon mozna kupic
tylko w wersji na abobament, a bez abonamentu kosztuje grubo ponad 1000 zl.
Czy ktos z was wie jakie jest ryzyko kupienia takiego telefonu w komisie? I
czy jkest jeszcze jakis inny sposob, zeby kupic Nokie 3510 za maksymalnie 500
zl, na karte POPa?
Z gory dzieki za podpowiedz
neutrum